Šta je novo?

LG G2

Jel bi mogao da odem u servis,posto imam garanciju i da mi odrade to na foru od poslednjeg upadata nece telefon da mi se upali?
 
Samo javi u inbox sta si točno radio. Do 22h radim, mogu ti nakon toga pomoći . ili sutra ujutru. Nemoj ga paliti. Jer kad ga spojis on ne puni bateriju nego se upali a onda su šanse male. Dobra stvar je: i ako ne mogu u download mode a nisi stavljao custom recovery oni ce ti srediti svakako.
 
ne moze da se ugasi on stalno radi
brikovao mi se telefon prilikom flesovanja,flesovanje mi je nesto zabolo,ja sam tada restartovao telefon i od tada je bukvalno mrtav,a kada ga prikljucim na laptop
ovo mi se desilo
 
Pa dabome 1285 stranica na tapatalk-u ove teme i nikada se nije desilo da se ne sredi telefon, a ti navalio da ideš u servis :)
 
Bender kako mislis da sredis ako telefon ne prima nikakve komande ?
 
Ovdje nemamo. Imaš na xda ali nemoj ju ni slučajno pratiti. Pancho1, prima komande, samo mi treba brzinski da mu bootloader sibnem i onda se neće gasiti. Napišem upute kad budem slobodniji, možda i skriptu ili program napravim
 
ne moze da se ugasi on stalno radi
brikovao mi se telefon prilikom flesovanja,flesovanje mi je nesto zabolo,ja sam tada restartovao telefon i od tada je bukvalno mrtav,a kada ga prikljucim na laptop
ovo mi se desilo

Da li ti kad ga povezes sa kompjuterom napise Serial Port (u device manager-u vidi)?
 
Ovdje nemamo. Imaš na xda ali nemoj ju ni slučajno pratiti. Pancho1, prima komande, samo mi treba brzinski da mu bootloader sibnem i onda se neće gasiti. Napišem upute kad budem slobodniji, možda i skriptu ili program napravim
E da ima nade na to nisam ni pomislio,cim laptop ga prepoznae ima nade ja mislio i da ga PC i ne prepozna zato sam i pisao da mora na jtag ipak nema zezanje sa bootloader :)
 
Koliko je los cloudy 2.1 jbt juce mi par aplikacija zabadalo, galerija, poruke i neke igrice strasno, samo kaze da je prestala sa radom i izadje
 
on je stalno upaljen,samo sto mu ekran svetli nekom sivom bojom,i sta da mu radim dok se ne ugasi?
 
Drži dugo power tipku. Ugasiti ce se ali ne vjeruj mu. Pričekaj još malo pa ćeš vidjeti da se pali,drži još 20-30sec
 
uradio sam to,samo mi se na kratko vreme pojavi lg logo,ja drzim dugme on nista ne reaguje.
 
Samo čuvaj power. Dugo mu treba. Kad se pojavi lg logo pusti pa opet drži. Ja sam to power + stišavanje zvuka. Dugo dugo duuugo čuvaj. + poslao sam ti PM.

Edit: ne diraj ga vise. Jel znaš koliko jr baterije bilo kad si ga brickao? Inače, iznad 50% pa i vise neki programi traže kako bi se ovo sprijecilo .
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno