Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

Pa koji je onda problemako varira 1000 posto, ti cekas svoju zadanu, dumpujes ako si siguran da ce jos pasti, itd
 
Ako lbry bude upola kao ova Nataly sa snimka ima da puca :) Salu na stranu... bar su se ponovili novim oficom :)
 
Izgleda nisu trebali da prikazuju njihovu vrhunsku novu kancelariju.

Kako su krenuli, zavrsice na satoshiju. [emoji16]
 
To ne zavisi od njih vec od dumpera i manipulatora i dobrim delom od panicara koji su spremni da dumpuju u strahu :)
 
Pada kao da se sprema da ga sutnu sa neke od menjacnica Bittrex/Polo ... bukvalno slobodan pad, nikakav otpor... ako padne na 2k do kraja nedelje kupujem za 1BTC
 
RC verzija izasla sa novim opcijama, konacno i search, mada ih u ovom ludilu to nece spasti :)
 
A na koliko si usao?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
A sta izgleda loshe to sto sam 50% kupio na 3k ?

to sto se svi altovi dumpuju do besvesti pa je opet loshe za lbry prokekat, ne razumem sta je loshe realno, jer nismo mi pilici od juce da ne znamo da se sve P/D i da se ta takktika radi do besvesti, kao i to da nesto ne moze uvecati vrednost dok se prvo ne izdampuju

za sada nista ne negovestava da nesto smrdi u lbry timu, cak naprotiv, imaju vise ljudi imaju profi kancelariju za bar ~10 stalno zaposlenih + vecina devova im rade od kuce ili sa drugog kraja sveta, sto im moze pozavideti i coini iz top 5 market cap liste
 
Ljudi, zamolio bih bez prozivanja sa imenima. Postoji pm, mozete se naci pa resite probleme.
 
Jedan od dev je spomenuo da su zaposlili strucnjaka za search, s obzirom da search koji su izbacili sa v0.17 i ne radi bas najsretnije to i nije losa odluka.

Sent from my Lenovo S60-a using Tapatalk
 
Strucnjaci su u svakom smislu, cak par njih ima profilnu sliku i in profil, ostali pokupljeni sa fiverra
Sta god, kupio sam neku kolicinu na 2.5k, cekacu jos do 2k za ulaz, valjda ce posle oni freelancer devovi odraditi nesto bar da vrate cenu na 7k+ :)
 
Strucnjaci su u svakom smislu, cak par njih ima profilnu sliku i in profil, ostali pokupljeni sa fiverra
Sta god, kupio sam neku kolicinu na 2.5k, cekacu jos do 2k za ulaz, valjda ce posle oni freelancer devovi odraditi nesto bar da vrate cenu na 7k+ :)

Na osnovu cega ti ocenjujes jel neko strucnjak ili nije? Jesi programer? Jesi ti strucnjak u onom cime se bavis? Ja ne mogu da ocenim jel neko strucnjak ili nije ako se ne bavim istim poslom kao i taj koga ocenjujem.
 
gde da nadjem miner za ETH+LBRY dual mining, nesto sto sam sam uspeo da napravim mi vidi samo jednu kartu u dual mining-u ETH+LBRY, dok u ETH+DCR radi odlicno?
 
Pa sve je isto, samo ide dcoin lbc... Vidi da ti nije nekako zalutao -di parametar, to je jedini način da vidi jednu kartu :)
 
Nije, podesi dcri na + ili - pa kad nađeš ok vrednost upiši je u bat da se ne zezaš svaki put. Oko 15-18 gađaj.
 
Pa dobro kažem ti podesi dcri, odnosno smanji ga da bi se povećao eth hashrate
 
Imas temu za mining ako je NV normalno je da vise pada jer miner uopste nije optimizovan za isti, pa se dual mine na NV ne preporucuje
Na AMD pada dosta manje ali moras podesiti intenzitet
 
Mozda ti karta trotluje, ili generalno LBC je vise zahtevan od DCR, itd, a mozda koristis i stari claymore

inace jedna analiza:
lbc.jpg
 
Pa jedino klokovi... Koje su karte uopšte? Ako je nv onda je ovo što željko kaže

Otkad ti željko veruješ u grafikone [emoji16]
 
Nazad
Vrh Dno