Šta je novo?

LG G4

A evo ja sve poisključivao i opet mi se pojavio taj proces.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Kod mene toga nema. Dovoljno je da se logd u /system/bin/ reimenuje i nema ga više, ... ni u tragovima.[emoji106]

Sent from my LG-H815
 
A evo ja sve poisključivao i opet mi se pojavio taj proces.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
upravo tako... Takodje, prvo bi valjalo nesto da provjeris, prije nego dodjes sa smjelom tvrdnjom: "Savetujem svakom ovo da odradi"
 
U temi na xda dosta ljudi je zadovoljno rešenjem. Izvinjavam se.
Edit:Kada sam ponovio postupak i uradio restart nemam više taj proces tako da ipak radi.
Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li se i na G4 javljaju problemi sa mrljama na ekranu kao kod G2 i G3?


Послато са LG-D802
 
Neko vreme razmišljam šta bih mogao da navedem kao manu ovom telefonu (ako izuzezmemo one falične 505-508 serije:S:), i ne znam šta bih naveo.
Neko se žali na bateriju, ali je meni ona sasvim OK. Sa mojim načinom korišćenja, na bateriji oko 48-60h, SOT ide od 4.30 do 6.30h (Iste rezultate sam imao i sa Note 4).
Zvuk pri razgovoru i na zvučniku, kamera, gps, ekran - perfektno...
Jedino što bih mogao da navedem kao maljecnu "zamerku" je to da se, u poređenju sa ostalim mojim uređajima, sporije povezuje na wi-fi ruter.
 
Čoveče kako preko 4 SOT?! Jesi li na ovoj najobičnijoj verziji?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Mani je problem sto zivotni vek baterije opada vremenom. Ne znam kako, ali od 2 dana i 4-6h sot za nekoliko meseci dodjem na jedan dan i ~3h sot. Factory reset cu da probam jer mialim da drasticno popravi situaciju. Nemam objasnjenje zasto i kako.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li ste imali problema sa baterijom nakon update na MM.Meni stigao update MM 6.0 v20f.Da li neko zna koja je razlika izmedju v20d v20e i v20f ???
Inace moj je za italiansko trziste.
 
Mani je problem sto zivotni vek baterije opada vremenom. Ne znam kako, ali od 2 dana i 4-6h sot za nekoliko meseci dodjem na jedan dan i ~3h sot. Factory reset cu da probam jer mialim da drasticno popravi situaciju. Nemam objasnjenje zasto i kako.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

obavezno javi rezultate, isto me zanima, isti simptomi!
 
Samo malo da izadjem iz guzve na poslu. Verovatno sledeci vikend, pa javljam.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Jel se jos nekom pojavljuje "burn in" na ekranu ili sam ja jedini sa tim?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Nije to burn in, nego image retention. Imao sam ja tih problema. Isključiš telefon na 5 min i nestane. Posle se opet javi...


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kako da znam koja je to problematicna 505-508 serija? Za sta je oznaka 505-508?
 
znaci da serijski ne pocinje sa 505 ili 508. Hvala!
 
Poslednja izmena:
Rešio sam. Prodao sam telefon... [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da li ste imali problema sa baterijom nakon update na MM.Meni stigao update MM 6.0 v20f
I moj je za Italijansko tržište, TIM operater, isto sam nedavno dobio V20f i instalirao ga, to je prvi MM update koji sam uopšte dobio. Meni radi OK, jednom ili dva puta sam resetovao telefon jer je nešto jelo bateriju (mislim da je jednom to bila Opera, ne znam zašto) ali inače je OK, ne primjećujm razliku između LL i M po tom pitanju, za moj način upotrebe baterija mi traje oko 50+ sati ali u tom slučaju naravno nema puno SoT-a.
 
Jel zna neko gde ima da se kupi quick charge punjac, i da li ima neke drasticne razlike izmedju tog quick charge 2.0 punjaca ili nekog obicnog 2.1A punjaca?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Jel postoji neka bitna razlika izmedju single i dual sim? Hoce drugarica da kupi sto pre, ali nema single sim na stanju,samo dual.
 
Jel postoji neka bitna razlika izmedju single i dual sim? Hoce drugarica da kupi sto pre, ali nema single sim na stanju,samo dual.
Ja sam uzeo dual. Nema nikakve razlike, identican je sa single sim. Najbolje da uzme H818P model jer on podrzava sve nase 4g frekvencije. Ima i h818n dual ali za njega sto se tice ovih frekvencija nisam sto posto siguran. Info se moze dobiti na sajtu willmyphonework.

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
 
Jel zna neko gde ima da se kupi quick charge punjac, i da li ima neke drasticne razlike izmedju tog quick charge 2.0 punjaca ili nekog obicnog 2.1A punjaca?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

ne znam sta bi nazvao "drasticna"?? Da ti puni tel za pola sata?
A ja uzeo 2 komada sa aliexpress, aukey, odlicni
 
QC nece napraviti preveliku razliku od 0 do 100%, vec od recimo 0 do 70%. A i tu razlika nece biti drasticna. Za 1h mozes da ocekujes da QC napuni od 0 do 80-85%, i onda uspori, da zastiti bateriju...
 
Nazad
Vrh Dno