Šta je novo?

LG G2

bender kako ide ulazak u tvoj recovery?instalacija mi je prosla.
 
kao npr meni. zakucao mi fon na security error posle FixedDownloadCMode, sta raditi?
 
Poslednja izmena:
Znači stigao Lollipop, ima i rut za njega i TWRP rikaveri cheers

Još ako ne bude morala dodatna aplikacija za kameru biće fenomenalno !!!

Wait, what?!
Da li stvarno već postoji način da se rutuje lollipop na G2, bez žongliranja i dubljenja na glavi?

Ja sam planirao da flešnem preko PC suit-a kad stigne moja B verzija firmware-a, što će verovatno biti par nedelje nakon drugih, ako se opet bude ponovila priča kao sa KK. Onda će mi opet trebati root i poželjno recovery. Ako neko eventualno zna prostiji, a siguran način, nek viče.

I stvarno, šta je sa kamerom? Ne treba joj opet fiks?
 
posto mi je zabo u security error, usao sam u TWRP i uradio wipe (System,cache,dalvik,data), da li sad mogu da skinem neki rom, mozda ovaj madjarski d80230a i da ga prevucem u folder odakle ce da ga povuce adb sideload. Valjda je to to?
 
Poslednja izmena:
Resen da probam LP, a ne bih da sve ponovo podesavam, planirao sam da odradim root, pa onda sa titanium backup-om sve sacuvam.
Imam onu blentavu VIP varijantu LG G2 - 6HU (kako pise na kutiji), odnosno A6PSBK i verziju KK koja je 20F.
Pitanja:
- Da li je neko probao da uradi root na ovaj nacin: http://forum.xda-developers.com/lg-g3/general/guide-root-lg-firmwares-kitkat-lollipop-t3056951
- Da li je 6HU/HUNGARY_OPEN_16GB odgovarajuca verzija LP za kdz instalaciju?
 
Sto istih pitanja, niko ne cita.
Juce sam vracao KK stock preko KDZa i koliko sam shvatio/procitao, LG Flash tool ima problema sa Win 8/8.1. To sam bas iskusio kada sam pokusao da flesujem, zakucavalo mi, ali sam na kraju nekako uspeo.
 
Da probas noviju verziju možda? Baš juče radio kdz sa flash toolom na win 8. 1 i prošlo bez problema.
 
Imam ARE(ujedinjeni arapski emirati) 32gb verziju...koji kdz osim spanskog mogu da fleshnem? Hteo bi open... Da li mogu npr italy v30a?
I jos jedna stvar? Kakca su podesavanja za home touch buttons? Da li button za qmemo kao sto ima na stock kk i na cloudy g3 romu? Slikao sam da vidite sta je tacno
bc1ed42dc2a5bb355bfc9fb9194a106b.jpg

8373cd815df403f5c0dd1687b5b55cdf.jpg
 
Poslednja izmena:
Dobro jutro.
Znam da ne volite kada se pitanja ponavljaju, ali ja bih samo želeo da utvrdim gradivo pre nego što krenem... Nebih da ubijem telefon.
Radim ovo prvi put, sa stok KK sam, kada proverim IMEI kaže mi da sam Version: V20C, Country: SEA/HUB (SINGAPORE), Model: LGD802.
Moje pitanje je da li mogu da idem sa ovim LL, ili treba neki drugi da koristim? Pitam jer nisam siguran da li je ovaj za verziju 32GB, i da li je onaj čist, što nije za VIP (ala sam složio ovu rečenicu, užas...).
Možda da skidam 338 ITA/ITALY V30a, kao što je pitao stopke u postu iznad mog?
Hvala unapred na odgovoru.
 
Poslednja izmena:
Imam ARE(ujedinjeni arapski emirati) 32gb verziju...koji kdz osim spanskog mogu da fleshnem? Hteo bi open... Da li mogu npr italy v30a?
I jos jedna stvar? Kakca su podesavanja za home touch buttons? Da li button za qmemo kao sto ima na stock kk i na cloudy g3 romu? Slikao sam da vidite sta je tacno
bc1ed42dc2a5bb355bfc9fb9194a106b.jpg

8373cd815df403f5c0dd1687b5b55cdf.jpg
Probaj
55 BAL/BALTICSV30aLGD8021.65 GiB
Drug kdz metodom na njegov 32gb bez problema. Open je
http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36
Imas u podesavanju button za qmemo
 
Poslednja izmena:
Nije do KDZ, na svakoj verziji imas ta podesavanja. Nego zasto svi koriste V30A ? Ja sam na spanskom V30D, jel ima neke razlike ?
 
Dobro jutro.
Znam da ne volite kada se pitanja ponavljaju, ali ja bih samo želeo da utvrdim gradivo pre nego što krenem... Nebih da ubijem telefon.
Radim ovo prvi put, sa stok KK sam, kada proverim IMEI kaže mi da sam Version: V20C, Country: SEA/HUB (SINGAPORE), Model: LGD802.
Moje pitanje je da li mogu da idem sa ovim LL, ili treba neki drugi da koristim? Pitam jer nisam siguran da li je ovaj za verziju 32GB, i da li je onaj čist, što nije za VIP (ala sam složio ovu rečenicu, užas...).
Možda da skidam 338 ITA/ITALY V30a, kao što je pitao stopke u postu iznad mog?
Hvala unapred na odgovoru.
Skini ovaj sto sam napisao @stopke provereno radi na 32gb verziju.
 
Sve je prošlo ok, i stvarno brzo, možda za nekih 10-tak minuta.
Jedino sam LG Flash Tool ostavio na originalnom jeziku kada je krenuo upgrade, pa pojma nisam imao šta je pisalo dok je radio.
 
Resen da probam LP, a ne bih da sve ponovo podesavam, planirao sam da odradim root, pa onda sa titanium backup-om sve sacuvam.
Imam onu blentavu VIP varijantu LG G2 - 6HU (kako pise na kutiji), odnosno A6PSBK i verziju KK koja je 20F.
Pitanja:
- Da li je neko probao da uradi root na ovaj nacin: http://forum.xda-developers.com/lg-g3/general/guide-root-lg-firmwares-kitkat-lollipop-t3056951
- Da li je 6HU/HUNGARY_OPEN_16GB odgovarajuca verzija LP za kdz instalaciju?
tako kažu da je ta odgovarajuća-ako fleshnes javi kako je prošlo i utiske-i ja imam isti telefon ali cu sačekati još danas ili sutra - možda se pojavi
 
Poslednja izmena:
Uradio backup a onda i update na lizalicu preko PC Suite-a. Posle instalacije Lollipopa Pc Suite neće da uradi restore backup, zakuca na 100% i ništa. Backup fajlovi su na kompu, ekstenzija enc.

Ima li leka kako da uradim restore ili barem da raspakujem backup fajlove? Inače telefon je iz Telenora.
 
Како изгледа тај официјелни Лолипоп? Као на Г3 или Г2? На Cloudy 2.2 сам, све ради као Доха па не бих улагао труд ако нема неких значајних побољшања.
 
Da li je na stock ili g3 portovima power dugme blinkalo konstantno kad stigne notifikacija? Nisam to primetio a vidim ima na LL.
 
ostao mi je u download modu, lg tool je izbacio neku gresku. sta sada?

Puca na 89%

Da li da korisim neki drugi tool / kdz?

Boijim se da mi ne crkne baterija

Dodje do nekog dela assert
 
Poslednja izmena:
Prvo kad flesujes neki rom baterija na 100%[emoji6]
Ako na telefonu ne pocinje flash odbrojavanje do 100% onda ti nisu instalirani drajveri.
 
Nazad
Vrh Dno