tomato
Čuven
- Učlanjen(a)
- 11.07.2003
- Poruke
- 177
- Poena
- 619
Kartica je lepo radila jedno tri meseca, i onda je mesec dana stajala u kutiji, jer je čekala drugi komp da se kompletira, pa da je ubodem, i sinoć dođe i taj čas, ubodem ja karticu u komp, uključim, kad ono ništa - ni do biosa, ni grafička da se inicijalizuje. Reko crkla grafička, crkla ploča,... (skrnavo neo kućište, pa ne mogu ni da zaštrafim grafičku, ali sam tv karticu lepo namestio). Međutim, izvadim ja tv karticu, i sve normalno radi, reko crko pci slot. Stavim u drugi port, stavim u treći port, kad ono isto. Stavim je u drugi komp, ista priča, ni grafičku ne vidim.
Znači ubije mi komp kako je ubodem.
Srećom, iako je garancija samo 6 meseci, ostala su mi još dva meseca, i danas sam je odneo na reklamaciju.
Na kartici se ne vidi da je išta spaljeno, niti je nešto slomljeno.
Ima li neko ideju šta bi moglo da bude u pitanju?
Znači ubije mi komp kako je ubodem.
Srećom, iako je garancija samo 6 meseci, ostala su mi još dva meseca, i danas sam je odneo na reklamaciju.
Na kartici se ne vidi da je išta spaljeno, niti je nešto slomljeno.
Ima li neko ideju šta bi moglo da bude u pitanju?