Šta je novo?

LG Nexus 4

Ok, to mi znaci puno. Znam da je dobar, jedino sam hteo da proverim sa nexus-ovcima ovu pricu oko kasnjenja notifikacija...ali ako vi kazete da je ok, nema da brinem :)
 
@Patrick
Malo ga pretera da ga ne bi menjao za N5, mislim da svaki Nexusovac tezi tome samo je pitanje mogućnosti :-D Mada zasada se jos ne isplati :)
 
Manje vise isto trajanje bakterije na ART-u (Purity + hells) 5 SOT za 17h usage time. Jedino sto mi je preko noci nesto ubilo bateriju za neki 10%. I sto meni ne radi masa lauchera na ART-u pa sad koristim KK Launcher Prime i zadovaljan sam sa njim... Ali ipak fali mi Apex :/
 
Poslednja izmena:
Nema sta tu mnogo da se proverava, telefon je zmaj, samo ako znas da iskoristis sve mogucnosti koje pruza ovakva masina. Ne tvrdim da je najbolji ( svako ima svog favorita), ali ja i danas iako je izaslo brdo "boljih" telefona ne bih menjao ovaj ni za jedan na trzistu, cak ni za n5.

Cak ni za n5. Necemo da idemo u te krajnosti :) n4 je ubica od telefona ali je n5 nekoliko koplja ispred. Uglavnom trenutno nema nista bolje od nexus linije sto se androida tice
 
Stavio sam Liquify 4.4 rom i Franco kernel i prezadovoljan sam. Baterija drzi ja mislim duplo vise nego PA 3.99 rom. Jedino sto mi smeta za sad je sto su notifikacije bas tihe i sto kada me neko zove slika se vidi vrlo malo, 3 puta manje nego na 4.3 romovima. Ne znam zasto. Kada ja zovem vidi se cela.
 
Uglavnom trenutno nema nista bolje od nexus linije sto se androida tice

+10000000000000

Ko drugačije kaže, kleveće i laže! :):D Ja ostale ne smatram pravim Drndoidima :) Nabudze System nekim s*anjima, ne lici na sebe, update kasni po pola godine za top modele a tek ostale itd...nista nije onako lako sto se tice rootovanja, flesovanja itd kao na Nexusima. Da nema NExusa, Drndoid bi bio veliko njesra.
 
Nemoj tako oštro Stjepane ;)
Mada se sa većinom slažem :D
 
Na gnex vanir rom radi super i ima dosta više opcija nego Cataclysm, možeš to da probaš...

Mada, ako ti Cataclysm skroz odgovara nema razloga da se cimaš. :)
 
Dobro, mozda sam malo preterao kad sam rekao da ga ne bi menjao za n5. Mada, nekako sam bas vezan za ovaj telefon (prvi nexus zaborava nema, sto reko nas narod :D ). N5 je bez dileme bolji po performansama, ali sto se mene tice, nista previse bolji od n4.
 
Cataclysm je stvarno sjajan. Razmišljam da stavim Semaphore kernel, najlakši način za flešovanje je?
 
^ Mind control? :p

Recovery?
 
Ma nešto sam čitao (ili sam pomesao) da je bolje na neki drugi način (ne znam koji).
 
Pa jedino mind control :p
Izvinjavam se, bilo je jače od mene :D

Samo flešni iz recovery-a i uživaj.
 
A to što si čuo za druge načine, možeš da ubaciš kernel i preko adb/fastboot komandi, ali je preko recovery-a lakše.. :)
 
Jel moze neko da mi kaze gde Titanium backup cuva fajlove? Sve sam pretrazio na telefonu, celu internu memoriju, ali nista nalik titaniumu. Bekapovao sam samo SMS i call log i jednu aplikaciju. Ali nigde ne mogu da nadjem to.
 
Jel moze neko da mi kaze gde Titanium backup cuva fajlove? Sve sam pretrazio na telefonu, celu internu memoriju, ali nista nalik titaniumu. Bekapovao sam samo SMS i call log i jednu aplikaciju. Ali nigde ne mogu da nadjem to.

Kod mene čuva u /storage/emulated/0/TitaniumBackup :p
Pa vidi npr. sa airdroid-om, ili poveži na komp pa nađi taj folder...
 
Nazad
Vrh Dno