Šta je novo?

LG V10

Ali note 6 ima da razbije totalno sudeći po glasinama i ako bude tako to će biti moj prvi NOTE [emoji1]

LG V10
mene ne impresioniraju 6gb RAMa na note 6...Ne znam sta ce drugo da unaprede.. Nisam u toku.. Ok bice brzi tip RAM... ali nisam siguran u neki boljitak u vezi toga. .pogotovo sto je 6gb overkill za telefon.

Sent from Note 5
 
Poslednja izmena:
^ Kad vec pominjes N6, mislim da nece imati 6Gb rama vec 4-5Gb (verovatno brze memorije) ali ce zato imati dosta veci kapacitet baterije od Note 5, u sustini to ce biti blago unapredjena, uvecana verzija S7 sa s-olovkom :)
 
4gb je sasvim dovoljno - bitna je baterija i tw-na s7 je to fino koliko vidim a na note bi trebalo da bude mnogo bolje

LG V10
 
Sve bolje i bolje-niko ništa ne piše. Gde ste? [emoji1]
3e6735a69df7f8b33bac4b905892decc.jpg
2ec3ff3799f313ca13ec506acae337bf.jpg
1cb7fc04e926280c054c704e6b6cb451.jpg


Dodatak pred spavanje i punjač
907acbb2d19d34958cf85d7c7ef3ab9a.jpg


LG V10
 
Poslednja izmena:
Samo da javim da mi se danas poceo iz cistog mira rebootat svaki put kada bi ga otkljucao na otisak prsta... Napravio sam hard reset i sada je opet sve ok... Pa ako se nekom pojavi slican problem da zna :(

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
 
Hard reset je mama [emoji1]
Meni se nije dešavalo dok sam koristio

LG V10
 
Poslednja izmena:
Nista brate, odustao sam, neka ovako dok ne uzmem nešto drugo.

LG V10
 
Nema - jedino što je bila bolja baterija na LL ali verujem da će i to ispraviti - ja imam dnevno 3.5 do 4 sata SOT-a

V10
 
Ta baterija radi super, ali malo mu je promenjen izgled [emoji16] . Hteo sam ja da porucim, odustao. Bice novih telefona uskoro [emoji19]

LG V10
 
Da, kontam da sa ovim Zero Lemon casom + baterijom, telefon izgleda kao neka cigla iz 90-tih :D
 
Meni i sada izgleda kao cigla, mada meni se to svidja, stvar ukusa.

LG V10
 
Baterija je smor teski!!! Bio sam na planini, tamo slikao slike, bio mi ukljucen mobile data, mislim nisam ga drndao nesto mnogo.... Punio sam ga 2-put dnevno fazon.

Narucen Zero Lemon extended baterija pa cu videti kako bude bilo.
 
Pa ono, normalan je signal, bio sam na Zlatiboru.... Inace screen sam podesio na 30-40% brightness, to uvek radim, eventualno kad je napolju sunce, pojacam na brzaka screen na jachi brigghtness da bi video kad slikam, i posle smanjim.

Mislim u proseku moze da mi traje jedan dan.... Ali zaista su trebali jacu bateriju da stave, ne znam sta su mislili... Onda bi fon bio full.
 
OK cini mi se da kad sam iskljucio Mobile Data, da manje cedi bateriju....

btw meni pise da imam Android 5.1.1 . Jel treba da se updatuje nesto?
 
Nemoj - bolja je baterija na toj verziji mada sigurno imaš update na 6.0

V10
 
Nazad
Vrh Dno