Šta je novo?

levi klik baguje, treba mi drugi mis hitno

Searinox

Cenjen
Učlanjen(a)
17.08.2012
Poruke
25
Poena
154
Naime, levi klik poceo mnogo da baguje na mom trenutnom misu ( a4tech x7 740k red dragon ), i sada trazim da kupim neki drugi. Gledao sam Razer abyssus u TehnoMs-u ( Nis ) zato sto je tamo bio najjeftiniji 3500 din, ali ne mogu vise da ga naruce. Da li neko od Nislija na ovom forumu moze da mi kaze gde bih mogao da pogledam Razer abyssus (naravno da mu nije nabivena cena ) ili neki drugi mis do 3500-4000 din. Hvala
 
Imas i mnogo jednostavniju varijantu: odes kod nekog servisera i zameni ti levi klik, cak moze da ti skine i sa tog tvog misa npr bocni klik (neki koji ti je nebitan). To ne bi trebalo da te kosta vise od par stotina dinara, ja sam menjao i levi i desni klik, izaslo me 300 din.
 
Inace Razer abyssus je mis koji se najgore pokazao kod mene u igraonici :) Trajao je celih 5 dana :) Plastika na kliku je bila bukvalno unistena. Logitech G3, MX518 i G400 ferceraju za sada bez problema.
 
Ukoliko nekog uopste interesuje, pitao sam u vecini poznatih servisa, i rekli su da je to mnogo "pipkav" posao, te ne rizikuju sa takvim opravkama, i na kraju sam kupio logitech g400, koji je bio na popustu 3900.
 
Pazi samo na kabl, tanak je i lako se prekida.
 
@Searinox
Ti serviseri koje si pitao izgleda u zivotu nisu lemilicu u ruke uhvatili, to mogu da rade cak i ovi sto servisiraju mobilne telefone ili u nekom TV servisu...nije poenta u ''pipavosti'' nego sto nema neke zarade pa su te verovatno ''otkacili'' jer im se ne isplati da rade bilo sta sto ne mogu da ti naplate barem 1000 din... krastavac, ipak je ovo Srbija...
 
Poslednja izmena:
@Searinox
Ti serviseri koje si pitao izgleda u zivotu nisu lemilicu u ruke uhvatili, to mogu da rade cak i ovi sto servisiraju mobilne telefone ili u nekom TV servisu...nije poenta u ''pipavosti'' nego sto nema neke zarade pa su te verovatno ''otkacili'' jer im se ne isplati da rade bilo sta sto ne mogu da ti naplate barem 1000 din... krastavac, ipak je ovo Srbija...

krastavac, ja kad bih znao kako se to radi i sta se treba popravi, uradio bih sam, ili bar da mi neko opise kako se to radi, ali nema frke, dok radi, radi posle cu samo da zamenim.
 
Vrh Dno