Šta je novo?

LG G4

Ako nekoga interesuje originalna Quick Circle futrola, mint boja, nova, sa dodatkom za wireless punjenje, moze poruka na pm...
 
Inače ne bi bilo loše da se svaki Android restartuje sa vremena na vreme
Nisam hteo tvoj post da citiram - greška
Softverska greška - ispravice sigurno
Eno na s7 neće da upali displej - sastavni deo androida su sitni bugovi

u mom slucaju, nije bilo do LG-a, pa pozivam sve da provjere svoja network i APN podešavanja, pa tek onda da čekaju LG... Ako sve radi OK na 2g/3g ili forced 2g mreži, onda je situacija sasvim jasna...
 
Nakon 350h.

fa9f5c794c6698285ccefadac9238736.jpg

9c3614c08ff8e571f00a72109e98d16a.jpg


Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ma daj ne ložite se više sa tim Up time-om. G4-ka kešira odlično i to je to...
 
Iskreno ima razlike na početku je keširano 950 - 1000 mb maksimalno a posle nekoliko dana 750-800 mb ali to je sasvim ok.
 
Evo za promenu da kažem da sam oduševljen ovim QuadBeats sluškama koje sam dobio uz G4. Do tada sam koristio Xiaomi Pistons 3.
 
Takođe isti zaključak, više nego odlične, instaliraj Poweramp i podesi basove, visokotonce i eq pa onda reci.
 
A ja sam bez nekih dodatnih podešavanja zaključio da su dobre i glasne ali da fali bassa. Mada sam ih celih 60 sekundi imao u ušima :D


Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Takođe isti zaključak, više nego odlične, instaliraj Poweramp i podesi basove, visokotonce i eq pa onda reci.
Dobar predlog. Probacu ovih dana, pa ako mi se bas svidi, kupicu full verziju. :)

Sto se tice basa, tu su negde na nivou Pistonki, ili mozda malcice slabije.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Inače ja se družim sa punjačem dva puta dnevno. Kako bi mi valjao neki SOT od 7-8 h. Definitivno je baterija najveća mana android telefona.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
A krastavac, brate. Ako dan traje 24h. Od toga, spavas 7-8 sati i isto toliko traja jedna smena na poslu. Ostaje ti taman toliko vremena da gledas u ekran do kraja dana. Mnogo, batice. :D

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Taj sto ima dobru bateriju ima nesto drugo sto ne valja i tako u krug.
Nema savrsenog telefona nazalost :)
 
A krastavac, brate. Ako dan traje 24h. Od toga, spavas 7-8 sati i isto toliko traja jedna smena na poslu. Ostaje ti taman toliko vremena da gledas u ekran do kraja dana. Mnogo, batice. :D

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Jeste ali kad ne radiš i onda si na netu, dopisuješ se, Tapatalk, igraš malo neku igricu, ode baterija časkom.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ideš u šetnju, upališ runtastic i napraviš koju fotografiju i baterija 30%

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Jos ako upekne sunce, pa osvetljenje 100%...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Jeste slaba je baterija.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Nadao sam se dosta boljoj bateriji posle Nexus 5 ali u najboljem slučaju je malo bolja na G4.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Dobar predlog. Probacu ovih dana, pa ako mi se bas svidi, kupicu full verziju. :)

Sto se tice basa, tu su negde na nivou Pistonki, ili mozda malcice slabije.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Ja imam Poweramp full verziju, ali ipak mogu reći da je stock player bolji, tačnije daje glasniji zvuk i sa jačim basom (koristim Sony MW600 Bluetooth HiFi Headphone). Nisam probao QuadBeats i ako G4 koristim 8 meseci, tačnije nisam ih izvadio iz kutije. :)
 
Kad ste već započeli diskusiju o bateriji... Već 4 meseca telefon punim brzim Qualcomm 2.0 punjačem... Poslednjih 15 dana koristim Samsungov Qi wireless punjač EP-PG920I i moja zapažanja su da se baterija primetno sporije troši kada punim ovim punjačem... Ne znam u čemu je fora, ali očigledno da sporije punjenje kasnije implicira i sporije trošenje baterije... Inače preko wireless punjača baterija je puna za otprilike tri sata, dok je brzom punjaču potrebno nešto preko sat vremena...
 
Ja imam Poweramp full verziju, ali ipak mogu reći da je stock player bolji, tačnije daje glasniji zvuk i sa jačim basom (koristim Sony MW600 Bluetooth HiFi Headphone). Nisam probao QuadBeats i ako G4 koristim 8 meseci, tačnije nisam ih izvadio iz kutije. :)

ne znam da li se EQ uopste prenosi preko BT, morao bi prvo neke "zicane" slusalice da probas... Znam da na CM romovima ima posebna sekcija za BT EQ
 
Koristim bežične slušalice, stok plejer i EQ i prenosi se.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
imam i ja neke bezicne, provjericu :)
 
Kad ste već započeli diskusiju o bateriji... Već 4 meseca telefon punim brzim Qualcomm 2.0 punjačem... Poslednjih 15 dana koristim Samsungov Qi wireless punjač EP-PG920I i moja zapažanja su da se baterija primetno sporije troši kada punim ovim punjačem... Ne znam u čemu je fora, ali očigledno da sporije punjenje kasnije implicira i sporije trošenje baterije... Inače preko wireless punjača baterija je puna za otprilike tri sata, dok je brzom punjaču potrebno nešto preko sat vremena...
I moja iskustva kazu da baterija traje duze kada se puni sporije (ali ne preterano sporo), i ako ostane na punjacu malo duze, a ne samo do battery full indikacije vec jos 15ak min npr.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Interesuju me iskustva vlasnika G4 koji imaju Quick Circle futrolu, ima li razlike u trajanju baterije pre i posle korišćenja futrole, obzirom da se kao jedna od prednosti futrole navodi duže trajanje baterije jer se smanjuje aktiviranje celog ekrana zbog mogućnosti pristupa nekim funkcijama telefona bez otvaranja futrole?
 
Nisam primetio razliku u trajanju baterije, uzeo sam čisto iz nekog fenseraja, ne koristim gotovo ništa od circle app - osim javljanje na poziv i ponekad pogledam prispeli sms. Brzo i zgodno je otključavanje/zaključavanje ekrana otklapanjem/zaklapanjem preklopa, dok fotografisanje i nije baš, smeta i dole i kad se preklopi (može se malo pomeriti preko blica ili objektiva). Kupio sam original (bez dodatka za bež. punjenje), lepo izgleda, ali nekvalitetno. Donji (tvrdi deo) je od mnogo mekane plastike, za 2 meseca više je pohaban nego spigen slim armor koji sam 2 god nosio na g2. Toliko me nerviralo što svaki dan vidim sve više i više ogrebotina, da sam prelepio onu zaštitnu foliju koja dođe na sivom plastičnom poklopcu, na circle case dole. Telefon ili je u džepu, ili na stolu, ne bi trebalo da se tako haba. To mi je i najveća zamerka. Tako da ako neko misli da će dobiti kvalitet sa 3 ili 5k dinara, iz mog iskustva, bolje naručite sa alija, ne može biti mnogo gore nego što već jeste.
 
Poslednja izmena:
Zaista postoji original bez bežičnog punjenja?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Jel si siguran da je original?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Interesuju me iskustva vlasnika G4 koji imaju Quick Circle futrolu, ima li razlike u trajanju baterije pre i posle korišćenja futrole, obzirom da se kao jedna od prednosti futrole navodi duže trajanje baterije jer se smanjuje aktiviranje celog ekrana zbog mogućnosti pristupa nekim funkcijama telefona bez otvaranja futrole?

Ja sam primetio da se telefon osetno vise grejao, verovatno se i odrazilo na bateriju... To je bio i razlog da je vise ne koristim.
 
Nazad
Vrh Dno