Šta je novo?

LG 42 PQ 3000

  • Začetnik teme TotalLaikBgd
  • Datum pokretanja
T

TotalLaikBgd

Guest
Voleo bih da cujem sta strucna javnost na forumu misli o gorenavedenoj temi: Plazma TV LG 42 PQ 3000. Cena od 60.000 zvuci razumno, po dizajnu je veoma dobar, a prodavac kaze da je to model 2009. sa potpuno novim karakteristikama, koje ja ne razumem, pa zato trazim pomoc i savet. Ako je neko raspolozen da mi pomogne, HVALA unapred.
 
DISCONTINUED LG 42PG3000 PLASMA TELEVISION

http://www.superfi.co.uk/index.cfm/page/moreinfo.cfm/Product_ID/4583

To sto te prodavac uverava u nesto okaci slobodno macku o rep... On tu ceka samo da mu neko udje i da mu proda to sto ima.

Uzmi koji god hoces model od renomiranijih proizvodjaca, samo da je aktuelan ili proslogodisnji model. Koliko para toliko i muzike... uvek bilo i bice. Razlike izmedju razlicitih modela su vise akademske prirode nego sto bi ti to na oko primetio.
 
Taj model ima usb koji moze da citas mp3 i jpg. Negde se navodi da ima 13xx sa 768, nije vazno, mada sumnjam. Ima senzor za osvetljenje, probao radi kao i usb. Plazma kao i druge, za koju kazu u svim prodavnicama da njega treba uzeti za razliku od Samsunga B430 i A410.
 
Pre mesec dana sam kupio ovu plazmu, uglavnom zbog cene, zato sto je 2009 model i zato sto mi se vise nije cekalo :d

Za sada sam jako zadovoljan, satelistki kanali su ok, dok HD materijal pa cak i divx sa racunara (preko HDMI-a) je savrsen, ima jos mesta za fino podesavanje.
Po mom misljenju kao da plazma malo bolje prikazuje SD signale.

Lep dizaj, svi potrebni ulazi, lep i jednostavan meni (mozda previse jednostavan :d ) , veliko postolje mada ako bi mogao namontirao bi ga na zid.

Ovo nikako ne moze da zameni PC monitor, samo sam jednu igricu isprobao, World of warcraft, i nisam bio toliko zadovoljan sa sitnijim tekstom, mislim da sa za igrice je su bolji LCD ili da se igraju igrice gde nema teksta ili su veci.

kod 4:3 kanala imas korisnih opcija za zumiralnje, pozicioniranje slike ili sve ostavis u originalu i imas SIVE (zbog burnin-a) strafte sa strane.

imas opcije za stednju struje, vise nivoa ili automatsko.

ne primecujem nesto preterano zagrevanje.

sto hocu da kazem je da ne primecujem, za sada, probleme koje ljudi naglasuju kod plasma televizora :)

ako ti se svidja kupi ga, mislim da ze ove pare neces naci puno bolji TV

poz

P.S
kako sam primetio prodavci nemaju pojmia sata je dobro, procitaju ti specifikacije sa televizora pa ti preporuce onu gde su vece brojke :wall:
 
Vrh Dno