Šta je novo?

Lampica za punjač treperi, laptop se ne puni

makim92

Zapažen
Učlanjen(a)
27.04.2024
Poruke
4
Poena
1
Zdravo. Potrebna mi je pomoć u vezi problema sa laptopom. Poslednjih par dana laptop se ne puni i ne pali, kada priključim na punjenje lampica za punjač počne da treperi i ništa se ne dešava. Ne puni se i ne može da se upali.

Povremeno se dešavalo da krene da se puni ali se nakon nekog vremena ugasi i onda ista stvar. U čemu bi mogao da bude problem? Hvala unapred
 
Laptop, to jest maticna ploca je u kratkom spoju. Moj univerzalni koji koristim u servisu se tako isto ponasa kad naidje neispravan laptop, nakon tog treperenja vise ne daje struju na izlazu pa mora punjac da se resetuje iskljucivanjem iz struje na minut.
Moze da bude i do punjaca ali obicno je ovo prvo.
 
Laptop, to jest maticna ploca je u kratkom spoju. Moj univerzalni koji koristim u servisu se tako isto ponasa kad naidje neispravan laptop, nakon tog treperenja vise ne daje struju na izlazu pa mora punjac da se resetuje iskljucivanjem iz struje na minut.
Moze da bude i do punjaca ali obicno je ovo prvo.
Hvala na odgovoru. Znaš li koliko bi popravka okvirno mogla da košta ako je matična ploča u pitanju? U mom slučaju se uopšte ništa ne dešava ni kad iskučim iz struje. Dešavalo se ranije da kad priključim na jednu utičnicu neće da puni a hoće kad priključim na drugu. Sada ni to ne radi
 
Koji model laptopa je u pitanju?
 
Probaj da upalis laptop držeći win+v ili win+b pa power dugme pa javi šta se dešava. Kombinaciju tastera nastavi da držiš, a power dugme stisni klasično, mozes da zadržiš 2-3 sekunde.
 
Probaj da upalis laptop držeći win+v ili win+b pa power dugme pa javi šta se dešava. Kombinaciju tastera nastavi da držiš, a power dugme stisni klasično, mozes da zadržiš 2-3 sekunde.
Probala sam, lampica za punjač treperi kad pritisnem power dugme ali ništa se ne dešava i dalje
 
Nazad
Vrh Dno