Šta je novo?

Mobilni telefon Kupovina telefona sa ekranom od 7,5 inca solidnog kvaliteta

Koji mobilni telefon kupiti

veliki tesla

Poštovan
Učlanjen(a)
24.08.2014
Poruke
385
Poena
70
Kako naslov kaze kupio bih nov telefon od 7,5 inca sa solidnim karakteristikama sa cenom izmedju 400 - 450 evra. Dali se takav mobilni telefon moze naci kod nas?
 
To je poslednjih godina praktično nepostojeća kategorija i Honor X30 Max je jedini model koji zadovoljava te kriterijume, ali da li ćeš ga naći kod nas je pravo pitanje. Posle Mi Max 3 se u globalu nije pojavilo ništa slično. Ako je širina ekrana problem, Samsung A34 je širi, iako manji, primera radi. Suma sumarum, traži modele širine 78mm pa naviše.
 
Malo da se nasalim slazem se kad kazes " cigla " ali ne velikog formata. Posto bih dao na koriscenje svoj telefon od 6,95 inca, kupio bih nesto veci od 7,3 do 7,5 inca. Telefon koji koristim trenutno je " Infinix Note 11 Pro " i zadovoljan sam sa njim. Supruzi bi dao moj telefon a kupio bih nesto veci ako se moze naci za pomenuti novac.
 
Ako se telefon sa vecim ekranom nemoze naci dali i dobra ocija tablet od 7,5 - 8 inca uzeti koji podrzava sim karticu. Odnosno ima funkciju slanja poruka i normalan razgovor kao kod mobilnog telefona.
 
Kao što je već pomenuto, Galaxy Tab A9 LTE je ok i sličan je tom Infinixu. Jedina razlika je što kategorički pripada tabletu i samim tim je interfejs aplikacija za tablete drugačiji, ali ako baš mora na telefonski izgled i to se rešava regulacijom DPI vrednosti uz povećavanje fonta u Developer options ili Display, zavisno od Android verzije i proizvođača.
 
Vrh Dno