Šta je novo?

LG G3

Sad videh i Cloudyfa je najavio svoj prvi custom L za sutra(stavio je sutrašnji datum)......................drago mi je da su barem šuštanje rešili novim update-om :)
 
Juce sam ga i ja apdejtovao,i uradio factory reset..Cini mi se da je telefon malo brzi,tecnije radi,i jutros sam ga zezao nekih sat vremena a bateriju mi mozda 6% skinuo(igrao igrice,visio na netu itd)tako da izgleda da i baterija malo bolje drzi.Za sada sam zadovoljan.
 
Ja koristim Lollipop već mesec dana i nemam nikakvih problema u radu, baterija je dobra, fluidan i bez bagova.
 
@Vojkan ...Hvala na odgovoru i pojašnjenju!
Izvinjavam se ako je offtopic ali bih voleo ako bi mi neko preporučio micro SD class 10 od 16GB, u dilemi sam oko Transcend microSDHC UHS-I 16GBTS16GUSDHC10 i SanDisk ULTRA microSDHC UHS-I 16GB, ova 2 modela imaju u obližnjem shopu ali nije problem i ako neko ima bolja iskustva sa nekim drugim brandom/modelom memorijskih kartica na LG G3?
 
Poslednja izmena:
@Vojkan ...Hvala na odgovoru i pojašnjenju!
Izvinjavam se ako je offtopic ali bih voleo ako bi mi neko preporučio micro SD class 10 od 16GB, u dilemi sam oko Transcend microSDHC UHS-I 16GBTS16GUSDHC10 i SanDisk ULTRA microSDHC UHS-I 16GB, ova 2 modela imaju u obližnjem shopu ali nije problem i ako neko ima bolja iskustva sa nekim drugim brandom/modelom memorijskih kartica na LG G3?
Sandisk bi trebao biti bolji mnogo od ta 2.
 
Brate kakvo sustanje?!? :trust: Nas 6 u firmi ima sluzbene G3 i niko nema taj problem.
 
@Vojkan ...Hvala na odgovoru i pojašnjenju!
Izvinjavam se ako je offtopic ali bih voleo ako bi mi neko preporučio micro SD class 10 od 16GB, u dilemi sam oko Transcend microSDHC UHS-I 16GBTS16GUSDHC10 i SanDisk ULTRA microSDHC UHS-I 16GB, ova 2 modela imaju u obližnjem shopu ali nije problem i ako neko ima bolja iskustva sa nekim drugim brandom/modelom memorijskih kartica na LG G3?

Najbolja/najbrza bi ti bila Kingston. Evo i znacenje oznaka: https://www.sdcard.org/developers/overview/speed_class/
 
Poslednja izmena:
I ja sam glasao za phone 1. Ali mislio sam da je neki "ozbiljniji" mob u pitanju. Sta je sa z3...
 
I ja sam glasao za phone 1, mada sam se na pocetku premisljao ali odluka je pala nakon 3-ce i 5-te scene.
Cak sam kod scene 5 bio siguran da je Z3 ili Z3C u pitanju.

Samo cu reci da G3 ima odlicnu kameru, ovo se zna odavno.
 
@Emix
Jesi ga probao?

Ja se ozbiljno dvoumim sta da radim. Imam polovan Nexus5 i G3 za iste pare (G3 zahtijeva promjenu operatera i 7e vecu pretplatu).
 
Boli vas paja :D

Vi dobiste lollipop, a ja ima da rutujem N4 kako bi očistio samsung đubre (još gratis izbubim i garanciju zbog fenomenalnog knox-a) :D
A novi android će da stigne po božiću ...
 
@Emix
Jesi ga probao?

Ja se ozbiljno dvoumim sta da radim. Imam polovan Nexus5 i G3 za iste pare (G3 zahtijeva promjenu operatera i 7e vecu pretplatu).

Probao sam ga ali na kratko samo.
Pretpostavljam da za polovan Nexus 5 ne potpisujes ugovor. :D
Ako svakako koristis postpaid i planiras da produzis ugovor uzmi G3.
 
Ma jok, Ugovor ostaje kod T-mobile-a za N5.

Koristim postpaid, uslov je prelazak u Telenor i potpisivanje PS XL ugovora (ona prica sa 30% popusta).
 
Uradio sam ugrade na 5.0 ali nema opcije da preko "Home"-a uradim ss .. A preko dugmica od 10 pokusaja uhvatim jedva 1 ss... koja je caka? Hvala
 
Jok na rate, za kes.

260e platis, potpises Ugovor PS XL, to dodje 21e mjesecno onda. Nema rata, nema maltretiranja. Ovo je najnoviji info koji imam sto se tice kupovine za kes.
 
Samo cu reci da G3 ima odlicnu kameru, ovo se zna odavno.
Ja cu samo reci da su pojedine nokie imale kameru na nivou kompakt aparata, sve ostalo je smesno - nabudze megapixele a fotka kao da si od 4Mpix software resize uradio - nigde detalja na 100% sve muljavo i ispeglano.

Sto se tice L-a ne znam samo kako vam radi brze - ja imam cesta zaglavljivanja i dropovanje frame-ova. Takodje Home mi svako 2-3 sata pukne - stopped working pa se rr-uje nakon pola minuta kad se odglavi. Sve u svemu iritantno.

Neko mi je rekao da bi odavno prodao mob da je istina sve sto kukam - pa trenutno ulazem mnogo para u druge hitnije stvari, ali cim budem odvojio jedno 400 eur prodajem ovaj i idem nazad na iOS - ipak mi je ovo sve jos nestabilno i sporo - pogotovo kada se instalira gomila aplikacija koje mi trebaju.

Ja bih samo svima preporucio da probaju kako lollipop radi na nexus-u da vide kako to sve treba tecno da bude i brzo...
 
Poslednja izmena:
MTS jos nije izbacio L update....

pYI1hSqUdcBiw.gif
 
Pa mnogo je bolja slika na G3 u ovom slepom poređenju na PA. Ja sam mislio da je phone 1 nexus 6 zbog slike koja je bila u tekstu, možda odatle ovoliko velika prednost za G3. Ako je nešto u top 2,3 androida, to je kamera, slika i video na G3.
 
Najbolja/najbrza bi ti bila Kingston. Evo i znacenje oznaka: https://www.sdcard.org/developers/overview/speed_class/

Hvala na predlogu, posebno na linku koji je vrlo koristan, ali možeš li mi objasniti ba šta si mislio pod "Najbolja/najbrza bi ti bila Kingston" , da li na neki poseban model ili generalno da su Kingstone mem. kartice najbolje( s čim se baš i ne mogu složiti...)?
@Zulu 92 ...da, tako i ja mislim za SanDisk ali me malo brine jer na netu ima zamerki da ima dosta kašnjenja pri čitanju podataka na mobilnim telefonima, interesuje me da li neko ima konkretna iskustva sa upotrebom mem. kartica na LGG3 i preporuku? ... u svakom slučaju hvala na odgovoru
 
Nazad
Vrh Dno