Šta je novo?

LG G4

Probaj drugi usb cabal. Verovatno je negde ostecen pa ne puni kao fast nego obicno. Al gledaj da bude neki kvalitetniji

Ma jok, to je bilo prvo sto sam probao i drugi punjac...zena ima g3 njoj puni svaki normalno meni nece...citao sam da ima dosta ljudi sa tim problemom nekima je nesto pomoglo nekima nije nista...nem pojma iskreno al ide mi na zivce bas...
 
Ma jok, to je bilo prvo sto sam probao i drugi punjac...zena ima g3 njoj puni svaki normalno meni nece...citao sam da ima dosta ljudi sa tim problemom nekima je nesto pomoglo nekima nije nista...nem pojma iskreno al ide mi na zivce bas...
Meni se cini da se na sporijim punjacima puni jaaako sporije nego ranije. Za originalnom punjacu mi deluje da ide normalno za sada
 
This is the info of your device. Please consider send this info to the FiLMiCPro team, it would help us to bring even more awesome features to your device in the future!

Brand lge
Manufacturer LGE
Model LG-H815
ABI: [arm64-v8a, armeabi-v7a, armeabi]
processor: 0

App Version 5.0.01 Build 31

---Camera API 2

---REAR CAMERA
-Supported hardware level:
full.
-Native supported resolutions:
[1024x768, 1280x720, 1280x768, 1280x960, 1536x864, 1600x1200, 1920x1080, 2048x1536, 2688x1512, 2592x1944, 2560x1920, 3200x2400, 3264x1836, 3264x2448, 3840x2160, 3984x2988, 5312x2988]
-Available guaranteed FPS:
[[15, 15], [2, 24], [24, 24], [2, 30], [30, 30]].
-Exposure areas supported:
true
-Manual exposure time supported:
true
-Manual ISO supported:
true
-Manual shutter speed supported:
true
-Focus areas supported:
true
-Manual focus supported:
true
-Lens calibration:
calibrated.
-Video stabilization supported:
true
---FRONT CAMERA.
-Supported hardware level:
limited.
-Native supported resolutions:
[1024x768, 1280x720, 1280x768, 1280x960, 1536x864, 1600x1200, 1920x1080, 2048x1536, 2688x1512, 2592x1944, 2560x1920, 3200x2400, 3264x1836, 3264x2448, 3840x2160, 3984x2988, 5312x2988]
-Available guaranteed FPS:
[[15, 15], [2, 24], [24, 24], [2, 30], [30, 30]].
-Exposure areas supported:
true
-Manual exposure time supported:
true
-Manual ISO supported:
true
-Manual shutter speed supported:
true
-Focus areas supported:
false
-Manual focus supported:
false
-Lens calibration:
uncalibrated.
-Video stabilization supported:
true
e147e15e6a69e64963096bdc763e0431.jpg
c01705f8ce71ed489505e44fbe895f58.jpg
33fd28ab90a8fee643464b72ee5817c2.jpg

Idem brzinski isprobati pa refund ako ne valja
 
Bajata je ta Primo verzija, NextGen je mnogo bolja i ima lepši interfejs...

Za mene više nego odlična... Jedina za koju nisam čačkao oko podesavanja rezolucije ekrana, za razliku od svih istalih igo koje sam probao... Odgovara za sve rezolucije, interfejs mi nije bitan već preciznost navigacije, a ova u potpunosti zadovoljava moje potrebe.
 
Elem, da li neko ima problem sa bluetooth handsfree slušalicama na 6.0? Moje SonyEricsson MW600 ne rade, tačnije telefon se poveže ali nema zvuka? Na Lolipopu radilo normalno...
 
Za mene više nego odlična... Jedina za koju nisam čačkao oko podesavanja rezolucije ekrana, za razliku od svih istalih igo koje sam probao... Odgovara za sve rezolucije, interfejs mi nije bitan već preciznost navigacije, a ova u potpunosti zadovoljava moje potrebe.

Baš suprotnom, NextGen je rešio problem podešavanja i radi na svim rezolucijama (npr primo ne radi lepo sa telefonima koji imaju QHD rezoluciju - G3, Note4, G4... sada svi dolaze sa tom rezolucijom)...
Lepše izgleda i ima ispeglan interfejs, jedina rednost Primo verzije je MapChanger (mogućnost da se koriste u isto vreme HERE & TomTom mape)
 
Baš suprotnom, NextGen je rešio problem podešavanja i radi na svim rezolucijama (npr primo ne radi lepo sa telefonima koji imaju QHD rezoluciju - G3, Note4, G4... sada svi dolaze sa tom rezolucijom)...
Lepše izgleda i ima ispeglan interfejs, jedina rednost Primo verzije je MapChanger (mogućnost da se koriste u isto vreme HERE & TomTom mape)
Danilo mislim da sam bio dovoljno jasan ako sam rekao da ova IGo navigacija sama podešava rezoluciju i radi na svim ekranima pa čak i qHD. Na kraju čemu polemika oko ovoga druže, daj baci link za tu NextGen, nemoj držati pridike.
 
Pa dobro verovatno kod tebe radi, a kod Arimi-a sa 4PDA foruma koji i donosi sve te navigacije ne radi :)
Sa tog foruma sve dolazi što se tiče navigacija, a gore pomenuti ima uređaj sa QHD rezolucijom ...
 
Kako da vratim sistem na 5.1 ? Sta da flesnem ?

Vec drugi put mi se desava da telefon nece da prima pozive(iako kod osobe koja zove cuje se da zvoni) niti poruke sve dok ja nekog ne pozovem i ne blokira ceo (tako da moram da vadim bateriju) i sve to na 6.0 ....
 
Nikada mi se tako nešto nije desilo. Jel si odradio factory restart?
 
Odradio sam bio direktan upgrade preko LG Bridge-a dok sam imao 5.1 na njemu pa kad je to sve odradilo imao sam isti problem samo sto tad ni vadjenje baterije nije pomoglo.
Desavalo se da pozovem mob sa fiksnog i da zvoni ali telefon nista ne prikazuje niti se oglasava... Imenik isto tako nisam mogao da ocitam kao ni Dial Pad da otvorim...

Onda sam odradio Factory Reset pa se to resilo ali kasnije povremeno isti problem, sto je najgore ne znam kada se to desava tako da obicno sam moram da provalim kada probam nekog daa pozovem a kasnije kada sve resim stigne mi gomila propustenih poziva i poruka tipa "Sto se ne javljas, zovem vec 15-ti put" i sl a meni telefon uopste nije zvonio a pokazuje da ima mrezu sve vreme....
 
Kako da vratim sistem na 5.1 ? Sta da flesnem ?

Vec drugi put mi se desava da telefon nece da prima pozive(iako kod osobe koja zove cuje se da zvoni) niti poruke sve dok ja nekog ne pozovem i ne blokira ceo (tako da moram da vadim bateriju) i sve to na 6.0 ....

EEEE, to, to
to se i meni desilo par puta.... zovu me a ja se ne javljam, tel ne zvoni, Viber i ostalo radi sve. Kada pozovem nekog stoji connecting ceo dan :) I ne mogu da prekinem vezu.... Moram restart. s' tim sto ne moram da vadim bat nego na dugme...
Ali nije od pocetka.... Nekih mesec dana je bilo sve ok, a to sam primetio pre par dana...
 
Bas za nerviranje. Jel' ste pogledali po netu (xda), da li ima jos takvih slucajeva, mozda neko resenje? Odradite jos jedan hard reset, ako nista ne pomogne - garancija ili koga treba za siju.
 
I ja da se zapljunem po tom pitanju. Jednom mi se isto to desilo. Restart je popravio. MM, uradio factory reset posle upgrade - a preko LG bridge-a
 
Samo na MM i to ne od pocetka, imam ga oko mesec dana a pocelo je pre 5 dana recimo...
Ne znam da li sam nesto mozda instalirao pa zeznuo nesto......
A komplikovan mi je factory r....
 
Meni se desava slicno nesto kada mi zvoni alarm ili kada me neko zove. Ekran prestane da reaguje na touch, alarm ne moze da se ugasi, a na poziv ne moze da se odgovori. Jedan pritisak power dugmeta resava stvar.
 
Ma verujem. :) Samo kažem da na sreću nemam tih problem na M, nisam imao ni na lizalici...
 
Jel može mala pomoć!?
Pazario sam LG G4, a dugo se nisam družio sa LG-jem. Mob je sa TIM mreže i želeo bih da mu preko LG_Flash_Tool_2014 flešnem Europe OPEN H81510D.kdz.
E sad, jel za ovo potrebno da se otključa bootloader ili je to samo za root!?
 
Jel i ja preko istog tool-a da flesnem lizalicu ? Gde da nadjem odgovarajuci fajl ?
 
Nazad
Vrh Dno