Šta je novo?

Land of the dead

Dragoni

Čuven
Učlanjen(a)
21.04.2002
Poruke
673
Poena
630
dali je neko igrao Land of the dead igricu?
tacnije meni se javio problem kod nje, kada je startujem nesmem da dirnem tastaturu jer se komp odmah restartuje, a sa misem mogu da se setam kroz meni. Da li neko zna resenje problema?
 
ponovo sam instalirao drajvere za plocu, graficku.... ali i dalje restartuje kad pipnem nesto na tastaturi
 
Nemoj da se nerviras,igra i onako nije vredna svega toga,pure shit bar sto se mene tice.
 
Tacno da nije vredna, ali opustence je za ove letnje dane i pucanje zombija bez prevelikog razmisljanja :)
 
Bas ste me utesili, :trust:

na samom startu ima jedna lepa uvodna video sekvenca, bas mnogo podseca na Rezident evil. Nadao sam se da ima kakav patch od 2-3 MB koji bi resio problem restartovanja compa.
 
Poslednja izmena:
kowalski je napisao(la):
Nemoj da se nerviras,igra i onako nije vredna svega toga,pure shit bar sto se mene tice.

slažem se da nije vredna, ali Aargh je sigurno ljubitelj serijala filmova o zombijima. Remero pravi dobre filmove. Na žalost ova igrica je totalno razočarenje. Ja sam prešao kraj i nije ništa posebno, ali kao što sam rekao čovek sigurno voli filmove na tu temu!
 
Bas zbog toga sto i sam volim Romera sam napisao takav utisak o igri.
 
vladat1 je napisao(la):
slažem se da nije vredna, ali Aargh je sigurno ljubitelj serijala filmova o zombijima. Remero pravi dobre filmove. Na žalost ova igrica je totalno razočarenje. Ja sam prešao kraj i nije ništa posebno, ali kao što sam rekao čovek sigurno voli filmove na tu temu!




ok odustajem od igre!!! :cigar:
-----------------------------
malo me je zabrinulo to sto se kompjuter kod nje restartuje, ali kada bilo sta drugo pokrenem cak i neku drugu igru sve je OK. Znaci da je restart vezan samo za ovu.
 
Nazad
Vrh Dno