Šta je novo?

LG G3

Opet L na delu. Znaci 33 minuta sam ukupno koristio telefon, i sa 100 ga potrosio na oko 90-85. Ostalo do 35% je pojeo za par sati standby. Ja znam da je do L jer nisam imao nikakvih problema do momenta update-a, ali stvarno cu morati nositi u Telenor i traziti drugi uredjaj. Ako opet taj bude zezao trazicu doplatu do nekog drugog, jer ne vidim poentu da toliko platim flagship i da na njemu ne mogu koristiti najnoviji OS ili da ga drzim stalno na punjacu...
5992381a03bdbc1b6575e74a55415e8b.jpg

Ako nisi primetio onu stavku keep awake od 6h i 37 m nisi toliko napredni korisnik kao sto se predstavljas... Ocigledno ti telefon neide u deep sleep i to ti jede bateriju.
 
Pa to je svima jasno. Njegov problem je sto nece da odradi factory reset. Dzabe se ovde zali jer se to nece samo od sebe ispraviti,samo factory reset
 
Da li je neko koristio Xperiu z2 posto sam prodao moj razbijeni G3 razmisljam da li da probam sony ili da se ipak vratim na G3.
Zanimljiv mi je i HTC Butterflay 2 ali cisto sumnjam da ga je ovde neko probao.
 
Nikad sony, veruj mi :) Najgore iskustvo u mom zivotu. U pitanju je z1, ali svi soniji imaju maniju da se kvare.
 
Pa to je svima jasno. Njegov problem je sto nece da odradi factory reset. Dzabe se ovde zali jer se to nece samo od sebe ispraviti,samo factory reset
Procitaj nekad post kada napisem - isao je factory reset vec 2 puta i nista... Ista stvar - dzabe sam gubio vreme i prebacivao i skidao appove sa neta opet. Da ne treba mozda i factory reset svako nedelju dana da se radi na androidu?
 
Ma jok. Jel možeš da se vratiš na KK?
 
Evo clanka koji potvrdjuje sta n1tro prica o baterjii koja se prazni u okviru 5.0.
 
Nitro, stvar je u tome da ti sad pokušavaš da taj problem generalizuješ na svaki G3, a to jednostavno nije tačno, to su izuzeci koji samo pokazuju da 5.0 još nije ispeglan. U ogromnoj većini slučajeva radi bez tog problema.
 
Jel postoji nacin da ga vratim na KitKat bez root-ovanja?
 
Jel postoji nacin da ga vratim na KitKat bez root-ovanja?

Mene čudi što ti kao developer (mislim kad već pričaš o tituli nabijas nekako to u diskusijama) nemaš blage veze oko bilo čega što se tiče Androida.
 
Prvo android devom se ne bavim i nije mi primarni cilj. Zasto ako sam developer(druge branse) moram da znam koji telefoni i kako se mogu flash bez root-a? Ja kupujem gotov proizvod za koji ocekujem da radi. Sta je sledece za android - da kupci mozda nece morati uciti kako da napisu driver za svoj android telefon.
 
Prvo android devom se ne bavim i nije mi primarni cilj. Zasto ako sam developer(druge branse) moram da znam koji telefoni i kako se mogu flash bez root-a? Ja kupujem gotov proizvod za koji ocekujem da radi. Sta je sledece za android - da kupci mozda nece morati uciti kako da napisu driver za svoj android telefon.
Ja sam pisao za moj tablet neki :D Iako nisam dev.
 
zanima me ova prva fotografija

http://prntscr.com/5qwoub sta mu znaci vreme bez signala?

http://prntscr.com/5qwp87

http://prntscr.com/5qwpef
 
Nisam imao tih problema da mi se baterija prazni tako, zbog memory leak-a mi se puni ram u cached processes(ovog drugog uvek imam oko 1gb slobodno) i počne tel da laguje malo posle 120h up time-a.
A taj Android OS "bug" sam ja imao na drugom telefonima i to je često neka aplikacija izazivala, što sam ispitivao i kontrolisao BBS-om(neko ga je već spomenuo), tačno vidiš šta ti radi u pozadini. A i ranije su ljudi rešavali taj problem tako što isključe fon i izvade bateriju na 5 min...

Nego ja sam na ovom HD 8.0 i par dana radi dobro i onda mi se par dana za redom svaki dan sam resetuje, uglavnom noću sa padom baterije od 15 do 30%... Jutros mi se u ruci resetovao, krenuo jako da laguje i zakucava i samo vidim LG logo... To mi je bilo i na KK isto Android HD Now.
Kontam da stavim stok sve da vidim kako će biti, samo mi root jako puno znači, Android bez root-a mi je besmislen, ne zna kako ću izdržati ali moram da testiram, ako nastavi šaljem ga na servis...
 
Poslednja izmena:
Android hd momentalno ne koristim ali vidim da je aktuelna verzija 8.3 pa probaj da flešneš to,možda pomogne.....
 
Jel mozete da mi date neki iGO koji radi na ovom fonu? Drugu izbacuje da ne moze zbog rezolucije ekrana da udje,
 
Ili Here Maps, odlično rade.
 
Ma da, mada ostajem pri tome da je vrh telefon, samo da slike sa kamere mogu da se upotrebe za stampu i albume, ne bih ga u zivotu zamenio :)
 
Evo ljudi da se javim. Kontaktirao Telenor, oni bili spremni da ga uzmu na servis i daju mi Z2 da koristim dok se ne vrati, a ja malo razmislim pa rekoh javicu se. Rekoh ajd da jos jednom probam factory reset (ovo bi bio 3. put). Odradim factory reset, ali ovaj put kao da je mnogo duze trajao. Telefon se upali i primetno pojave mi se neke animacije u UI kojih nije ni bilo (niti imaju gde da se podese) i sve tecnije. Rekoh mozda je sto je prazan fon zbog apps. Instaliram ja sve ali opet i na standby malo vise vuce bateriju. Ja ga jos jednom samo obican restart i od tada nema grejanja, nema battery drain-a, nema lag-ova. Nadam se da ce tako ostati na dalje, sasvim drugi utisak daje telefon.
 
Ajd u zdravlje, evo svi ćemo zajedno da se molimo Sv. Droidu da tako i ostane :d.
 
E jbga ,ja se taman navikao da ne citam ovu temu,sada cu opet morati )
 
Nazad
Vrh Dno