Šta je novo?

LG G2

Ako mislis na svetliju liniju i ja sam je imao. Pojavila se niotkuda :) Nekad je ima nekad ne. Meni nije bila toliko izrazena pa ke nisam reklamirao.
 
Pa ja je slucajno video, i to jedino kad stavim preko 60 osvetljenje. I to kad je skroz crna pozadina, sto skoro nikad nije. Kad budem nosio za mrlje ne smem da pominjem ovo oce da kazu posle da je pao :D
 
Meni se dva puta desila jako cudna stvar... Ko da je opao kvalitet ekrana pri vrhu, kao da je probijalo svetlo i videla se matrica pozadi,bukvalno kvadrati.... Opasno sam se uplasio,ali to je brzo nestalo.... Jednom mi se desilo bas odavno i jednom skoro... Menjao sam osvetljenje,videlo se bas,ali kada sam ga ostavio...i pogledao posle,sve je bilo normalno...
 
Danijele evo i kod mene je vise nema. Lepo si rekao ovo :)
 
Ovo sto sam slikao po sredini nije, to se ubrzo izgubilo. A mrlje ne mogu same od sebe da se izgube:)
 
Zdravo društvo,

Došao sam u posed jednog LG G2, sufiks je A6WTBK.

Da li na njemu radi 4G kod nas?

Pozdrav.
 
Samo flešni zadnji softver za tvoj telefon, vidi preko imei broja...
Mislim da je 30B zadnji za Tajvanca.
 
Nije hardver, samo softver...
Bilo koji od ta dva - što noviji to bolje...
 
Seća li se neko kako se beše briše sočivo na kameri da bude manje mutno?
 
Već sam pisao par stranica nazad, ni na Cloudy, ni na BlissPopu iako imam usim karticu i u podešavanjima sam na LTE, ne mogu da uhvatim 4G mrežu?
 
Već sam pisao par stranica nazad, ni na Cloudy, ni na BlissPopu iako imam usim karticu i u podešavanjima sam na LTE, ne mogu da uhvatim 4G mrežu?
Je l imaš mts-ov broj? Ja sam isti problem imao, kao i mnogo, nisu mi bili uključili 4g, znači moraćeš da ideš kod operatera, pa da ti oni srede, ti si svoje uradio.
 
Kako vam rade Chrome, youtube, xcam?

Kod mene sve one neretko zapinju, glave što bi rekli. Yt app recimo dosta sporo radi rotaciju na dugme (rotacija na senzor mi je isključena u opcijama), nekad kad pustim video kao da sam pustio 3d igru na slabom kompu, ide zvuk a slika stoji ili secka, pa se posle par sekundi opasulji i nastavi normalno. Chrome random zabada, ceo telefon prestane da reaguje dok on ne odradi šta treba. Xcam isto, shutter, back, home dugme svi imaju zadršku po par sekundi. Kad izađem i odmah ponovo uđem radi normalno.
 
Kod mene xcam i yt rade kao sat, chrome sam izbacio iz upotrebe jer je shit, i sad koristim ffox, koji takodje radi kao sat.
Cloudy 3.3
 
Je l imaš mts-ov broj? Ja sam isti problem imao, kao i mnogo, nisu mi bili uključili 4g, znači moraćeš da ideš kod operatera, pa da ti oni srede, ti si svoje uradio.
Da, mts sam. Jel ima veze što nisam mobilni uzeo preko njih i što sam na custom Bliss? Na stocku čak u podešavanjima nisam imao opciju LTE, a aplikacija 4G Switcher mi nije radila (pisalo da nije predvidjena za moj uredjaj?).
 
http://www.gospelherald.com/article...-6-0-marshmallow-release-date-lg-g4-g3-g2.htm

It is good that the G2 will be receiving Marshmallow after all, as we reported that was seriously in doubt. We also reported the possibility of more LG phones receiving their Android 5.1.1, and which will probably be happening either very soon, or LG could skip 5.1.1 and go straight to Marshmallow. Even with the newer flagship phone, it is a waiting game.

Došao sa 4.2 (Jelly Bean) pa 4.4 (KitKat) pa 5.0 (Lollipop) i na kraju 6.0 Marshmallow :)
 
Poslednja izmena:
Ova vest je odavno koliko mi se cini. Je l je lg zvanicno ovo objavio?
 
I ja mislim da nema nista od toga, a i ako ga bude, jos ce bateriju da oslabe [emoji21]
 
hteo sam da ukljucim 4g otkucao sam onaj broj *#*#4636#*# i onda * i odem na informacije o telefonu i kaze mi da ova aplikacija ne radi na uredjaju sta da radim?
 
Da, mts sam. Jel ima veze što nisam mobilni uzeo preko njih i što sam na custom Bliss? Na stocku čak u podešavanjima nisam imao opciju LTE, a aplikacija 4G Switcher mi nije radila (pisalo da nije predvidjena za moj uredjaj?).
Nema veze što nisi uzeo telefon preko njih, i nema veze koji je sistem, sve dok kao opciju imaš LTE, znači odaberes LTE, i ako ne uhvati mrežu, do njih je, ne sekiraj se, samo odi kod njih, i kaži im da ti uključe 4g funkciju, nije mi jasno kako toliko neobavesteni mogu da budu, ako nemaju pojma, ti ima kaži da si čuo da moraju oni u njihovom sistemu da ti puste 4g mogućnost i da provere da li je to urađeno.
 
I ja mislim da nema nista od toga, a i ako ga bude, jos ce bateriju da oslabe [emoji21]
E pa krastavac sad, pisao sam par puta o ovome, kada se poredi autonomija i uzimaju se rezultati kada je telefon bio nov, sa novom baterijom, ne može se očekivati da telefon nakon dve godine korišćenja izbacuje podjednako dobre rezultate. Tako da je vrlo verovatno da će rezultat da bude lošiji, ali na to utiče i stanje baterije...
 
Vrh Dno