Šta je novo?

LG K10

NenadPaja

Cenjen
Učlanjen(a)
05.02.2011
Poruke
64
Poena
159
Mozda sam pogresio mesto za temu pa ako jesam molim da se pomeri gde treba.
Planiram da kupim ovih dana LG K10 Nov telefon za 140EU,pa se pitam kakav je da li se isplati za te pare nov ,da li iko zna koje su mu mane i da li ih ima osim displey sto ima izbledele boje sto meni ne smeta ali ,da li za te pare imam neki bolji izbor a da nije samsung iako je dobar ali mi se modeli ne svidaju.
 
Pogledaj npr xiaomi redmi 4 za taj novac
 
pa po konfiguraciji jaci i procesor i vise rama,ali da li je kvalitet izrade isti ili je bolji nisam do sad video tel ni drzao u ruci,ovih dana idem u shop pa cu potraziti i i njega .
Ako neko ima da preporuci jos neki tel?
 
I ja bih pre išao na Xiaomi. Jednom kad uzmeš bilo koji Xiaomi proizvod u ruke (bilo telefon, sluške ili ruter) više nikad nećeš bacati pare na preskupe Brand uređaje.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
pa po konfiguraciji jaci i procesor i vise rama,ali da li je kvalitet izrade isti ili je bolji nisam do sad video tel ni drzao u ruci,ovih dana idem u shop pa cu potraziti i i njega .
Ako neko ima da preporuci jos neki tel?

LG je inače sinonim za kvalitet izrade, naročito ti jeftini :)
pogledaj redmi 4 temu, mislim da su vlasnici baš baš zadovoljni onim što se dobije za tu lovu
generalno u tim nižim cenovnim kategorijama kinezi vladaju, probereš neki popularan model i pevaš... mislim da na forumu ima otprilike 0 vlasnika tog k10, sve je to sa razlogom :)
 
Da li neko ima ovaj novi k10 2017 i da li ima u podesavanjima da se podesi senzor otiska prsta?

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
LG je inače sinonim za kvalitet izrade, naročito ti jeftini :)
pogledaj redmi 4 temu, mislim da su vlasnici baš baš zadovoljni onim što se dobije za tu lovu
generalno u tim nižim cenovnim kategorijama kinezi vladaju, probereš neki popularan model i pevaš... mislim da na forumu ima otprilike 0 vlasnika tog k10, sve je to sa razlogom :)
Lepo izgleda k10. Drugar ga ima. Solidan ekran, ne radi lose. Kamera ocekivano losija. Naravno za tu lovu ce najlakse da dobije zute mrlje (redmi 4).

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Upravo mi stigao apdejt na android 8.1 Oreo.
Uređaj bolje radi ali ima i pogoršanja,napr. više ne može da se menja tema na tastaturi...
c892c5702d97c551277d416be183e2f0.jpg
4e944dc5aed10ceeba88e977cea8bc3f.jpg


Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Jel menjao neko ekran na ovom modelu? Ako jeste gde ste uzeli?
Ima na AE, samo sto prijatelj nece da ceka.
U servisu mu trazili 7-8000din sto je mnogo.
 
To je još i dobro,bio 100€ do skora...ali meni to sumnjivo da li će da radi...zeznu digitajzer(tač),crkne posle 2-3 dana...i to u ovlašćenom,sa original delovima...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Ja mislim da bi bilo bolje da uzme neki ekran za 3000 i ja cu mu zameniti. Samo ne znam gde da uzme, a da je ok.
 
A jel pase ekran od dual sim verzije na single sim i suprotno?
 
Opet ja u vezi ekrana. Prijatelju poceo da otkazuje displej i hoce da mu uzmem novi (misli da sam ja ekspert za telefone [emoji16]) pa da mu zamenim.
Nije mi svejedno jer nije moj novac pa ne znam sta da radim.

Na aliju su oko 20$ dok su kod nas od 4k dinara pa navise, a siguran da sam ta je to ista roba.

5.3'' ORIGINAL Display For LG K10 2017 LCD Touch Screen Digitizer for LG K10 2017 Display K20 Plus M250 M250N M250E #3
https://s.click.aliexpress.com/e/ctVphLZQ

Uzeo bih ovaj sa alija medjutim ako zapadne neispravan pitanje da li ce vratiti full novac.
 
Ista je roba,naši se snabdevaju na Aliju...Jedino u ovlaštenom imaju originalan.
Uzmi više komada.
Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jedino sto kod nasih mogu da proverim da li ekran radi dok sa alija ne.

Nisu moje pare tako da bih porucio samo jedan. E sad.. jedino sto ce cekati bar 20-ak dana, a da li ce mu do tad ekran otkazati to ne znam.
 
Nazad
Vrh Dno