Šta je novo?

Linksys

  • Začetnik teme Začetnik teme AstriX
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

AstriX

Slavan
Učlanjen(a)
05.07.2006
Poruke
801
Poena
320
Moja oprema  
Zvuk
AirPods Pro gen2, SteelSeries Arctis 5
Miš & tastatura
Keychron K6, Glorious Model O, SteelSeries Rival 3 Wireless
Laptop
MacBook Pro 14 2021
Mobilni telefon
iPhone 15 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch Series 9
Pristup internetu
  1. Optički internet
Zna li neko gde ima da se nabavi Linksys AC adapter?
Konkretno za model WAG 200G
 
Mislim da ja imam jedan viška, pogledaću pa ti javljam.
Dobićeš ga pro bono🙂
 
Ajde molim te, treba mi za prijatelja. Pretrazili smo celi grad 🙂
Ja vec imam taj ruter. Ako mi nabavis otkricu ti tajnu kako sam napravio da mi ADSL radi na 16 mbs a placam 6 mbs, ozbiljno! 😉
 
Koliko ja znam, tajna je da koristis Orion? 😀
Ima ortak, tu kod tebe u komsiluku (b. brdo) Orion, placa 6mbps ali ima koliko god link moze da mu izvuce.

sry za off 🙂
 
Poslednja izmena:
Haha tacno tako Dule 😉
I kada sam ziveo na NBG ta fora je prolazila
 
Samo da ti javim da sam našao ispravljač.
Trebalo bi da je od mog bivšeg WAG200G koji je crkao, ali ti vidi, pa proveri specifikacije na samom ispravljaču.
Kao što rekoh, dobijaš ga džabe, meni ne treba i trulo mi je da ga nekome prodajem.
Javi se na 064 598 14 33 Srđan
 
Hvala! Cujemo se veceras
 
Poslednja izmena:
Zasto mora da bude linksys? nadjes odgovarajucu voltazu, istu ili jacu amperazu i to ti je to, nema neke nauke
 
Naravno da može bilo koji ispravljač koji odgovara specifikacijama uređaja (evo, meni upravo stigao iz HK jedan za eksterni hard disk, $5, free shipping), ali čoveku se baš lepo potrefilo, em je original, em meni ne treba, em nisam alav na pare🙂
 
@RingeRaja

zaista za svaku pohvalu, takvi ljudi se retko srecu, imas moje iskreno postovanje
 
Nazad
Vrh Dno