Šta je novo?

LG G4

Ja kad sam imao braon i hteo za crni mesec dana nisam uspeo da zamenim a vidi sad [emoji1]
 
Meni se pored crnog jedino bordo sviđa, ali na KP-u za njega traže 4500din!!!:smash:
 
Ja sam bordo uzeo sa ebaya platio 31 dolar.
 
Naruci preko ebay-a ili alixpresa repliku za 10e. Verovatno i ovi sa kp valjaju isti kvalitet.
 
E moj Danilo, znas ti sta je nekad bilo kad si imao telefon sa srpskim jezikom. Pa bio 20e skuplji :D
и то и био глани у комшилуку! Па кад још можеш ћирилицом да пожелиш свима "Христос се роди!", а они "А кааакооооо!?!?!" ;)
Ja slučajno jutros pogledao
Iznenadilo me sto je OTA

ја на Пољаку, који је до сад све први добијао, и нема в20ц, и даље сам на Б
 
kako da prebacim go sms pro na engleski? na MM mi ne radi stara verzija a ova sa Google play je na nekom jeziku koji ne razumem
 
и то и био глани у комшилуку! Па кад још можеш ћирилицом да пожелиш свима "Христос се роди!", а они "А кааакооооо!?!?!" ;)


ја на Пољаку, који је до сад све први добијао, и нема в20ц, и даље сам на Б
To ti je isto, 20b i 20c, nema razlike.
 
Možda su popravili problem sa pozivom-a I LG bridge mi nije pokazivao update nego jedino OTA
 
Nešto su pominjali da im ne zvoni telefon iako kod onog koji zove zvoni normalno - tako sam ja razumeo
Kao što obicno bude kad se iznerviram skinuo sam go sms pro I stavio textru - nije losa
 
Poslednja izmena:
Meni se to danas prvi put desilo-da ne zvoni telefon kad me neko zove, a taj ko me zove u slusalici dobija normalan signal kao da zvoni i nisam mogao da saljem sms recimo. Restart je resio problem. Inace sam na 20b verziji stock od kad je izasla prakticno... Probacu 20c ovih dana
 
U svakom slučaju ne škodi restart svakih par dana
 
Kakav 20b i 20c software pominjete? Moj je sa Vipa i ima 20a...Pretpostavljam da su ovi b i c noviji, ali ih meni ne nudi niti preko Lg softvera niti preko OTA.

Potreban mali savet...Da li je pametnije da uzmem dodatni battery kit koji sadrzi jos jednu original bateriju zajedno sa stonim punjacem za nju ili xiaomi power bank? Cena je relativno ista, a nesto se mora pazariti posto je baterija realno nikakva na G4.
 
Kakav 20b i 20c software pominjete? Moj je sa Vipa i ima 20a...Pretpostavljam da su ovi b i c noviji, ali ih meni ne nudi niti preko Lg softvera niti preko OTA.

Potreban mali savet...Da li je pametnije da uzmem dodatni battery kit koji sadrzi jos jednu original bateriju zajedno sa stonim punjacem za nju ili xiaomi power bank? Cena je relativno ista, a nesto se mora pazariti posto je baterija realno nikakva na G4.
Ja sam dobio 20c OTA
Realno dan ipo uz 3.5 do 4.5 sata SOT-a na lollipopu a na MM ću da vidim
 
Potreban mali savet...Da li je pametnije da uzmem dodatni battery kit koji sadrzi jos jednu original bateriju zajedno sa stonim punjacem za nju ili xiaomi power bank? Cena je relativno ista, a nesto se mora pazariti posto je baterija realno nikakva na G4.
Ja imam dodatni battery kit i super praktična stvar... Meni je to jednostavniji rešenje od powerbank-a. I da, ako naručuješ pazi gde to radiš jer sigurno ima dosta kopija...
 
Evo probao sad i dalje nema nadogradnje softvera na 20b ili 20c. U cemu je fora?

@joca89 Na kp sam nasao, cenim da je original tako mi deluje. Vidim da sad ima dosta prodavaca koji uz telefon daju taj dodatni battery kit.
 
Evo probao sad i dalje nema nadogradnje softvera na 20b ili 20c. U cemu je fora?

@joca89 Na kp sam nasao, cenim da je original tako mi deluje. Vidim da sad ima dosta prodavaca koji uz telefon daju taj dodatni battery kit.
Fora je da je tvoj madjar i njegov je prvi update 20a a moj je Baltic i prvi update je 20c - možda su sredjivali nešto
 
Poslednja izmena:
fotkano sa LG G4, ujak mi doneo neki drzac za fon koji se srafi na stativ.... fotka- ISO 50, ekspozicija 1 sekunda, manual fokus.... na staklenom stolu ispod plavo svetlo... u photoshopu samo ocisceno od prasine sve ostalo na samom telefonu u Snapseed-u. format Raw odnosno DNG.
opasan fon za nocnu staticnu fotografiju, predmete, itd.... samo steta sto ne moze malo blenda da se privrne nego je stalno f1.8 :) ipak je to mobilni....
 

Prilozi

  • 20160107_223908.jpg
    20160107_223908.jpg
    344.1 KB · Pregleda: 178
Poslednja izmena:
Jel kupovao neko kozni poklopac kod nas? Nasao sam na KP kod jednog lika, cena 4800din, nesto mi to deluje mnogo?
 
Au, 40€ za poklopac?!? Da nije malo mnogo :D
 
Ma i ja narucivao sa Alija, bez G4 logoa nazad, medjutim bio sam u inostranstvu u periodu kada je pokusana isporuka i vratili paket nazad za Kinu, smorio sam se zesce pa gledam ovde odma da kupim, ali to je bas preterana cena sto traze na KP.
Unuce:D ako ti nije problem posalji opet link odakle si ti uzimao.
 
Jurio po oglasima prodavce i pitao da mi prodaju samo leđa. ;) Original, kod nas, 15e.
 
Najmanje što sam ja našao je 4000 a to gde si ti kupio za 15e što ne podelis sa ljudima kojima treba?
 
Nazad
Vrh Dno