Šta je novo?

Laptop Laptop do 40.000din (400e)

Koji laptop kupiti?
Za koju namenu ti treba ako nije tajna ?

Jos jedna bitna stvar,lap topovi te cene, su uglavnom smece, prvenstveno zbog RAM memorije koja je 4GB, uzmi lap top od najmanje 8GB.

400e = 46.800

Moj ti je savet, dodaj jos koji dinar i uzmi ovaj (u koliko je to taj okvirni limit i ne zelis vise da prelazis)


  • Radni takt procesora: 2.6GHz do 3,5Ghz boost
  • RAM: 8GB
  • Processor: AMD® Ryzen™ 3
  • HardDisk: 1TB

Ni ovo nije nesto bog zna sta ali za te pare je ovakvo nesto najbolje sto mozes da nadjes.


Kod Exceed.rs, mozes na rate, a to je i njihov sajt.
 
Poslednja izmena:
Dodatak na moj post, posto ne mogu da te izmenim: Zaobidji WinWin i Gigatron jer su oni najskuplji, racunar ili kupi kod Exceed ili Viphouse. Ja sam sklopio nov desktop PC iz delova, i ustedeo sam vise od 17.000 tako sto sam zaobisao WinWin i Gigatron.
 

Izlazi malo iz okvira od 400eur, ali kao sto kolege napomenuse, pogotovo ako se uzima na rate, bolje dodati jos malo novca i kupiti nesto sto je iole pristojnije...
 
Dobar je za ove pare i ovaj ACER, imaju isti procesor kao i radni takt, isto 8GB rama koji rade na 2400mhz. Jedina vidna razlika izmedju ova 2 lap topa je sto ovaj HP koji sam ja ponudio ima HardDisk od 1 TB, a ACER ovaj ima SSD od 256 GB. Tako da ako zelis vise memorije onda uzmi HP sto sam ja ponudio a ako ne, onda uzmi ACER sto je Infernal ponudio.

krastavac tako ti je to kod Lap topova, tako im se krecu cene. Ali npr sto ces da das 50.000 za lap top, mozes da uzmes duplo jaci desktop PC.

Dodatak: Ovaj ACER je brzi od HP koji sam ponudio iz razloga sto koristi SSD a ne HardDisk.
 

Izlazi malo iz okvira od 400eur, ali kao sto kolege napomenuse, pogotovo ako se uzima na rate, bolje dodati jos malo novca i kupiti nesto sto je iole pristojnije...

Uzeo sam ovaj Laptop devojci, i mogu reci da radi odlicno.
 
Sajtovi za pretragu ponuda:




Nema smisla ići ispod Ryzen 3500u jer su svi precenjeni.
 
Nazad
Vrh Dno