Šta je novo?

LG G3

Sad kad odradim update sa v20a na v20f sve mi se brise iz telefona opet,kao i kad sam, sa KK prelazio na L?
 
Poslednja izmena:
lg-g3.png


malo sam "preuredio" moj G3 :smash:

Zasto koristis Camra Zoom FX? Sta ti se svidja u toj aplikaciji. Ja je deinstalirao jer nisam bio zadovoljan fotkama i zadrzao samo ProCapture.
 
LG G3 - 2014.

@niksha ne koristim camera fx......to je stock camera app samo sam pozajmio ikonicu.... :)
 
Zakacicu ovde posto nema teme za njega. Lg je izbacio prvi telefon sa s810 u sebi na svetu. Bravo. Koristi i oled ekran.

LG G Flex 2 vs LG G3 (CES 2015 Comparison):

[YOUTUBE]PagL74gDZCo[/YOUTUBE]


Onaj note 4 sto se satro pojavio sa s810 je note 4 sa exynosom koji podrzava brzi net.
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo - danas opet dok mi je bio u dzepu nekih 2 sata pozderao 30-35% baterije i bio vruc kad sam ga izvadio, a nista ne radi u pozadini - jedino opet svi app-ovi restarting zbog leak-a...
 
Ja stvarno nemam vecih problema..
Baterija meni drzi 2 dana nisam neki pretjerani korisnik iskljucim wifi i ostalo kad mi nije dostupan.. 60% osvjetljenje mi je..

Zagrijavanja nisam ni osjetio na ovom v20f..cak sam igrao neke igrice i normala..

Za sada odlicno me sluzi nemam namjeru mijenjati stroj...

Iako za sada QHD je nepotreban siguran sam da u skorije vrijeme ce i on doci na svoje..Note 4 i joa neko ce doci na tu rezoluciju pa ce postati standard...

Edit:
Sitne greske koje meni ne smetaju je nekad pojava lag-a i da se aplikacija srusi..sasvim zanemarljivo za mene..
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo - danas opet dok mi je bio u dzepu nekih 2 sata pozderao 30-35% baterije i bio vruc kad sam ga izvadio, a nista ne radi u pozadini - jedino opet svi app-ovi restarting zbog leak-a...

Prijatelju, ja stvarno ne razumem kako nisi do sada reklamirao telefon kome god da si dao pare. Ovde vec nedeljama (mozda mesecima - mrzi me da listam unazad) nabrajas probleme a video si da je dosta nas zadovoljno i nema slicne.

Imas falican proizvod i moras pod hitno da iskoristis garanciju. Ja razumem ako nemas love da predjes na drugi uredjaj (ja bih na tvom mestu sigurno presao na nesto drugo da finansijski mogu), ali moras da isteras neku pravdu (makar ga odmah posle prodao).

Ako tvoj sledeci post na ovoj temi nije "cekam da mi kaze operater da li moze da se popravi u servisu ili dobijam zamenu", tvoje namere na ovom topicu nisu transparentne.
 
Za pregrejavanje nikako ne moze da bude neispravan uredjaj jer se isto pojavilo onog dana kada sam presao na 5.0 i to samo nekoliko minuta nakon update-a. KitKat i G3 sam koristio od avgusta i nikad mi se nije pregrevao toliko cak ni kad bi ga opteretio sa svim i svacim, ali buvkalno par minuta nakon update na L poceo je da se pregreva i od tada to random radi, ali nikad posle restarta. Dakle kada ga reboot-ujem miran je sigurno nekih 12 sati mozda i dan i ne pregreva se - sto duze radi vise se pregreva i vise app-ova se restartuje u process manageru iako ima RAM-a na bacanje. Da je HW problem isti bi se javio na KitKat. Jedini HW problem koji imam je krckanje poklopca zadnjeg i potencijalni HW problem je prijem signala koji je slab i varira.
 
Za pregrejavanje nikako ne moze da bude neispravan uredjaj jer se isto pojavilo onog dana kada sam presao na 5.0 i to samo nekoliko minuta nakon update-a. KitKat i G3 sam koristio od avgusta i nikad mi se nije pregrevao toliko cak ni kad bi ga opteretio sa svim i svacim, ali buvkalno par minuta nakon update na L poceo je da se pregreva i od tada to random radi, ali nikad posle restarta. Dakle kada ga reboot-ujem miran je sigurno nekih 12 sati mozda i dan i ne pregreva se - sto duze radi vise se pregreva i vise app-ova se restartuje u process manageru iako ima RAM-a na bacanje. Da je HW problem isti bi se javio na KitKat. Jedini HW problem koji imam je krckanje poklopca zadnjeg i potencijalni HW problem je prijem signala koji je slab i varira.

Smaras covece,otkaci vise
 
Za pregrejavanje nikako ne moze da bude neispravan uredjaj jer se isto pojavilo onog dana kada sam presao na 5.0 i to samo nekoliko minuta nakon update-a. KitKat i G3 sam koristio od avgusta i nikad mi se nije pregrevao toliko cak ni kad bi ga opteretio sa svim i svacim, ali buvkalno par minuta nakon update na L poceo je da se pregreva i od tada to random radi, ali nikad posle restarta. Dakle kada ga reboot-ujem miran je sigurno nekih 12 sati mozda i dan i ne pregreva se - sto duze radi vise se pregreva i vise app-ova se restartuje u process manageru iako ima RAM-a na bacanje. Da je HW problem isti bi se javio na KitKat. Jedini HW problem koji imam je krckanje poklopca zadnjeg i potencijalni HW problem je prijem signala koji je slab i varira.

To sto si naveo je vise nego dosta da reklamiras.

  1. Pregrejavanje
  2. Krckanje
  3. Problemi sa prijemom signala

Trazi novi uredjaj. Ja bih...
 
Ja ti mogu reci da mu sigurno nesto fali ali bi te u servisu iskulirali moj prvi g3 je imao isto los prijem signala ali sam ja za to krivio vip jer sam tada bio njihov nov korisnik medjutim kada sam promenuo tel tacnije 5 posle g3 tih problema nisam imao.
Isto tako baterija na prvom mi je drzala jedva dan , na ovom sto sam do juce koristio komotno je mogla da izvuce dan ipo , signal na ovom je isto mnogo bolji.
U svakom slucaju bilo mi je drago sto sam ovom tel dao drugu sansu jer sam ga pre toga vise kudio nego hvalio, ali na zalost preksinoc mi ispadne flasica sa sirupom za kasalj sa visine od 5 cm i ode sve u tri lepe. Zvao sam mobis oko 26000 zamena po lokalnim servisima je od 140€ pa na dalje , ali koliko sam saznao nije origuinalan deo nego zamenski. Nisam hteo da se zezam i prodao sam ga i jako mi je krivo ako uleti neka ok kombinacija kupicu ga ponovo.
 
Poslednja izmena:
170€
Ne mogu da verujem da to tako puca oni na youtubu tuku cekicem pa nista , a meni sirup od 100ml ubi tel
fbe6b06d1896f1aa4118e63ed2056209.jpg
 
Poslednja izmena:
To sto si naveo je vise nego dosta da reklamiras.

  1. Pregrejavanje
  2. Krckanje
  3. Problemi sa prijemom signala

Trazi novi uredjaj. Ja bih...

Krckanje nije problem dokazati, random pregrevanje je nemoguce jer moze da se desi, a opet moze i da se ne desi, ista prica kao i sa prijemom signala. Isto tako servis mi moze zadrzati telefon dal bese 30 ili 45 dana i da ga vrati i kaze nisu primetili nikakav problem.
 
170€
Ne mogu da verujem da to tako puca oni na youtubu tuku cekicem pa nista , a meni sirup od 100ml ubi tel
Oni na youtube tuku cekicem i rasporede silu udarca sto je vise moguce da bude dodirna povrsina sto veca. Tebi je sirup verovatno pao pod uglom kao sto se vidi na staklu i zbog toga je pukao. Takodje te staklene flase za sirup kada ispadnu nisu nista blaze od udarca cekica (pogotovo od tih udaraca po telefonima na yt). :)
 
Zanimljivo - danas opet dok mi je bio u dzepu nekih 2 sata pozderao 30-35% baterije i bio vruc kad sam ga izvadio, a nista ne radi u pozadini - jedino opet svi app-ovi restarting zbog leak-a...

Prodaj ga svega ti i svi cemo ti biti zahvalni! Nije mi jasno sto se jos uvek toliko mucis. Ili si najveci ljubitelj tog telefona na svetu ili volis da maltretiras po forumima.
 
Nemoj da prodaje
Zamisli uzme G pro 2,taman bi prsli na temi,ovako kuliramo lagano
 
Ćale hoće da mu ostavim G2, na njemu furam CloudyG3 rom, a ja bih da predjem na G3, ali sam u nedoumici, uvek sam se protivio G trojci, i samo sam se divio i cenio njenom izgledu, sada me zanimaju iskustva ljudi koji su uradili isti prelazak kao i ja. Plaši me baterija, ekran, lag, i to što volim moj G2. Radi se o 16gb, 2gb ram verziji G3.
 
Camera FV-5 - nisam je pre koristio na drugim telefonima, ali ne kupujte za sada jer na G3 ne radi. Da pojasnim bolje - jedini razlog zasto sam uzeo su manuelne kontrole, ali to je jednostavno software simulacija.
Ako stavite expoziciju preko sekunde npr. ono ce ustvari hvatati frame-ove sa video modula u nizoj rezoluciji i budziti da spaja.
Najsmesnije je sto fotka expozicije od 10 sekundi na ISO 100 ima isto svetla kao fotka expozicije 1 sekunde na ISO 100. Pa eto, ako nekome znaci cisto da zna da ne radi kao sto bi trebalo, a takodje nema ni RAW.
 
izgleda da to za sad radi samo na nexus 5/6 i oneplus one
 
Ljudi jel mozete da pogledate dole gde je mikrofon i da vidite da l je nekom malo naprsla plastika posto meni jeste a ne znam ****no zasto
 
Valjda ne krene opet diskusija g3 vs s5 :D

Ovaj mali update v20f je dosta toga popravio..baterija mi se itekako popravila a zagrijavanja uredaja i nema..

S obzirom da je lolipop poprilicno svjez siguran sam da ce do 5.1 verzije sve biti tip top :)

Nadam se u skorije vrijeme da ce krenuti neke qhd aplikacije i igre .. Barem mislim da toga jos nema.. Mozda taj qhd je nepotreban al siguran sam u 2015 da ce to biti standard..
 
Ljudi jel mozete da pogledate dole gde je mikrofon i da vidite da l je nekom malo naprsla plastika posto meni jeste a ne znam ****no zasto
Ovo je vec poznata boljka G3 - bilo je par puta reci o tome. Nije mnogo cesta pojava ali ima slucajeva... Losa konstrukcija...
 
Nazad
Vrh Dno