Šta je novo?

lenovo

hello86

Slavan
Učlanjen(a)
17.04.2007
Poruke
9
Poena
301
shta mislite o ovom brendu?da li vredi gledati i kupiti njihov notebook?svideo mi se model IBM/LENOVO N200 568D445 ima neko nekakva iskustva sa njim?
 
znam da je Lenovo ,bivshi IBM,ali neznam dal ljudi kupuju takve mashine...(poshto su oni josh novi,ne istrazeni :) ) i interesuju me njihovo mishljenje i iskustva pri radu sa njima,npr,dal se greje pri radu,koliko,dal se ugiba,shkripi,pucketa,i tako dalje ili je ostao dostojan prethodniku i drzi njegov kvalitet...
 
Evo ja imam Lenovo T61 (poslovni) sa integrisanom graf :-(, iskreno nemogu da kazem da je los, performance su odlicne ali za te pare pre bi uzeo neku drugi brend kao npr. Toshiba.
 
Zaboravio sam da naglasim kod mene...Dvoumim se izmedju nekih modela Lenovo u ceni od oko 600e,a i predlozi drugih brendova ce dobro doci(u tom cenovnom opsegu)
Mada,prevashodno me interesuju iskustva i mishljenja o ovom brendu.
 
sta vi ovde svasta napisaste...

nije lenovo bivsi ibm, nego je thinkpad bivsi ibm, a sad je lenovo...
n200 je iskljucivo lenovo nikakve veze nikad nije imao sa ibm-om... inace je lenovo u prvih 5 proizvodjaca notebookova, ali budite svesni da za 500e moze samo entry da se kupi kogod proizvodjaca.. t61 ima veze sa ovim gore ko dupe i oko, a i kosta ko 2-3 komada...
 
sta vi ovde svasta napisaste...

nije lenovo bivsi ibm, nego je thinkpad bivsi ibm, a sad je lenovo...

Au, sunce ti tvoje, koje objašnjenje, za potpis definitivno. :smoke:

Lenovo je otkupio kompletnu proizvodnju računara od IBM-a i sa te strane Lenovo jeste bivši IBM.Takođe proizvode neke računare i laptopove pod starim imenom a imaju i sopstvene, što je i logično.
 
Poslednja izmena:
:alo: ljudi nije mi to toliko bitno..bitnije mi je dal su vredni kupovine i dal su kvalitetni u tom cenovnom opsegu...
 
:alo: ljudi nije mi to toliko bitno..bitnije mi je dal su vredni kupovine i dal su kvalitetni u tom cenovnom opsegu...

Po meni, ne vrede toliko novca.Šlepaju se uz ime IBM-a i naplaćuju to debelo.Za istu sumu se može kupiti kompletniji proizvod i uz to i nešto kvalitetniji.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Nemoj da te buni sto pise lenovo, sto se mene tice thinkpad je ostao thinkpad sto se kvaliteta tice, a veruj mi pratio sam materiju... Medjutim takodje je istina da koliko platis toliko dobijes tako da ne mozes ocekivati cuda u rangu do 500e, tu su, sto se tice performasi, svi slicni, mada ja opet verujem da thinkpad ima za nijansu bolji kvalitet izrade i u tom rangu...
 
Za 500e a da je ThinkPad moze samo Edge da ubode, i to AMD K8 derivat, bez optike i OS-a.
 
ThinkPad SL510 < 500e

Intel-Core2 Duo 2.1GHz
2048MB
320GB
DVDRW
15.6'' LED WXGA
FreeDOS

Mislim da vredi...
 
Iz licnog iskustva (ponosni vlasnik Lenovo (IBM) ThinkPad W700 - posao i ThinkPad X200s - kuca) mogu da zakljucim da stoji da je bilo koji model iz ThinkPad T, W ili X serije zaista odlican, ali da je (bar kod nas) ipak dosta skuplji od konkurencije.
 
Vrh Dno