Šta je novo?

LG V10

1800 din
Zahvaljujući grome koji je dolazio u ZR pa mi je usput doneo
 
Ovo je definitivno jedan skroz ne svakidasnji izgled telefona, koji ne liči na more drugih istih, poseban dizajn koji je meni bas lično lep telefon, bas sam ga vec par puta zagledao i igrao se u mediamarkt :)
 
@dejan Ne znam šta će ti bilo kakav case na V10 - em lep, em k'o tenk.
 
Naredila mi zena da ne sj... telefon pošto ga je bezecovala[emoji1]
Inače ne ruzi ga i ove čelične lajsne se ne klizu
 
Poslednja izmena:
ako nekom treba lepi providni silikoni i zastitna stakla nek se javi :)
 
Stiglo
44c1050b5ff60eb1881e784900b88d1e.jpg
7ecac0b528090786b03f3065403e9bbf.jpg
 
OTA jos nema,a izgleda da ga necu ni docekati,sutra putuje kod novog vlasnika najverovatnije. predobar je fon, al ga mnogo pazim ,za mene je nesto do 300e i da budem opusten. sta sad kupiti a ne razocarati se previse? ma opet lg g pro 2 ,)
 
neki program da instaliram?
edit-lg bridge
do sada ga ni nisam povezivao sa kompom... 1,52gb update
 
Poslednja izmena:
Eto za ove što vole kesiranje
3f4a440f4d05998c8568a315d74b9c0f.jpg

Još nisam uradio factory - videću dali ima potrebe
 
Valja li 6,0 Deki, ne stižem do veceras da se prikljucim[emoji33] ?

Послато са LG-H960 уз помоћ Тапатока
 
Valja li 6,0 Deki, ne stižem do veceras da se prikljucim[emoji33] ?

Послато са LG-H960 уз помоћ Тапатока
Pa nisam stigao da vidim - sinoć došao kući instalirao i legao da spavam
Evo sad malo drndam dok ne krenem - što se tiče kozmetike tu nema neke velike razlike ali fluidnost po prvim utiscima je bolja - bateriju ću tek da vidim ali nisam još uradio factory i ko zna kad ću stići pošto po ceo dan nisam kući
 
Nista onda [emoji6] sutra o utiscima, ne stizem ni ja do veceras

Послато са LG-H960 уз помоћ Тапатока
 
lepo radi fon na 6.0,kozmeticki nista preterano promenjeno,sve je fluidno.
izbacili su prioritetan profil,sada je klasicno: zvuk,pa vibracija pa necujno,a alarmi ce raditi i kad je na necujno. svidja mi se to sad,ono sa prioritetnim profilom je bilo zbunjujuce (na lg g pro 2 jos gore je bilo,ne znam da li ce da zvoni alarm ili ne).
na dodatnom ekranu je jedino izmenjeno da moze da se lista u krug.
dodata je opcija optimizacija baterije, telefon prati aktivnosti aplikacija pa ih gasi ako se ne koriste neko vreme,mada svakoj aplikaciji moze da se da dozvola da je uvek aktivna.
baterija trenutno na 71 %,vreme rada 6h a SOT 2h, ukljuceno sve osim lokacije,osvetljenje 54%. pored vremena aktivnosti svake stavke u potrosnji baterije ima upotreba energije u mAh.
nisam radio reset za sada.
kameru nisam testirao,ne znam da li ima nekih promena.
najvise me zanima kako ce raditi optimizacija baterije.
da dodam da u svakoj aplikaciji postoji mogucnost da se uklj/isklj pojedinacno dozvole za pristup. zanimljivo ,nema sta,to nisam ni na jednom fonu video.
 
Poslednja izmena:
Ja sam sad uradio factory reset

Послато са LG-H960 уз помоћ Тапатока
 
Vredi li raditi brisanje, zao mi poruka?

Послато са LG-H960 уз помоћ Тапатока
 
Ma hocu, dugo se skida update preko LG BRIDGE-a, a mogao sam i drugacije imam ga na kompu

Послато са LG-H960 уз помоћ Тапатока
 
meni skidao nocas skoro tri sata,na kraju sam legao,ostavio sve povezano,ujutru me docekao 6.0
 
Nazad
Vrh Dno