Šta je novo?

Lg g6?

doct.cor

Slavan
Učlanjen(a)
01.02.2007
Poruke
671
Poena
320
Do 400. G6 ili nesto drugo? Bitna kamera i fluidnost. Kinezi me ne interesuju
 
Meni je bolja kupovina V20. Jedino ako ti je bitna garancija. Onda bih išao na s7e polovan ili s7 nov... Mada ni sa jednim nećeš dobiti pravu fluidnost, to jedino sa stock androidom... [emoji6]
 
Ako ti je kamera bitna onda treba da znas da ti se staklo kamere na g6 grebe vrlo lako jer nema gorila glass a pitanje dal je uopste i staklo. Ne znam kakav ce kvalitet slika biti posle toga.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da definitivno se mislim s7 ili g6. Kod lg mi se svidja taj veci ekran dok je Samsung po men bar kvalitetniji uredjaj. Nzm kakvi su ekrani na novijim lg telefonima. G4 mi je imao bleed i kad je nov bio
 
Ja narucih g6, glavni razlog veci ekran i hemija na mom radnom mestu i mojim rukama koja bi ostetila plasticno Home dugme na S7 sto mi se vec desavalo sa Sony z2 i z3 i njihovim plasticnim socivima kamere pa nebih isti scenario. Upravo zbog ovog razloga je otpao i p10. Dugo sam razmisljao, :D ceo jedan dan i resih tako pa cemo videti. Hvala svima.
 
Poslednja izmena:
Ja narucih g6, glavni razlog veci ekran i hemija na mom radnom mestu i mojim rukama koja bi ostetila plasticno Home dugme na S7 sto mi se vec desavalo sa Sony z2 i z3 i njihovim plasticnim socivima kamere pa nebih isti scenario. Upravo zbog ovog razloga je otpao i p10. Dugo sam razmisljao, :D ceo jedan dan i resih tako pa cemo videti. Hvala svima.
Pa upravo ideš na mob koji ima plastično sočivo kamere [emoji52]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Napisacu utiske cim stigne...naravno

Sto se tice sociva kamere znam da je slaba tacka... e sad ipak je ono mnogo manje u kontaktu sa mojim rukama nego li sto bi bilo dugme na s7 pa sam tu dao prednost lg-u, takodje mi ispade da uzmem originalnu Spigen Neo futrolu za g6 relativno jeftino pa eto i to je bio jos jedan plus. Gledah neki snimak i mislim da socivo nije plasticno nego preko njega je nanesen taj neki anti**** sloj koji se veoma lako skida-grebe te je to problem kao kod recimo lg g3... Ma verujem da ce mi biti ok. Telefone iskljucivo kupujem od jednne prodavcacice sa KP koja mi je jednom prilikom bez ikakvih prigovora zamenila problematican telefon novim, medjutim uglavnom ne marim za garanciju jer menjam telefone na maksimum 3 meseca, to mi je mana vec zadnjih 10 godina :D

I svaki put kada kupim tel kazem ovaj mi je za naredne dve godine, trenutno tako razmisljam i za ovaj g6 a sa druge strane znam da nema od toga nista
 
Dobro ako znaš , onda udri :)

Možda bi ipak bilo pametno da zalepiš nešto preko tog stakla kamere na g6 ;)

Meni se g6 baš sviđa ali sam odustao zbog te plastike na kameri..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa sta znam probacu parce kvalitetne folije za ekran da nalepim, imam neku koju sam dobio skoro uz p9, vec sam to radio na Sony z3+ i funkcionisalo je ok :D Mada je ova futrola koju sam uzeo dosta debela pozadi pa ce ga zastititi koliko toliko. u pitanju je Spigen neo hibrid

Od svih silnih telefona jedino sam zadrzao ova tri, ovaj srednji SE nije ni koriscen, uglavnom sva tri zajedno su velika kao jedan g6 a 3 komada g sestice kao jedan od ovih sto se tice baterije :D
 

Prilozi

  • viber image.jpg
    viber image.jpg
    76.5 KB · Pregleda: 54
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno