Šta je novo?

Kupovina tehnike u Madjarskoj - kako?

A2000 od 500GB ima za 6999 din u jednoj domacoj firmi, isto besplatna isporuka.
 
Jel moze neko da mi posalje na PM kontakt nekog aktivnog i pouzdanog "madjara"?

Uzeo sam preko Fante Logi mis koji je poceo da klikce duplo a jos uvek je u garanciji (jos mesec i po..), ako neko ima kontakt nekog prodavca koji bi mogao da mi resi reklamaciju bio bih zahvalan za PM!
 
Jel moze neko da mi posalje na PM kontakt nekog aktivnog i pouzdanog "madjara"?

Uzeo sam preko Fante Logi mis koji je poceo da klikce duplo a jos uvek je u garanciji (jos mesec i po..), ako neko ima kontakt nekog prodavca koji bi mogao da mi resi reklamaciju bio bih zahvalan za PM!
Ja sam pitao par ili neke koje ljudi znaju da e time bave da mi reše memoriju, dobio sam odgovor "ma gd eće neko sa time da se zeza".

Fnata inače rešava reklamacije, samo ne tebi. I meni. Čita poruke ali ne odgovara. Al pošro imam njegovu adresu sa računa, kao i kolege mu kad sam slao memoriju prvi put, banuću mu prvi put kad odem u NS.
 
Ista priča...
Citiram:
Pozdrav,ne radim jer muku mucim i sa svojim garancija i to ne moze da se naplati stvarno.
Katastrofa su ovi u servisu,jako su bezobrazni…ne bih se upustao u tako nesto…
 
Ja sam kontaktirao radnju, rekao da ću poslati memoriju poštom, da mi jave kad je reše, i kad bude sređena nova, i da ću naći nekoga da je pokupi. Rekli su ok..
 
Fnata inače rešava reklamacije, samo ne tebi. I meni. Čita poruke ali ne odgovara. Al pošro imam njegovu adresu sa računa, kao i kolege mu kad sam slao memoriju prvi put, banuću mu prvi put kad odem u NS.
Da me isadne da branim čoveka. Kod nas se kaže ako ti neko učini sto puta, a jednom ne, domah je loš. Ružno je da se nekom bane na gajbu. Po meni je mnogo kulturnije i efektivnije da mu pošalješ pismo, u plavoj koverti, gde objašnjavaš da ti treba pomoć oko reklmacije.
 
Ljudi ako moze kontakt nekog pouzdanog sa kupujemprodajem za PC komponente
 
Da me isadne da branim čoveka. Kod nas se kaže ako ti neko učini sto puta, a jednom ne, domah je loš. Ružno je da se nekom bane na gajbu. Po meni je mnogo kulturnije i efektivnije da mu pošalješ pismo, u plavoj koverti, gde objašnjavaš da ti treba pomoć oko reklmacije.
Ne znam da li si čitao, pišem čoveku na viber, čovek čita I ne odgovara. A pouzdano znam da drugima reklamira.

Šta biti radio?
 
Napišeš "ću mu banem na gajbu" i onda očekuješ da ti reklamira nešto. Gde ima tu logike?
 
Pa kad vec nece ovako, nema sta da izgubi.
 
Za takve reci, moze neko da ti odgovori i sa : "broj i pretnju sam prijavio MUP-u".
Pa ti brini dal ce doci da te 'apse i smisljaj izgovor.
 
Napišeš "ću mu banem na gajbu" i onda očekuješ da ti reklamira nešto. Gde ima tu logike?
Pa, kralju nisam ja to odmah napisao, već pošto mi čovek mesecima ne odgovara i ignoriše poruke.

I Nisam rekao da ću mu zapaliti gajbu već da ću mu otići kući i vidim gde je problem, to je sve.
 
Jel moze neko da mi posalje na PM kontakt nekog aktivnog i pouzdanog "madjara"?

Uzeo sam preko Fante Logi mis koji je poceo da klikce duplo a jos uvek je u garanciji (jos mesec i po..), ako neko ima kontakt nekog prodavca koji bi mogao da mi resi reklamaciju bio bih zahvalan za PM!
Dok ti neko ucini i posalje mis to moze neko da ti prelemi za 500-1000 din kod nas i to sa kvalitetnijim delovima...
 
Pozdrav dal mozda neko ima link od Roberta Super cena na kupujem prodajem? Hvala.
 
Je l' to mozda ovaj?
 
Da nema slučajno neko iskustva sa ovim prodavcem na KP? Razmišljam o kupovini televizora veće dijagonale, a nemam nikakva iskustva sa poručivanjem televizora preko KP, pa bolje da se prvo raspitam :)
 
Dok ti neko ucini i posalje mis to moze neko da ti prelemi za 500-1000 din kod nas i to sa kvalitetnijim delovima...

Upravo sam to i uradio na kraju (y)
Skontao sam da nema nista od garancije, tako da sam skinuo stare i stavio kvalitetnije prekidace i resen problem :)
 
Kako ide overa papira za povrat iz EU - na izlazu iz Rumunije kod Vrsca?
 
Jasno. I ne smaraju/javljaju? :)
 
Poslednja izmena:
Da li može kontakt na PM od "mađara" koji radi ovih dana?
Hvala.
 
Jel to svi naši "Mađari" imaju probleme prilikom uvoza posleednjih dana ? Naručivao sam Arctic cooler 360 kod nekoliko njih i svi kažu za nedelju dve zbog neke "strože kontrole zbog Covid-a".
 
Nije svaka kupovina ista. Nisam registrovan na AXE forumu, ali su bile neke teme koje su me zanimale. U jednoj od nih je jedan član rekao da poznaje Mađara koji je pouzdan i naplaćjuje 10% manje od cene na Ipon Hu. To je korektno. Dok se nije penzionisao, ja sam imao dogovor sa jednim Mađarom da mi daje 30€ preko 500€. Da mogu da budem konkurentan ca cenom i da pri tom malo zaradim.

Kada sam sklapao zadnju mašinu probao sam da se dogovorim sa jednim novim Mađarom, ali mi je rekao da mu ne pada na pamet da zaradu deli sa nekim. Ja sam mu napisao da mi ne pada na pamet da sarađujem sa nekim ko ne daje račune i ne igra na duge staze
 
U kojem roku moze da se podigne AFA u eDigital?

uz ovaj obrazac:
A KÜLFÖLDI UTAS ADÓ-VISSZAIGÉNYLÓ LAPJA

VAT RECLAIM FORM FOR FOREIGN TRAVELLER

Znam da je za global blue 6 meseci…

ali na ovom ne pise. Ili ne vidim

Edit: nasao

“u roku od 183 dana od ispostavljanja računa morate prijaviti i zatražiti povraćaj poreza za dodanu vrednost”

 
Koji su pouzdani prodavci na KP za mobilne, televizore, laptopove, tablete iz Madjarske, mislim na nove proizvode od ove godine?
 
Znate li koje su najbolje IT radnje u Mađarskoj (po ceni i usluzi)? Bitno je da imaju lokal u Budimpešti. Ja generalno znam samo za Ipon. Nalazim neke druge ali ne znam ništa o njima.
 
Nazad
Vrh Dno