Koja Čuven Učlanjen(a) 10.01.2002 Poruke 200 Poena 619 25.05.2002 #1 Molio bih ako neko zna link odakle mogu skinuti kompletnu verziju Netscapea 6.2 a ne setup pa onda on skida ostatak
Molio bih ako neko zna link odakle mogu skinuti kompletnu verziju Netscapea 6.2 a ne setup pa onda on skida ostatak
Z ZoNi Banned Banovan Učlanjen(a) 30.08.2000 Poruke 8,085 Poena 859 25.05.2002 #2 Netscape 6.2.3 Netscape 6.2.3 [oko 26,5MB]
Xenon Čuven Učlanjen(a) 14.09.2000 Poruke 173 Poena 619 25.05.2002 #3 vredi li to necemu? Ili je IE6 i dalje zakon?
Z ZoNi Banned Banovan Učlanjen(a) 30.08.2000 Poruke 8,085 Poena 859 25.05.2002 #4 Xenon je napisao(la): vredi li to necemu? Ili je IE6 i dalje zakon? Kliknite za proširenje... Naravno da je IE6 zakon! Samo mu se Opera malo priblizila, ali po mom misljenju prava stvar je kombinacija IE6+MyIe 😛 (MyIE<340kB! free! ne instalira se! super!)
Xenon je napisao(la): vredi li to necemu? Ili je IE6 i dalje zakon? Kliknite za proširenje... Naravno da je IE6 zakon! Samo mu se Opera malo priblizila, ali po mom misljenju prava stvar je kombinacija IE6+MyIe 😛 (MyIE<340kB! free! ne instalira se! super!)