Šta je novo?

LG G2

Ubacih i ja 30a verziju, prošlo bez ikakvih problema. E sad, koji je sledeći korak, šta je radila većina nakon toga, root, pa onda, šta ćemo, šta nas sledeće čeka? [emoji4]
I zbog čega niko ne spominje 4k mogućnost snimanja, da, nema je na LP...
 
Dodat automatski blic za stock kameru (za snimanje). Nisam ga primetio na drugim romovima. Retko snimam pa zato. I ima 60fps mod.
 
Proradila aplikacija za vreme kada je zakljucan telefon (pokazuje kisu - super izgleda)! Fala jos jednom atti-iju.
Drugo, nema quietmode-a kao sto je bio na KK. Sada je malo konfuzno, barem meni... Uglavnom, od svega, samo to mogu sada da kazem da je minus. Inace, sve ostalo mi se bas dopada!
 
Jeste quiet mod bio prakticna stvat. Mora da moze nekako da se ubaci
 
Do not disturb ili none je identičan quiet modu na kitkatu, ni zvono, ni vibracija.
U priority only prolazi alarm I kalendar obaveštenja.
 
evo stavio sam i ja Hungary open-plan utisak je- vauu
 
Probao sam na 32gb da ubacim italijanski open nece...baltic open radi bez problema....interesuje me kad vas neko zove jel vam ono zeleno sto treba da da povucete da bi se javili treperi? Ili je to samo kod mene neki bag
 
Ima li nacina menjati ikone na stocku ili mora preko launchera? Lepo rade i izgledaju ali jedu prilicno resursa.
 
I da li na lolipopu nema vise onog nacina za screenshot sa prevlacenjem na qmemo ili treba da se podesi?


Imas samo je u quick settings, kad povuces na dole ...a i mozes da uradis screenshot za dve sekunde samo pritisnes power i vol - u isto vreme i zadrzis ...
 
jel imao neko problem sa onom skriptom za root, probao sam na dva kompa i neće čak i iz download moda, Windows XP je, možda zato?
 
Jel neko zna da mi preporuci gde da pogledam za noviju verziju iGo navigacije za G2, znaci da bude full hd i da ima samo Srbiju. Posle googlanja pronalazio sam samo neke starije verziji za Srbiju ili verzije koje nisu full HD?
 
Koliko ti stock launcher zauzima rama? Nova uzima oko 75-85 MB rama, nista strasno.
 
Apex sam instalirao,ne radi glatko kao stock launcher. Moracu jos neki da isprobam,nova mi se ne svidja.
 
Poslednja izmena:
U principu lako , samo nije baš za forum - nije ok prema developerima :)
 
Kako da apdejtujem full stock G2 na lp? Znaci telefon nema nista custom, niti bilo sta, kako najlakse da ga apdejtujem na fabricki lp?
 
Jel mi za to treba root, odkljucan bootloader ili kako ? Neki tut? I kako da znam koji fw skidam za ovaj fon? inace pise da je D80220c-TWN-XX
 
@Danilo Pantic

Ajs objasni,mene ovo interesuje vec neko vreme?:)moze i na pm;)
 
Skines KDZ
Skines LG Flash tool 2014
skines najnovije drajvere
flesujes

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2797190

Skini kdz sa ovog linka:

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

(hungary 30a open 16gb)

vrlo prosto. Ako posle budes hteo root, onda:

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/general/guide-root-lg-firmwares-kitkat-lollipop-t3056951

mada za rut kazu da radi i automatsko resenje (strana 1 ove teme). Ne treba za root otkljucan bootloader (ako se dobro secam, na HTCu mi je trebao)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno