misterno
Čuven
- Učlanjen(a)
- 01.04.2003
- Poruke
- 827
- Poena
- 619
Koju graficku sa TV-outom uzeti , pa da Tv-out bude dobar za gledanje DVD-a na TV-u
Posto Matrox-a polovnog verovatno necu naci, a TNT/TNT2 imaju los TV-out, ostaje mi g-force2MX ili voodoo3. Kakav tv-out ima g-force2MX
i kakav tv-out ima g-force4MX posto je pao vec skoro na 40E
Posto ce da mi konfiguracija sluzi samo za gledanje DVD-a i divx-a
na tv-u,dakle necu imati monitor,da li se TV-out ukljucuje odmah po startovanju racunara
Poz
Posto Matrox-a polovnog verovatno necu naci, a TNT/TNT2 imaju los TV-out, ostaje mi g-force2MX ili voodoo3. Kakav tv-out ima g-force2MX
i kakav tv-out ima g-force4MX posto je pao vec skoro na 40E
Posto ce da mi konfiguracija sluzi samo za gledanje DVD-a i divx-a
na tv-u,dakle necu imati monitor,da li se TV-out ukljucuje odmah po startovanju racunara
Poz