Šta je novo?

Laptop na 34'' monitor

illuminator80

Poštovan
Učlanjen(a)
17.03.2017
Poruke
76
Poena
60
Hteo sam prvo da kupim neki mini pc, tipa HP g2 z4 jer mi treba usteda prostora, ali sam onda odlucio da uzmem laptop i povezem ga na 34'' monitor na 3440x1440 pa me zanima kakav mi laptop treba za to. Da li treba neki gejmerski ili moze i neki slabiji. Kapiram da ne treba da gledam rezoluciju laptopa jer je ona vezana za njegov display, ali kako da znam koji laptop ovo moze da izvuce.
 
Uvek na specifikaciji imas navedeno koliko gura na hdmi
 
Uvek na specifikaciji imas navedeno koliko gura na hdmi

Gledao sam u ovih par poznatih radnji i nigde ne pise to posebno. Pise kolika je rezolucija display-a. Cak sam i na par linkova proizvodjaca isao i isto je. Znas li ti neki model do 1500e da zadovoljava ovo sto trazim.
 
Vrlo bitno je i da imaš odgovarajući kabl (koliko god glupo da zvuči). Ne znam čime se baviš i šta bi ti bio sistem koji više želiš, ali za taj novac pucaš na high end i što se tiče mac sveta, i što se tiče windows sveta.

Meni lično je best buy trenutno macbook air sa M1 čipom (imaš i recenziju na Benchmarku). Imaš i Pro model, koji je nešto skuplji, ali i za toliko bolji.
Sa druge strane, imaš i Dell xps koji ulazi u priču.

Ako ne moraš da uzmeš u prodavnici, možeš i jeftinije da prođeš.
 
Vrlo bitno je i da imaš odgovarajući kabl (koliko god glupo da zvuči). Ne znam čime se baviš i šta bi ti bio sistem koji više želiš, ali za taj novac pucaš na high end i što se tiče mac sveta, i što se tiče windows sveta.

Meni lično je best buy trenutno macbook air sa M1 čipom (imaš i recenziju na Benchmarku). Imaš i Pro model, koji je nešto skuplji, ali i za toliko bolji.
Sa druge strane, imaš i Dell xps koji ulazi u priču.

Ako ne moraš da uzmeš u prodavnici, možeš i jeftinije da prođeš.
Svakako bih ostao na windowsu, jer na apple-u ne snalazim.
Ne moram u prodavnici, ali bih svakako neku pouzdanu kupovinu uz garanciju i naravno novu masinu. Pogledacu taj Dell.
Ako neko ima jos neki predlog, dobrodosao je.
Radim sa vise aplikacija u isto vreme pa mi treba prostora i da bude brz racunar. Mozda ponekad odigram i neku igricu, ali nista specijalno da mora sve u fulu.
 
Nazad
Vrh Dno