Šta je novo?

LG Televizori

Imam um7450 i radi fantastično
 
Pozdrav ljudi,treba mi pomoc ko je voljan da pomogne!
Naime vec neko vreme me uzasno iritira problem sa youtube aplikacijom na tv-u koja se ucestalo odjavljuje sa naloga,cesto se rusi i restartuje,posle reklama ne moze da nastavi reprodukciju videa,skoro da je nemoguce gledati. Probao sam sa deistaliranjem YT aplikacije,sa fabrickim resetom TV-a,pisao YT podrsci...nista nije pomoglo. 90% koriscenja TV-a mi je na YT tako da bi mi mnogo znacila pomoc prijatelja ovog foruma! Ima li neko slican problem i zna li resenje? Hvala!
LG smart tv LF630v(2015)
 
Nema rešenja, suviše stara verzija na žalost
 
@radaljacp

Braćo zbog aplikacija će te televizore menjati kao mobilne telefone.

Počnite se navikavati na to.

Suštinski televizori i nisu ništa drugo nego telefoni velike dijagonale.

Doduše fali im slot za sim karticu, dial softver i GSM čip ali to je tek 10% razlike.
 
Google Stadia is currently available in the United States, Canada, United Kingdom, France, Italy, Germany, Austria, Spain, Sweden, Switzerland, Denmark, Norway, Finland, Belgium, Ireland, Netherlands, Poland, Portugal, Czech Republic, Slovakia, Romania and Hungary.
 
Imam um7450 i radi fantastično
Bluetooth radi fantasticno? Meni je primarna veza sa BT zvucnicima. Do skoro je sve radilo super, sada sam morao da ugasim quick start opciju da bi lepo radilo. Mozda valjda odraditi factory reset nakon update-a, 2 godine nisam resetovao
 
krastavac, nešto ti pravi problem...
 
Društvo, HITNO mi treba LG 2022 TV line-up i LG 2021 TV line-up.
Molio bi da okacite (ponovo) jpg ili pdf sa LG line-up za 2022, i 2021.
Hvala
 
Nasao lineup za 2021. sad mi treba za 2022.
 

Prilozi

  • TV - Lineup_Chart_2021-1.pdf
    1.3 MB · Pregleda: 34
Treba mi jeftin televizor 32", rezolucije 1920x1080 ili jeftiniji 43" od 4K.

Tamo gdje kupujem (BiH, u SA) nadjoh samo dva modela od 32" sa 1920x1080 rezolucijom.
To su : LG 32LQ63006LA (mislim da je model 2022.) i LG 32LM3680PLC (beli, model iz 2021.)

Nadjoh i jedan od 43", to je: LG 43UP75003LF (model iz 2021.).

Zanima me kakvi su ovi televizori, kako rade, baguju li, koce li, zaglupljuju li se, pustaju li lepo filmove i serije sa usb, kakav im je ekran, vidi li se slika lepo, koliko je ostra slika...?
Ima li neki problem s nekim od ovi televizora, postoji li neki razlog da ga ne treba kupiti...?

Tv mi treba za kuću u kojoj godisnje u vise navrata provedem ukupno oko 15-20 dana.
Treba da mogu gledati tv hvatajuci dvbt2 signal iz etra, da mogu sa fleske pustiti film ili seriju i to je to.
Nema neta ovde, sem preko telefona da namestim pa smart i wifi opcije nisu od bilo kakvog znacaja...
Cilj je potrositi sto manje para a dobiti pristojan tv koji moze posluziti na 5-7 dana, 3-4 puta godisnje.

Javljajte se molim danas, sutra vec imam nameru ici u kupovinu...
Hvala
 
U toj dijagonali šta god da kupiš nećeš pogrešiti
 
Da li vam radi sports alert app? Sad primetio da ne radi.
 
Poslednja izmena:
Treba mi jeftin televizor 32", rezolucije 1920x1080 ili jeftiniji 43" od 4K.

Tamo gdje kupujem (BiH, u SA) nadjoh samo dva modela od 32" sa 1920x1080 rezolucijom.
To su : LG 32LQ63006LA (mislim da je model 2022.) i LG 32LM3680PLC (beli, model iz 2021.)

Nadjoh i jedan od 43", to je: LG 43UP75003LF (model iz 2021.).

Zanima me kakvi su ovi televizori, kako rade, baguju li, koce li, zaglupljuju li se, pustaju li lepo filmove i serije sa usb, kakav im je ekran, vidi li se slika lepo, koliko je ostra slika...?
Ima li neki problem s nekim od ovi televizora, postoji li neki razlog da ga ne treba kupiti...?

Tv mi treba za kuću u kojoj godisnje u vise navrata provedem ukupno oko 15-20 dana.
Treba da mogu gledati tv hvatajuci dvbt2 signal iz etra, da mogu sa fleske pustiti film ili seriju i to je to.
Nema neta ovde, sem preko telefona da namestim pa smart i wifi opcije nisu od bilo kakvog znacaja...
Cilj je potrositi sto manje para a dobiti pristojan tv koji moze posluziti na 5-7 dana, 3-4 puta godisnje.

Javljajte se molim danas, sutra vec imam nameru ici u kupovinu...
Hvala
UP je za klasu iznad LM i LQ. Koliko se sećam LM je iz 2019.
 
Treba mi jeftin televizor 32", rezolucije 1920x1080 ili jeftiniji 43" od 4K.

Tamo gdje kupujem (BiH, u SA) nadjoh samo dva modela od 32" sa 1920x1080 rezolucijom.
To su : LG 32LQ63006LA (mislim da je model 2022.) i LG 32LM3680PLC (beli, model iz 2021.)

Nadjoh i jedan od 43", to je: LG 43UP75003LF (model iz 2021.).

Zanima me kakvi su ovi televizori, kako rade, baguju li, koce li, zaglupljuju li se, pustaju li lepo filmove i serije sa usb, kakav im je ekran, vidi li se slika lepo, koliko je ostra slika...?
Ima li neki problem s nekim od ovi televizora, postoji li neki razlog da ga ne treba kupiti...?

Tv mi treba za kuću u kojoj godisnje u vise navrata provedem ukupno oko 15-20 dana.
Treba da mogu gledati tv hvatajuci dvbt2 signal iz etra, da mogu sa fleske pustiti film ili seriju i to je to.
Nema neta ovde, sem preko telefona da namestim pa smart i wifi opcije nisu od bilo kakvog znacaja...
Cilj je potrositi sto manje para a dobiti pristojan tv koji moze posluziti na 5-7 dana, 3-4 puta godisnje.

Javljajte se molim danas, sutra vec imam nameru ici u kupovinu...
Hvala
Ja mislim da u tom tvom scenariju nema svrhe da insistiraš na FullHD 32".
Ako hoćeš Full HD onda barem 40" (LG nema, nešto drugo) ili 43"...
 
Pozdrav ljudi,treba mi pomoc ko je voljan da pomogne!
Naime vec neko vreme me uzasno iritira problem sa youtube aplikacijom na tv-u koja se ucestalo odjavljuje sa naloga,cesto se rusi i restartuje,posle reklama ne moze da nastavi reprodukciju videa,skoro da je nemoguce gledati. Probao sam sa deistaliranjem YT aplikacije,sa fabrickim resetom TV-a,pisao YT podrsci...nista nije pomoglo. 90% koriscenja TV-a mi je na YT tako da bi mi mnogo znacila pomoc prijatelja ovog foruma! Ima li neko slican problem i zna li resenje? Hvala!
LG smart tv LF630v(2015)
Rutujes tv i imas yt bez reklama. Ima ovde na forumu kako se radi. Prosto kao samar. Ja sam to uradio pre mozda 2meseca kod cerke na tv-u, super sljaka
 
Rutujes tv i imas yt bez reklama. Ima ovde na forumu kako se radi. Prosto kao samar. Ja sam to uradio pre mozda 2meseca kod cerke na tv-u, super sljaka
buraz daj mi link sa upustvom,mnogo bi mipomogao. :) Zahvalan do neba :)
 
pozz narode,stigo novac od reklamacije pa je vreme za novi tv.Potreban savet,nisam neko ko se mnogo razume pa zato molim za pomoć. Ja gledao ove :
nano55 803PA
55 813PA
55 883PB
ako ima još neki predlog super.Novac se kreće od 90K-100K
 
883PB, samo ne znam gde ćeš ga naći za te pare, jer vidim da je oko svuda skuplji na eponudi plus nema poznatih prodavnica.
 
Našao sam slučajno, nego u cenovnom rangu 813p je 15k manje da li vredi razlika, potreban je samo za filmove, imam lg skoro 10g radi besprekorno.
 
Imaš search da odabereš u samoj temi.
 
Zdravo važi li još HU garancija kod nas preko kopije fiksalnog računa ili je to gotovo?
 
Posto od skoro imam C1 ako bi neko ko duze ima ovaj tv mogao da mi odgovori.
Susreo sam se sa par problema, jedan od njih je da nije sincovan slika i ton. I na Irisu i na recimo Paramount+ app.
Ili pocne da usporava slika ko slow motion.
Da li ima neko resenje sem restarta aplikacije koja se koristi u tom momentu?
Kod DV sadrzaja mi cak zabadao i na kraju trazio da promenim HDMI kabal, nakon promene kabla nije zabadao.
Drugo koji je najbolji modus gledanja sporta, gledam kosarku ovih dana i kod brzih pokreta razmazuje (ghostuje sta vec)?
Probao Sport mod ali nista bolje nije, cak sam ostao na standard jos kao najmanje lose.
Inace pustam sve preko NVIDIA SHIELD TV 2019 PRO, sem IRIS TV koji je interna app na TVu.
 
Nemam c1, ali svi brendovi imaju slične motion settings pa tako i c1. Na tastovom c9 sam stavio Trumotion clear i to mi odgovara kada gledam kod njega. Pustiš fudbal i igraj se sa smooth, clear i user. Što se tiče filmova meni je tu kompletno isključeno, jer ne volim soe efekat.
 
Tako sam i uradio upravo, na sport modu iskljucio sve filtere a Trumotion na user i de blur na 0 a de judder na 3 i kao bolje je videcu sto kazes igracu se.
 
Drugari,
da li je neko uspeo da pokrene i da mu radi stremio preko webos-a na LG smart tv-u?
Ja sam uspeo preko browsera da ga pokrenem stremio i da se login i nadje mi linkove ali ne moze da ih pusti izbacuje error.
 
Nazad
Vrh Dno