Šta je novo?

LGA 1366

GhostShell

Slavan
Učlanjen(a)
14.06.2006
Poruke
149
Poena
319
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 3800X
Matična ploča
B550M AORUS PRO
RAM
Kingston 32GB 4000MHz
GPU
R9 Fury
Potreban mi je Bolt-thru-kit za Thermalright TRUE Black CPU kuler, naravno za LGA 1366, da li neko zna gde ima to da se nabavi u Srbiji???
 
U srbiji nigde za sada.
 
imash u comtrade-u u big bangu, koshta oko +-10e, e sad dal je za true, tj dal mozhe to ne znam. ja bio pre neki dan trazhio sam bolt thru za 775 i nashao to chudo. gde ima za 775?
 
ja se stvarno trudim da razumem sta si hteo reci al' ne ide ...
aj ponovo please :)
 
kaze da ima u comtrade_u za s1366, njemu je trebao 775 pa nije nasao, a tamo je nasao za s1366 :) i pita zna li neko gde ima za s775 :)
 
aaaaa :d sad je jasnije ...

Inace da malo pomognem:
1366 bolt-thru kit za ThermalRight IFX-14 i 1366 bolt-thru kit za ThermalRight Ultra 120 eXtreme se razlikuju
TRUE ima isti princip montiranja i na LGA775 i na LGA1366
(dva ukrstena nosaca s'tim sto su kod 1366-ice nosaci duzi zbog veceg rastojanja rupea kod i7)

Kit za IFX-14 ima po meni bolji sistem montiranja i moze se iskoristiti i na TRUE kulerima.
Ja sam tako montirao TRUE na 1366 kod mene u kompu.
Ipak ne svidja mi se pritisak kulera pa ce izmedju nosaca i samog hladnjaka
jedna debela podloska kao distanc.

Ovako izgleda IFX-14 bolt-thru kit za LGA1366:


Ovako izgleda TRUE bolt-thru kit za LGA1366:
 
Poslednja izmena:
kaze da ima u comtrade_u za s1366, njemu je trebao 775 pa nije nasao, a tamo je nasao za s1366 :) i pita zna li neko gde ima za s775 :)

upravo, hvala :)

e ovaj je bio iz 3 dela: backplate + 2x ta da kazhem nosacha (pritiskacha) same baze coolera + federi & stuff
EDIT: totalno zaboravih... jel znate gde ima taj bolt thru za 775?
 
Poslednja izmena:
Aj sad pitanje, gde je taj big bang ... tj. koji je to trzni centar?
Posto meni treba jos jedan clip za LGA1366 ?
 
I da li je to uopste za Thermalright ili nije?
 
big bang je u trzhnom centru "Ushche", prvi sprat, odmah pored njega nalazi se i CT (ComTrade) u kojem sam i video taj bolt thru kit za 1366
@ Big Joe - stvarno ne znam za koji je tachno cooler, treba poch i vidit.
 
Poslednja izmena:
ma vishe ni sam ne znam shta sam vidio a shta nisam, lepo pravac ushche gde sam vam rekao da sam vidio, pogledaj, ako valja-kupi ako ne valja-nemoj i lepo mi reci da sam slep, vaki, naki i gotovo... :d
 
trebao si ga slikati :d
 
Poslednja izmena:
odo ja sutra, moram da zavrsim neku konfu ... samo da ne bude mosha :D
 
Nazad
Vrh Dno