Šta je novo?

LG tv screen share

zholinho

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruke
2,074
Poena
275
Imam smart tv LG UH603V1. Hteo sam da uradim screen share laptopa-windows 10 na tv. Ima ona opcija preko miracast-a, znaci otvorim screen share na tv-u i onda bi trebalo na windowsu kad kliknem connect da ga pronadje, medjutim nema ga.
Da li neko ima ideju sta moze da bude problem?
Hvala
 
Pozdrav,
na laptopu mišem desni donji ugao i sačekaš malo da ti izbaci skriveni meni pa na Devices i tamo klik na project i odabereš opciju koja ti odgovara. Zatim bi na tv-u trebalo da ti iskoči obaveštenje za povezivanje. Bitno ne diraj ništa dok se sam ne poveže. Ako klikneš na ok pre vremena poništiće ti povezivanje.
 
E hvala, problem je izgleda bio sto je laptop bio na wifi, a tv na kabelu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pozdrav, može pomoć?
Imam sličan problem.
Ne mogu da šerujem ekran telefona na tv.
Imam Motorola Edge telefon a TV je LG UK6950PLB.
I telefon i televizor su novije generacije i na oba ima opcija screen share.
Medjutim telefon ne može da pronađe tv.
Na istoj su mreži i može YouTube lagano da sheruje, preko LG tv plus šheruje slike sa telefona.
Međutim ostale aplikacije recimo EON neće.(sa ženinog iphona bez problema)
Imam i aplikaciju LG thinq i preko nje ima opcija šerovanja ekrana ali ni tu neće da ga nađe.
 
Pozdrav, može pomoć?
Imam sličan problem.
Ne mogu da šerujem ekran telefona na tv.
Imam Motorola Edge telefon a TV je LG UK6950PLB.
I telefon i televizor su novije generacije i na oba ima opcija screen share.
Medjutim telefon ne može da pronađe tv.
Na istoj su mreži i može YouTube lagano da sheruje, preko LG tv plus šheruje slike sa telefona.
Međutim ostale aplikacije recimo EON neće.(sa ženinog iphona bez problema)
Imam i aplikaciju LG thinq i preko nje ima opcija šerovanja ekrana ali ni tu neće da ga nađe.
Ljudiiiii pomoć
 
Why is this not a feature? I have both an LG stylo5x and LG webOS TV7300PUA. I can cast just fine, I can't however mirror my phone screen to the tv. You would think this would be easy, both being LG devices and all. Am I possibly just missing something?
 
Nazad
Vrh Dno