Šta je novo?

LG G2

Ako moze pomoc.Koju L verziju kdz da flesnem za moj model?


Version: V20D 
Country: 6MD/T-MOBILE_16G(GERMANY) 
Model: LGD802 
 
Imam jedno pitanje. Da li mogu da instaliram lollipop preko lg pc suite, a telefon mi je rutovan, i ima instaliran TWRP?
 
Sve i da nije rutovan i nema twrp pitanje je da li bi moglo sa pc suite zbog regije za koju je telefon. U svakom slucaju najbolje resenje ti je backup podataka i kdz.
 
Da li je bolje vratiti na stock KK pa tada flash kdz LP ili direktno sa Cloudy 2.2 na kome sam sada?
 
imam ga na lg pc suite, pitanje je da li ce da smeta to sto je rutovan i ima TWRP? Da li da ukljucim da se apdejtuje? Da ga slucajno ne brikujem? I da imam stock verziju kitkat, i tel je iz Telenora
 
Poslednja izmena:
Nisam siguran, sacekaj nekog ko je upucen u to da ti odgovori. Ali u svakom slucaju nema potrebe vracati stock kk, mozes direktno kdz lp.
Ps. Izbegavam inace pc suite i slicne nacine update-a jer svakako posle treba raditi factory jer nesto krene da force close-uje pa jednostavnije ispadne kdz-om a i + sto je to clean install
 
Nisam siguran, sacekaj nekog ko je upucen u to da ti odgovori. Ali u svakom slucaju nema potrebe vracati stock kk, mozes direktno kdz lp.
Ps. Izbegavam inace pc suite i slicne nacine update-a jer svakako posle treba raditi factory jer nesto krene da force close-uje pa jednostavnije ispadne kdz-om a i + sto je to clean install

mislis da flesujem kdz sa TWRP?
 
Flesujes kdz sa lg flash tool 2014. Dobijas oficijalni lp i nemas root i twrp tada.
 
Ako pc suite ne flešuje novi recovery preko TWRP-a sledi brick.
Ako telefon ima twrp i download mode, flash samo preko lg flash tool 2014.
Deinstal sve u vezi LG-a sa kompa i onda korak po korak iz teme sa xda.
Normal flash vodi do problema sa android.phone.com stopped, zato samo cse flash (briše sve).
Ako ima download mode, problem je do kompa.
 
Jel KDZ mora da bude u folderu lg flash tool 2014 ili ne, pošto na snimcima se vidi da ne mora, a negde sam pročitao da mora?
 
Ako pc suite ne flešuje novi recovery preko TWRP-a sledi brick.
Ako telefon ima twrp i download mode, flash samo preko lg flash tool 2014.
Deinstal sve u vezi LG-a sa kompa i onda korak po korak iz teme sa xda.
Normal flash vodi do problema sa android.phone.com stopped, zato samo cse flash (briše sve).
Ako ima download mode, problem je do kompa.

Upravo mi se to desilo. andorid.phone.com stopped. Kako da resim??
 
Uđi u recovery i factory reset.
Ili cse flash.
Bolje cse flash.
Inače na 30a imam neobično puno slobodnog rama 450 MB imajući u vidu šta sve imam pokrenuto. Ili je sveža instalacija, pa se još nije napunio. [emoji18]
 
Poslednja izmena:
jel ovo madjar ili ne? A6PSBK za providera mi pise VIP ali jos uvek nema nista od update
 
I kod mene isto, proverio sam uz pomoc aplikacije LG phone from
Jel smem da instaliram ovaj Hrvatski KDZ, ne HDZ ;-)
 
video sam da je neko pisao da ovi madjari iz vipa dobijaju preko support toola ali nema jos nista-kad smatras da cemo dobiti?
 
ok nije to problem nego kad bi trebalo zvanično da se pojavi? pa kad su neki dobili kako se piše morali bi i mi uskoro jel?
 
Poslednja izmena:
Male informacije, twrp radi ok, sad jos samo da sklepam nabrzake nesto za testirati
 
@bender_007

Bender,da li mozda ti imas ideju zasto nece da mi instalira lepo driver za LGE Usb modem?Zbog toga ne mogu da odradim kdz :S
 
jafazec -> obrisi drivere, stavi najnoviji. Pogledaj root temu novu

Jel uopce imas download mode ? Pogledaj jesu krugovi ili pravi download mode pa javi
 
Nazad
Vrh Dno