Šta je novo?

LG G4

Ja mislim da je suludo davati i 50e, a ne 300 za bilo šta što može 99% da crkne. No dobro vaše pare, vaša stvar.

Sent from my m2 note
 
\"Stormbringer_bg\" je napisao(la):
Mene samo zanima sta su ljudi radili na svom G4 kada im je crkla ploča - igrice, navigacija, osvetljenje 100% na suncu i slično? Voleo bih da zamenim svoj G2 za G4, čitam samo vesti, forum, viber I par slika. Ili je to crkavanje random, nezavisno od toga za šta se koristi fon?
Isto kao i ti, vesti, facebook, viber, slusala muziku kad sam na putu, pa crk'o posle godinu dana.
 
A sto bi se sekirao dal ce da crkne ako imam garanciju? Dobijes jos i nov fon. Boli te uvo. Jedino ako uzimas preko oglasa bez garancije ili sa nekim pijacarskim garancijama na lepe oci. Onda naravno treba obratiti paznju...
 
Molim Vas objasnite mi gde se čita kojoj seriji pripada LG G4.Vidim da se ovde pominju serije 504,505,601,ali ne razumem gde i odakle čitate taj broj.
 
Reci mi molim te gde gledaš kojoj seriji pripada LG G4 da li je 505 ili 506, ili koja već serija??
 
Meni za dve nedelje kako mi je stigao sa servisa(zamenjen tac panel i maticna ploca) telefon sljaka kao blesav, cini mi se mnogo fluidnije nego pre, serija ploce mi je bila 505, sada je 610, ja sam zadovoljan sa ovim telefonom i preporucujem ga, nadam se da ova ploca nece bar godinu da zeza, imam garanciju jos godinu ipo tako da
 
Meni za dve nedelje kako mi je stigao sa servisa(zamenjen tac panel i maticna ploca) telefon sljaka kao blesav, cini mi se mnogo fluidnije nego pre, serija ploce mi je bila 505, sada je 610, ja sam zadovoljan sa ovim telefonom i preporucujem ga, nadam se da ova ploca nece bar godinu da zeza, imam garanciju jos godinu ipo tako da

prije ce biti jer imas cist sistem, nego zato što je nova ploča nešto brža ;)
 
Meni za dve nedelje kako mi je stigao sa servisa(zamenjen tac panel i maticna ploca) telefon sljaka kao blesav, cini mi se mnogo fluidnije nego pre, serija ploce mi je bila 505, sada je 610, ja sam zadovoljan sa ovim telefonom i preporucujem ga, nadam se da ova ploca nece bar godinu da zeza, imam garanciju jos godinu ipo tako da
Sigurno 610? Pa to izašlo iz fabrike pre mesec dana.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ja druze mislim da je do nove ploce, ok da je pre 3,4 dana pa da kazem cist sistem,ali ima vise od dve nedelje, evo sad dok ovo pisem baterija mi je na 86%, skinuo sam telefon sa punjaca jutros u 8, bac veceras i slike sot mi nije ispod 5h
 
Ja druze mislim da je do nove ploce, ok da je pre 3,4 dana pa da kazem cist sistem,ali ima vise od dve nedelje, evo sad dok ovo pisem baterija mi je na 86%, skinuo sam telefon sa punjaca jutros u 8, bac veceras i slike sot mi nije ispod 5h

pa i meni je SOT bio oko 5 sati prvih mjesec dana kad sam uzeo tel, i onda opet kad sam ga resetovao zbog ruta i prelaska na MM. Nakon toga polako polako SOT pocne da pada...
Nema previse logike da je maticna ubrzala telefon, komponente koje uticu na brzinu su sve iste...
 
pa i meni je SOT bio oko 5 sati prvih mjesec dana kad sam uzeo tel, i onda opet kad sam ga resetovao zbog ruta i prelaska na MM. Nakon toga polako polako SOT pocne da pada...
Nema previse logike da je maticna ubrzala telefon, komponente koje uticu na brzinu su sve iste...
Ok druze, mozda si u pravu,videcemo,ja obicno posle 5 dana primetim razliku, ja ne branim g4 uopste,trazio sam zamenu,ali od kad su mi metli novu plocu telefon sljaka ko singerica,nemam zelju ni da ga budzim ni da ga menjam
 
Jedno znam, ovaj telefon kupiti a da nema pravu garanciju ovlascenog servisa za LG je utopija..
 
Ok druze, mozda si u pravu,videcemo,ja obicno posle 5 dana primetim razliku, ja ne branim g4 uopste,trazio sam zamenu,ali od kad su mi metli novu plocu telefon sljaka ko singerica,nemam zelju ni da ga budzim ni da ga menjam
fora je sto sistemu trebaju mjeseci i mjeseci da uspori, a ne dani. Drugo, mislim da bi i na XDA naisao na neke izvjestaje o drasticnom ubrzanju telefona nakon instalacije nove ploce. Trece, aj provrti Antutu pa nam javi rezultate, to ubrzanje bi moralo da bude vidno i mjerljivo, zar ne?
Jedno znam, ovaj telefon kupiti a da nema pravu garanciju ovlascenog servisa za LG je utopija..
utopija je nesto pozitivno :) Ali slazem se da je veliki rizik uzeti ga bez prave garancije. Sa druge strane, moj sljaka odlicno evo preko godinu dana, 507 serija
 
Moze li mi neko reci gde je stavljao novu maticnu plocu za g4 i koliko ga je kostalo ?
 
I meni drasticno bolje radi posle stavljanja nove ploce. E, verovatno on sad radi kao kad je bio nov, nego problem je sto je sa starom plocom verovatno postepeno usporavao i gubio dah :) dok nije skroz crkao. Tako da sad kad se vratilo u normalu deluje da telefon radi odlicno, a on je ustvari tako radio dok je bio ispravan. Uglavnom, natrpao sam ga standardnim programima i radi odlicno, ni da secne. Sto se ne moze reci sa starom plocom, umeo je da zastuca.
 
Moze li mi neko reci gde je stavljao novu maticnu plocu za g4 i koliko ga je kostalo ?
Vidi moj ti je predlog resi to softverski ako vec nemas garanciju. Lepo ti iskljuce ta 2 problematicna jezgra i neces primetiti neku raliku ja bar nisam, a baterija ce da ti traje jos duze nego prvog dana zbog toga sto manje energije vuce procesor zbog iskljucenja jezgra. Ja sam to uradio i telefon super radi i baterija jos bolja. A i to je daleko jeftinije resenje.
 
I meni drasticno bolje radi posle stavljanja nove ploce. E, verovatno on sad radi kao kad je bio nov, nego problem je sto je sa starom plocom verovatno postepeno usporavao i gubio dah :) dok nije skroz crkao. Tako da sad kad se vratilo u normalu deluje da telefon radi odlicno, a on je ustvari tako radio dok je bio ispravan. Uglavnom, natrpao sam ga standardnim programima i radi odlicno, ni da secne. Sto se ne moze reci sa starom plocom, umeo je da zastuca.
slazemo se :)
Vidi moj ti je predlog resi to softverski ako vec nemas garanciju. Lepo ti iskljuce ta 2 problematicna jezgra i neces primetiti neku raliku ja bar nisam, a baterija ce da ti traje jos duze nego prvog dana zbog toga sto manje energije vuce procesor zbog iskljucenja jezgra. Ja sam to uradio i telefon super radi i baterija jos bolja. A i to je daleko jeftinije resenje.

a moze i sam da pokusa, da ne nosi u servis, sve je vec objasnjeno vise puta u ovoj temi
 
Ljudi, vidim imate iskustva sa crkavanjem matice, pa reko da vas pitam...jel ste imali neke "simptome" pre nego sto vam je riknula maticna ili je telefon bukvalno do tog momenta radio nepromenjeno i onda odjednom? Pitam jel je u poslednjih par dana poceo da mi brljavi fon, nikad mu se slicno nista nije desavalo. Pre neki dan opalim par fotki i da udjem u galeriju da ih vidim on zablokira na minut-dva i samo se ugasi sam od sebe. Ja pokusavao na sve nacine da ga ukljucim. Nece. Stavio ga na punjac ne pokazuje nista. Tek posle 10-15 minuta sam uspeo da ukljucim...ne znam ni sam kako. Stiskao sam dugmice i drzao do besvesti. Danas bug sa ekranom...kao nista se ne vidi...jedva se nesto malo nazire kao neke linijice. Nekako ubodoh da ga restartujem i sad je kao normalan. Jel treba da ocekujem neki kvar uskoro ili eto tako mu naislo pa zaboo par puta? Mada nikad nije do sad... :/
 
Rekao bih da je završio karijeru.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Meni je radio normalno kao i prvog dana dok nije nastao bootloop, a mislim da je I kod vecine ljudi tako.
 
Ako bude resio da rikne nadam se da ce u narednih par meseci koliko jos imam "neku garanciju". Usmenog tipa od lika sa kp, ali bih bar pokusao da ga iscimam. Plus sto mi uliva nadu sto ne znam dal sam jos video da neko na kp ima skoro 700 pozitivnih bez ijedne negativne...pa mozda i usmem nesto da ostvarim ako rikne.
 
Ako je onaj drug iz Apatina neces se usreciti


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
\"mihajlosd\" je napisao(la):
Ljudi, vidim imate iskustva sa crkavanjem matice, pa reko da vas pitam...jel ste imali neke
Meni se strasno brzo praznila baterija, bukvalno izdrzi pola dana. E sad, mozda je bilo do baterije, pa se slucajno poklopilo sa crkavanjem maticne ploce. Sto se ostalih stvari tice, nisam primetla neku razliku. Jos nesto, ako neko moze da mi prekopira objasnjenje kako da iskljucim ta dva kriticna jezgra, bila bih mu zahvalna. Nikako ne mogu da ga nadjem. Nosila sam u servis, nemaju pojma o tome.
 
Meni za dve nedelje kako mi je stigao sa servisa(zamenjen tac panel i maticna ploca) telefon sljaka kao blesav, cini mi se mnogo fluidnije nego pre, serija ploce mi je bila 505, sada je 610, ja sam zadovoljan sa ovim telefonom i preporucujem ga, nadam se da ova ploca nece bar godinu da zeza, imam garanciju jos godinu ipo tako da

A gde čitaš kojoj seriji pripada ja to ne vidim kod mog,mada sam ga poslao na servis u Bugarskoj u LG ovlašćenom servisu. Zanima me još jel su ti dali novi fon ili su ti samozamenili ploču i da li se pritom menja imei broj
 
Druze ja mislim da je 1000 x napisano kako se gleda broj, ne treba da citas vise od dve stranice, nije mi jasno kako nekog nesto kao interesuje a ne moze da procita 2,3 strane
 
fora je sto sistemu trebaju mjeseci i mjeseci da uspori, a ne dani. Drugo, mislim da bi i na XDA naisao na neke izvjestaje o drasticnom ubrzanju telefona nakon instalacije nove ploce. Trece, aj provrti Antutu pa nam javi rezultate, to ubrzanje bi moralo da bude vidno i mjerljivo, zar ne?
Antutu nisam proveravao, sot mi je juce bio 5 ipo sata, sad mi je 2:20 imam jos 50% bateriju.
 
Meni se strasno brzo praznila baterija, bukvalno izdrzi pola dana. E sad, mozda je bilo do baterije, pa se slucajno poklopilo sa crkavanjem maticne ploce. Sto se ostalih stvari tice, nisam primetla neku razliku. Jos nesto, ako neko moze da mi prekopira objasnjenje kako da iskljucim ta dva kriticna jezgra, bila bih mu zahvalna. Nikako ne mogu da ga nadjem. Nosila sam u servis, nemaju pojma o tome.
https://www.youtube.com/watch?v=lbJXwPmbXFc
Vidi imas ovde objasnjenje detaljno kako se sta radi, i posle imas i drugi klip. Mene je mrzelo da se zajebavam sa rootovanjem telefona a i nikad to nisam radio, tako da nisam hteo da pokusavam to. Odradio mi je jedan decko koji radi sa tim non-stop.
 
Nazad
Vrh Dno