Šta je novo?

Kvalitetne radne stolice

  • Začetnik teme Začetnik teme svlada
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

svlada

Slavan
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruke
163
Poena
320
Pretpostavljam da ovaj forum posećuju uglavnom ljudi koji dugo vremena provode za računarom.

Interesuje me koje stolice koristite? I da li je moguće naći neku dobru stolicu na kojoj je moguće sedeti dugo.
U firmi imamo sitland stolice u njima je milina sedeti. Nema žuljanja, zamora i tome slično.
Međutim te stolice su ultra skupe(preko 500e) a meni treba nešto za kućnu varijantu 🙂

Svi predlozi su dobrodošli(Budžet mi je oko 300e).
 
Nazad
Vrh Dno