Šta je novo?

LG Nexus 5X

Bas me zanimaju serijski brojevi kojima se to desava, ali sumnjam da ima razlike u ranijim i kasnije proizvedenim primercima.

Ово је послао 6п!
 
@dr_Iggy Kad to se desio bootloop, koristio si Nougat, right? Sad, posle zamene ploce si na MM-u?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Bio sam na Nougatu, pre toga na svim developer preview-ima bez ikakvih problema. Posle zamene ploče sa MM odmah otišao na 7.0, sada sam na 7.1.1

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Pretpostavljam da opet moze da ti se desi taj kvar, iako imas novu plocu?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nadam se da ne :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
A dobro, crk'o jedan primerak, dešava se svim proizvođačima, ne treba paničiti i generalizovati.
 
Jedini problem su garancije kod nas. krastavac, drug dao 600 eura za iphone i on krepao a nema garanciju.

Sent from my Nexus 5X
 
Loznice ti si baš tvrdoglav :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
pa dobro 2 primerka za godinu dana na forumu, mislim da udjes u bilo koju temu na benchu da ima vise crknutih telefona za godinu dana.
 
I meni je ovo čudno .. nema logike da android 7 ubija mobove ,s808 je i dalje utegnut do max. Jedino ako su cackali nešto oko brzog punjenja...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Definitivno nije vezano za brzo punjenje jer sam i sam ubacivao neke fix-eve sa XDA da se jos brze puni tj ne obara brzinu punjenja prilikom koriscenja i pregrevanja i ostalo i to na Nougat-u. Doduse prodao sam 5X pre nedelju dana ali upravo upozorih novog vlasnika na ovo. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako su ih prodali milion,10 hiljada od tih je njima jako mali broj,a za tih 10 hiljada ljudi kojima su crkli nije uopste mali broj.
 
Pa krastavac, to je rizik ljudi koji kupuju telefon bez garancije. A ako se ima garancija onda je ipak situacija mnogo bolja.
 
Ma raspali 808 i lg, odlična kombinacija. Znamo kako se pokazao g4... I g4 nije odmah crkavao već posle 7, 8 meseci i čisto sumnjam da ima beze sa nugatom već koliko je korišćen telefon...
 
Crkao mi 5X danas. Stock 7.1.1,usao u kameru i samo se zamrzao. Upao u bootloop,prikaze google logo i restartuje se. Mogu samo da udjem u fastboot,ali odatle sta god da probam ide natrag u bootloop,ne moze ni u recovery ni bilo sta. Povezivanje sa kompom ne funcionise,ocita da je nesto nakaceno ali ne prepoznaje ga,tako da mu ni preko PCa ne mogu nista. Guglao sam malo,izgleda da ima brdo ljudi sa istim problemom,i da mi bez garancija najebasmo.


Skrolujte skroz dole na linku pa citajte ove skorije.

https://code.google.com/p/android/i...tars Reporter Opened&groupby=&sort=&id=220971

Jesi li probao ovo

http://forum.xda-developers.com/nexus-5x/help/tutorial-how-unbricked-nexus-5x-16gb-t3481766
 
Ma raspali 808 i lg, odlična kombinacija. Znamo kako se pokazao g4... I g4 nije odmah crkavao već posle 7, 8 meseci i čisto sumnjam da ima beze sa nugatom već koliko je korišćen telefon...

Nije, g4 je crkavao vec posle 4-5 meseci, jedino sto se kod nas popularizovao kada mu je pala cena. Ima veze sa nugatom ,jer se nije uopste desavalo na MM.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da je malo duže, jer kada sam uzimao telefon nije bilo skoro nikog sa tim problemom, a to je bilo u oktobru 2015. Problemi su krenuli da ispoljavaju posle nove godine...
 
Jedini problem su garancije kod nas. krastavac, drug dao 600 eura za iphone i on krepao a nema garanciju.

Sent from my Nexus 5X
Apple daje 1 god. internacionalne garancije svuda u svetu, važi i kod nas. Nije potreban račun za ostvarivanje iste, samo telefon.
 
Telefon je crkao posle godinu ipo, ili tako nešto.
U svakom slučaju za zamenu dela su mu tražili 300 eura.
Sent from my Nexus 5X
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno