Šta je novo?

LG Optimus 2x P990

Može i 4 dana, kao moj ortak što izvlači. Ne pali 3G, ne pali wifi, ne pali GPS, ekran je na low a noću ga gasi :D
 
hehe onda idemo na flight mode....9 dana!!!! :D
 
svaka cast vama ljudi, meni je bio plafon dva dana koji sam uspeo da izvucem sa nekim android-om i ni makac vise....
 
Znači moguće je 3 dana....hehehe

Apsolutno, i to bez airplane moda i gašenja noću :)
Evo od danas, 6h30min od kad je skinut sa punjača, imao sam 1 poziv u trajanju od 5 min, 2 sms-a, 30+min interneta (uključujući 10min YT videa) i + oko 30min rada wifi-a (zbog mail synca za razmenu par mailova). 3G ugašen, osvetljenje na auto kao i uvek,GPS mi ne treba od sobe do sobe :p Sve to mi je popilo 10% baterije, meni je to ok.
 


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Evo kako trosi 8 posto samo mi je ukljucen wifi,ekran na 30 posto,iskljucen gps,i sve sto moze da se iskljuci..ps: nisam mnogo bio na wifiju
 
Poslednja izmena:
Eto zderac baterije rom je nightly #158
 
Poslednja izmena:
CM se ni meni nije nešto pokazao dobro što se baterije tiče, sa njim sam izvlačio dan i po max :(
Makar su konačno sredili a2dp ;)
 
Veruj mi, to je i mene brinulo, ali telefoni iz novijih serija, i oni sa v10d i novijim softverom nemaju problema koliko sam ja mogao da vidim. Tu uvek može da bude nekih problema zavisno od kombinacije ROM-a i BB-a, ali ja sam ih izmenjao gomilu tokom ove dve, tri nedelje i samo jedan BSOD sam imao, znači ništa strašno :)
Pozdrav!Od kog datuma je ta verzija sw v10 za koju kazes da je stabilna i da li su sa mts mreze azurirani sa ovom verzijom?
 
Bloodoo, za datum stvarno ne znam da postoje podverzije, moj ROM je bio v10d EURO Open, to je taj jedini 10d koji nije vezan za neku mrežu.
Što se MTS-a tiče, verovatno modifikuju ROM, tako da se oznake razlikuju, valjda će se već neko javiti sa iskustvima koji je ROM najbolji kod MTS-a (a možda već i ima iskustava, samo ja nisam pratio :d)
 
Bloodoo, za datum stvarno ne znam da postoje podverzije, moj ROM je bio v10d EURO Open, to je taj jedini 10d koji nije vezan za neku mrežu.
Što se MTS-a tiče, verovatno modifikuju ROM, tako da se oznake razlikuju, valjda će se već neko javiti sa iskustvima koji je ROM najbolji kod MTS-a (a možda već i ima iskustava, samo ja nisam pratio :d)
Hvala na odgovoru :) Ako neko ovde ima telefon sa mts-a neka kaze koji je rom u pitanju i da li je stabilan?
 
Broj verzije...fgr83g a LGE verzija lgp990.v10c Kod mene radi sasvim pristojno...jedino sam se tripovao što prijavljuje po neki put grešku kad hoću da koristim WiFi dok nisam provalio da sam stalno ubijao neki program po navici :)
 
Broj verzije...fgr83g a LGE verzija lgp990.v10c Kod mene radi sasvim pristojno...jedino sam se tripovao što prijavljuje po neki put grešku kad hoću da koristim WiFi dok nisam provalio da sam stalno ubijao neki program po navici :)
E hvala,to znaci da mts-ovi optimusi rade dobro sa ovom verzijom roma sto mi daje motiv vise da kupim ovaj telefon,mada se jos uvek dvoumim izmedju O2X i SGS+ :)
 
Ja imam od mts i imam FTG83G i v10d. Isto radi pristojno.

Broj verzije...fgr83g a LGE verzija lgp990.v10c Kod mene radi sasvim pristojno...jedino sam se tripovao što prijavljuje po neki put grešku kad hoću da koristim WiFi dok nisam provalio da sam stalno ubijao neki program po navici :)
 
Ako nekome znači pošto vidim da se mnogi žale na punjenje baterije,moj drug ima isti fon i ima problem sa punjenjem po nekad...postavi ga na punjač on se kao puni ali...ćorak :) ne napuni se.Slučajno čačkajući video sam da se punjenje prekida samo u slučaju kad antivirus skenira fajlove.Kad završi sa skeniranjem on nekako prekine punjenje telefona...Eto ako nekom znači info biće mi drago... :) Nadam se da će uskoro taj prokleti update...mnogo je dobar telefon da bi ostao u zapećku....
 
Da li je neko probao novi CyanogenMod-7.1?
 
danas sam imao priliku da koristim ovaj telefon...razocaran...strasno sporo radi, a dual core...kaze ortak da ima mnogo procesa pokrenuto...haha, vazi
 
Uopste nije spor, mada zavisi koju verziju FW koristi, ja imam V10d, i radi odlicno...
 
danas sam imao priliku da koristim ovaj telefon...razocaran...strasno sporo radi, a dual core...kaze ortak da ima mnogo procesa pokrenuto...haha, vazi

Kolega,nije isto kad se kaže imao sam danas priliku da ga koristim i IMAM OVAJ TELEFON I NIKAKAV JE ;),ja mogu da kažem da je HW telefona sjajan!!!! Softver je bagovit DA ali biće bolje...po meni bolja je varijanta od recimo JB-og iPhone 3GS-a kojeg SAM IMAO I KORISTIO :) pa prodao i vratio se na android.Nisam video nekog ko je vlasnik iPhone-a da se žalio na njegove bug-ove kojih ima poprilično...od sporog učitavanja sajtova,kočenja,smrzavanja ekrana preko nemogućnosti korišćenja video i audio plejera pa i GPS sistema...usled podizanja BB-a i FW-a...

Probaj fon onog trenutka kad izađe nov update ili neki stabilan custom ROM pa onda donosi zaključke....ovako je bezpotrebno pljuvanje telefona koji po hardveru važi za jedan od jačih kod nas...Po softveru i ja pljuckam ali HW se mora poštovati... :)
 
Brzina telefona je odlična i sa v10d, a GB donosi malo poboljšanje i u tom pogledu iz mog iskustva, ali ništa drastično. Elem, ono što se meni kod ovog telefona posebno sviđa je to što se vrlo malo greje kad se maltretira (znači cpu @max) u poređenju sa Galaxy-jem i drugim 1GHz+ telefonima koje sam do sada čačkao, ne znam da li su i vaša iskustva ista? Znači danas 1 sat Wifi i gledanja youtube klipova + 30min igranja PES11 i fon je samo mlak i to mislim više od držanja u rukama nego od disipacije sa internih komponenti :)
 
Ovu poruku sam danas dobio od LG-a, po njima izgleda da ce biti i update i na Ice Cream Sandwich...
Sto bi bilo dobro ako je istina...
 

Prilozi

  • LG.jpg
    LG.jpg
    93.2 KB · Pregleda: 151
4.0 je samo za telefone sa 720p rezolucijom ;)
 
^ Cekaj, salis se? Pa Nexus S dobija update na ICS uskoro.
 
Вуку се као прегажена мачка са апдејтом на 2.3, сигурно ће ускоро да стигне 4.0. :sceptic:
Елем, ај да видимо прво 2.3 који обећаше за почетак новембра. ;)
 
Gde si video da je obecan za pocetak novembra? Stvarno vise ne znam sta cekaju. Procitao sam da Lg mobile ima velike gubitke, tj da posluju u minusu. Mozda kad bi redovno izbacivali nove updatov tad bi ljudi i kupovali njihove tel. Ovako kada im najskuplji telefoni i dalje imaju 2.2 verziju a svi konkurentni 2.3 i spremaju se da predju na 4.0, svako tu vidi razlog gubitka para.
 
Ma najveci crnjak je, sto su za Koreju izbacili 2.3 verziju jos u Septembru...
 
Nazad
Vrh Dno