Šta je novo?

LG Televizori

Problem sa Magic remote je resen, smeta mu Xiaomi wi-fi extender koji se nalazi u drugoj prostoriji. Kako sam njega iskljucio sve funkcionise najnormalnije.
 
Stigao danas LG servisni daljinski, posle tačno dve nedelje, fotografisao sva fabrička podešavanja, sada može ''testiranje''...
 

Prilozi

  • 20221012_211758.jpg
    20221012_211758.jpg
    113.5 KB · Pregleda: 163
Где је најбоље да купим LG C1 модел? И да ли је тај модел заиста одличан?
 
Jeste, zaista je odličan
 
U domaćoj radnji ako hoćeš 5 godina garancije.
Ja kolko vidim na LG sajtu 5G garancija je samo za modele 2022 (C2, G2 ...)
Ima 2G kasko za C1 pa kome se to isplati 300eu vise u odnosu KP eto.

A sto se tice C1 stvarno je vrhunski uredjaj, ja sam prezadovoljan.
 
LG OLEDxxC1 za mene lično prijatno iznenađenje, možda nema osvetljenje kao QLED, ali sve ostalo je na strani OLED-a, čak sam prihvatio i refleksiju po danu(koje ima prilično), ali za gledanje filmova noću - skoro savršen doživljaj, preporuka: što veća dijagonala...

Kupovina je naravno najbolja u domaćim radnjama, 5 godina garancije u nekim radnjama je do 31.10.2022. što ne znači da neće biti i u novembru i decembru, ima i nekih popusta(ako nema pokušajte da se ''dogovorite'' za cenu), kupovina preko oglasa je za ljude koji hoće da uštede od 300€ pa na više, garancija je 2 godine kod nas + ako se nađe još jedna godina garancije u inostranstvu.
 
Ja sam uzeo C1 u domacoj radnji, poslednji neotpakovan primerak. 5g garancija + 2 god kasko. Hteo sam preko Madjara medjutim ponovo su poceli da nude produzenu garanciju kod nas i meni je to vredelo da platim 230e vise u odnosu na KP.
Sto se tice TV, meni je ovo prvi TV nisam nikad imao TV sve sam zavrsavao preko PC-a. Sve preporuke za LG Oled, odusevljen sam.
 
Ja sam uzeo C1 u domacoj radnji, poslednji neotpakovan primerak. 5g garancija + 2 god kasko. Hteo sam preko Madjara medjutim ponovo su poceli da nude produzenu garanciju kod nas i meni je to vredelo da platim 230e vise u odnosu na KP.
Sto se tice TV, meni je ovo prvi TV nisam nikad imao TV sve sam zavrsavao preko PC-a. Sve preporuke za LG Oled, odusevljen sam.
Dobro za 200e se ne isplati, ali ja npr kada sam uzimao C1 razlika je bila tipa 700e :)
 
Па цена Ц1 ''77 у ДрТехно је 500 000. ХАхахаха, какви доктори. Исти тај на КП 300 000.
 
PapaBear66: još uvek tražim ''prava'' podešavanja, za sada samo gledam gde se šta tačno nalazi i učim šta koja stavka može da promeni, nije šala, pogrešno podešena stavka i ode napon ⚡...
 
Па цена Ц1 ''77 у ДрТехно је 500 000. ХАхахаха, какви доктори. Исти тај на КП 300 000.
409.990 ja vidim cenu najnovijeg modela.

Sto bi uzimao stari model?

A vidim kod Madjara ista ili veca cena. Bukvalno propast koliko su se ubezobrazili.
 

LG 2021 Magic Remote - daljinski upravljač sa senzorom pokreta (MR21GC)​

Kompatibilan jei sa UHD 4K modelom 2018 UK6400PLF iako po specifikacijama nije ...tako da ako nekome treba moze da ga uzme.
Povezao sa sa TV i sve radi kako treba. :)
 

LG 2021 Magic Remote - daljinski upravljač sa senzorom pokreta (MR21GC)​

Kompatibilan jei sa UHD 4K modelom 2018 UK6400PLF iako po specifikacijama nije ...tako da ako nekome treba moze da ga uzme.
Povezao sa sa TV i sve radi kako treba. :)
Gde ima da se uzme i koja je cena?
 
Boja leđa, C11 je crna dok je C12 neka svijetla siva/bijela.
 
Hvala
Ja sam uzeo C1 u domacoj radnji, poslednji neotpakovan primerak. 5g garancija + 2 god kasko. Hteo sam preko Madjara medjutim ponovo su poceli da nude produzenu garanciju kod nas i meni je to vredelo da platim 230e vise u odnosu na KP.
Sto se tice TV, meni je ovo prvi TV nisam nikad imao TV sve sam zavrsavao preko PC-a. Sve preporuke za LG Oled, odusevljen sam.
Razlika je oko 100k u velicini od 65"
 
Znam da je za 65 razlika ogromna, da sam kupovao 65 ne bih ni gledao domace radnje.
C12 je beo nazad
 
Где је најбоље да купим LG C1 модел? И да ли је тај модел заиста одличан?

Uzeo sam 55 LG C1 KP = 950e ,picikato pakovanje ,nazalost garancija je 2 godine. Nisam hteo od nasih da uzmem a obicno robu platim i kad stigne ona otpakovana i stajala. Poslednji je bio Sony TV od pre 3 godine, poslali ga bez nozica pa se natezali itd. onda poslali drugi, ispipan ekran a daljinski koriscen, verovatno bio izlozen, neka hvala ali vise ne.
 
Da li znate zasto imam ove linije. Crtani je upitanju, na mracnom nebu se vide linije
 

Prilozi

  • IMG_20221014_201306.jpg
    IMG_20221014_201306.jpg
    135.5 KB · Pregleda: 101
Uzeo sam 55 LG C1 KP = 950e ,picikato pakovanje ,nazalost garancija je 2 godine. Nisam hteo od nasih da uzmem a obicno robu platim i kad stigne ona otpakovana i stajala. Poslednji je bio Sony TV od pre 3 godine, poslali ga bez nozica pa se natezali itd. onda poslali drugi, ispipan ekran a daljinski koriscen, verovatno bio izlozen, neka hvala ali vise ne.
Zato trazis neotpakovan uredjaj i nema problema. Naravno kupis u ozbiljnijoj prodavnici gde ce ti reci da li imaju neotpakovane ili nemaju
 
Kakav je LG OLED55C22? Trebalo bi da je model iz ove godine. Otisao da gledam neki klasika tv do 60-70k za radnu sobu i kad sam video sliku na tom LGju sve mi nekako bzv posle toga.
 
Zato trazis neotpakovan uredjaj i nema problema. Naravno kupis u ozbiljnijoj prodavnici gde ce ti reci da li imaju neotpakovane ili nemaju

Vidi ovima sa KP nije bilo potrebe da trazim neotpakovan uredjaj , Poslednje sto sam uzeo pre neke 2 nedele je Philips espreso aparat za kafu naglaseno da se ne otpakuje ali ipak otpakovano i imao je otisak prstiju, kutija u ne tako zavidnom stanju, aparat je nekoriscen. Tako da hvala, tv sam onda uzeo sa KP , kutija picikato - TOP. A garancija 2 godine jeste malo ali vazi kod nas uz kopiju racuna od prodavca, to je afa racun. Poslao sam kopiju tog racuna LG servisu u NS i kazu da se to uvazava.
 
Vrh Dno