Trenutno je nestasica DVD rezaca na trzistu. Skoro je stigla isporuka LG-a i otisao je ceo uvoz u pretprodaji. Da li neko pravi vestacki nestasicu, ne znam, ali je cinjenica da se tesko nalaze. Ako se ovako nastavi, verujem da ce cene otici navise sto je besmisleno za tehnologiju koja je na zalasku.
Sto je najgore, i Blu-ray combo uredjaji su cesto u manjku.