Šta je novo?

Lenovo K6 note

Moj primerak mora u servis, par dana pre prodaje srecom primetih problem. Naime, bez ikakvih pravila desava se da displej sam menja intezitet osvetljenja. Tipa smanji osvetljenje za nekih 5%. Posle nekog vremena se vrati na staro. Pritom je osvetljenje stavljeno na fiksnu vrednost, nije na auto I ovo ne bi trebalo da se desava. U proseku desi se jednom dnevno. Brljavi softver ili senzori? Kakav je Pin po pitanju servisa, posto su oni ovlasceni servis?
Probaj jedan hard reset, pa ako se ne resi problem, onda nosi u servis.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Za 17.05.2017 je zakazan update na Nougat. Dobiće i K5 Note. Nisam sačuvao link, al je objavljeno od Lenova...
 
Jel neko skoro kupio K6 Note? Vidim da se u paketu dobija u Lenovo VR...Utisci?
Ja sam zadovoljan sa mojim K6N, ali klinac hoce da i njemu kupim zbog VR poklona...
 
Ja razmisljam da prodam rn3 pro i uzmem k6 note.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Bio sam danas do Kosovske.Izlozen gray model.Fizicki slican rn3 pro black.Ono sto me zanima,svaki fon kad je prazan sto se aplikacija tice fluidno radi.
Dajte utiske Vi koji imate ovaj telefon.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Kupio sam klincu pošto mu crko tablet. Dete igra igrice i ne žali se. Nema VR, to je bilo samo u početku.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Bio sam danas do Kosovske.Izlozen gray model.Fizicki slican rn3 pro black.Ono sto me zanima,svaki fon kad je prazan sto se aplikacija tice fluidno radi.
Dajte utiske Vi koji imate ovaj telefon.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Sljaka ko i prvog dana,instalirano pa skoro sve,g3 je stuco sa svime ovim i to samo tako.

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Imam jos 2 nedelje do isteka do ugovorne obaveze.Da li uzimati ovaj fon kao daily driver ?

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Pa sad zavisi sta ocekujes od njega,baterija odlicna,kamera solidna,nije bagovit,ekran solidan,samo je nekako previse jednostavan,meni je krivo sto nisam sacekao jos malo i uzeo honor8 lite,btw svratih juce u telenor,hteo da platim rate u telenor banci i uzmem p9.Oni nisu normalni sa cenom,24x3400din,rekoh im neka fala,dobar mi i lenovo

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Imam jos 2 nedelje do isteka do ugovorne obaveze.Da li uzimati ovaj fon kao daily driver ?

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
K6 Note ili P9 lite su ti izbori ako uzimas kod operatera u tom cenovnom rangu.

Eventualno pogledaj cene za Honor 8 lite, P8 lite 2017, P10 lite.
P9 lite je progledao sa Nougat update, i prethodno je dobro radio, Nougat mu je poboljsao multitasking i trajanje baterije, a trajanje baterije je bilo odlicno i na MM.
 
Upravo uzeo K6 Note u Bulevaru.
Platio ovih 10ak dana ranije i to je to.
 
Nemam opciju System Updates i primetih da je zvuk los.Mono zvuk tj. jedan zvucnik,dolby zeza.Baterija odlicna,za sada.

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока
 
Prijavljivali su vec to da neko nema sistem update,iz telenora?Valhda ce da jave kako su resili,mislim da su nosili da im ubace novi softver.Kako mislis los zvuk?

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Ljudi su nosili u Pro Mobi servis ima na Terazija i u Pozeskoj.Tamo su im ubacivali novi softver i onda su imali system update opciju.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Nemam opciju System Updates i primetih da je zvuk los.Mono zvuk tj. jedan zvucnik,dolby zeza.Baterija odlicna,za sada.

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

Ovo je tacno, zvuk zeza, nekad je dobar nekad ne, nekad glasan nekad tih. I gde nije bagovit ovaj tel, nadam se da ce taj nugat update da resi bar pola problema.
 
Postoji Nougat update za ovaj tel?

Guglao sam i nasao da je malo verovatno da ce dobiti Nougat.
 
Ma nema ni resenje za flash stock rom,a nougat...bice,pise verovatno na nekom sajtu...
Nisam se zeznuo za fon u principu,ali imam nexus 6p,tako da sta i da ocekujem od ovog k6 note.
Ne znam da li da odnesem telefon u servis da mi flesuju stock rom u kome ima opcije system updates.
 
Naravno, zasto da ne.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Ako slucajno neko od kolega nadje uputstvo kako flesovati stock 6.0.1,neka postavi link ovde ili celo uputstvo.
 
Kod mene je poceo da brljavi fingerprint, ne prepoznaje otisak. Nisam hteo da se zezam sa servisima, prodao ga i otplatio preostale rate u tb, dodao i uzeo p10lite, tako da drustvo, pozdrav

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Znam da nije tema ali kad vec pomenu kako ti radi taj p10 lite u poredjenju sa k6? Baterija, kamera, fluidnost?

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Rano je jos za to, juce popodne sam ga uzeo. Baterija sigurno nemoze da bude bolja, ali videcemo. Kamera je bolja sigurno, otvara glatko zasada sve, videcemo za neki dan kako ce da se ponasa pa ako te interesuje, javicu, nije problem

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam poredio slike sa P10lite i bolja je za nijansu vrlo malo, mozda cak i nije bolja. Oba su fluidna i nekoce, meni je samo p10lite dizajnom lepsi. Samo mi nije jasno kako si prodao neispravan telefon.

Sent from my Moto G (5) Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako je upuceno meni, kupac je znao sta se desava, fingerprint jednostavno zaglupi. Radi, prepoznaje i zaglupi i neprepoznaje otisak, onda mu ucitamo ponovo otisak i radi par dana i opet nece i tako ukrug. Nisam ga uvalio nikome precutavsi to. U kamerama je razlika velika, nikako nisu ni slicne a kamoli iste, nikad nisam napisao da je na lenovu bila losa ali na p10lite je sije samo tako. Video zapis necu ni da uporedjujem, jer nemogu da se porede.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja nisam stekao takav utisak za kameru. Slike su bile prebacivane na kompjuter i tu sam poredio. Na telefonu izgledaju bolje ali na racunaru se vidi jaka softverska obrada koja je po meni katastrofa. Probacu ovih dana da vidim sa kolegom da napravimo iste slike pa da okacim.

Sent from my Moto G (5) Plus using Tapatalk
 
Uzet telefon u vipu model Lenovo k6 (k33a48) takodje nije imao opciju nadogradnje sistema. Ako neko hoce da se igra evo ga link kako to da popravite.

http://lenovo-forums.ru/files/file/1632-lenovo-k6-k33k33power-k33_s156_170220_row_qpst/

Nije komplikovano bar meni. Trebalo bi da se zna da ovim postupkom brisete sve sa telefona i instalirate sistem iznova. Tako prvo Backup bitnih stvari pa onda ovo.
Inace sam zadovoljan sa telefonom. Nisam neki zahtevan korisnik baterija mi izgura puna dva dan sto mi je wauu. Prethodno sam imao P8 lite koji bi jedva izdrzao dan.
Screenshot_2017-05-17-11-21-03-725.jpegScreenshot_2017-05-17-11-21-42-571.jpeg
 
Nazad
Vrh Dno