Šta je novo?

LCD Acer AL2216W

Acer x223

Kupio sam ovde u Floridi jedan juce na Thanksgiving popustu. 229$ - 60$ nazad postom (169$ ukupno dakle). Odlican, ko nije imao 22" ne zna sta propusta u odnosu na 19". Elem, uocio sam jedan uvek crveni pixel. Ko sto neko rece to ne spada u garanciju. Doduse ovde se lako vrati, dovoljno je reci nisam zadovoljan. (Sto mi ne pada napamet, vec je sve prodato).

Ovde u USA ima svuda da se kupi AL 2216 WB dok sam X223 nasao u CircuitCity.com i to samp jednog dana. Po karakteristikama x223 je superioran (2500 kontrast ako to nest znaci).

Stevan,
West Palm Beach, FL
 
Stevane, taj pixel bi mozda mogao i da se odglavi...blagim masiranjem...neko je to ovde detaljno opisao u ovom subforumu ;) probaj da ga malo masirash...
 
Hmmm za taj monitor sam citao na testovima da svaki put kada se ukljuci moras da pritiskas AUTO kako prilikom restarta kompa kako slika ne bi bila blurrovana. Kakvi su utisci vas koji ste monitor kupili? da li postoji takav defekt? i da li ako postoji mozes da se pozoves na garanciju?
 
Hmmm za taj monitor sam citao na testovima da svaki put kada se ukljuci moras da pritiskas AUTO kako prilikom restarta kompa kako slika ne bi bila blurrovana. Kakvi su utisci vas koji ste monitor kupili? da li postoji takav defekt? i da li ako postoji mozes da se pozoves na garanciju?


Na mom se to ne dešava pa tako da to nije pravilo. Moguće da pravi takav problem ako ga neko koristi u nekoj za njega čudnoj rezoluciji. U 1680x1050 se to ne dešava.Bar meni nije.Inače je na prastaroj gforce 2mx kartici koja nikad nije bila uzor u kvalitetu slike ali meni je sasvim dovoljna u kombinaciji sa ovim TFT-om
 
Hmmm za taj monitor sam citao na testovima da svaki put kada se ukljuci moras da pritiskas AUTO kako prilikom restarta kompa kako slika ne bi bila blurrovana. Kakvi su utisci vas koji ste monitor kupili? da li postoji takav defekt? i da li ako postoji mozes da se pozoves na garanciju?

Kod mene takođe nema takvog efekta. Koristim native rezoluciju 1680x1050. Grafička je ATI-9550. I kad se desi da igre prebace monitor u drugu rezoluciju, nakon restarta kasnije nema problema i nikakav blur se ne pojavljuje.
Pitanje koja je to bila serija gde se to dešavalo (i ja sam tu informaciju video na netu).
 
takodje, nemam tih problema....
 
Nazad
Vrh Dno