Šta je novo?

LG 50PA6500

vialle

Slavan
Učlanjen(a)
20.01.2010
Poruke
515
Poena
215
Kupio sam plazmu LG50PA6500 (full hd) pa imam pitanje u vezi multimedijalnog plejera koji je pretpostavljam sllican ako ne i identican ostalim LG televizorima iz 2012. godine.
Kad pustim film preko usb-a i hocu da mu podesim aspect ratio, on mi nudi samo 2 opcije, full i original. Ako pustim full hd film u rezoluciji 1920x800, on se ne prikazuje na celom ekranu, tj. imam one crne linije dole i gore, bez obzira da li stavim full ili original za aspect ratio. A ako pustim neki 720p film u rezoluciji 1280x720, slika je preko celog ekrana.
Pre njega sam imao Samsung hd ready plazmu i svaki film, bez obzira na rezolucijiu je pustala u full screen-u ako to zelis. Da li je moguce da je LG ovako resio aspect ratio preko usb-a ili mozda postoji neko resenje?
Takodje, primetio sam i da u plejeru ne pamti podesavanja titlova, tj. kad ugasim tv i hocu ponovo da gledam neki film sa usb-a, moram ponovo da podesavam kodnu stranu, velicinu i poziciju titla sto je bas bezveze. Samsung je to mnogo bolje resio, podesis jednom i kraj.
 
Nazad
Vrh Dno