Šta je novo?

Kupovina Sony PS3

goranv7

Cenjen
Učlanjen(a)
13.06.2012
Poruke
8
Poena
151
evo ovako, zanima me na sta treba obratiti paznju pri kupovini sony playstation 3
nalazio sam na forumu da treba gledati neki firmware, nisam bas razumeo o cemu se radi pa ako neko moze da mi pojasni sta je to, i na sta da obratim paznju, koja je sad konzola aktuelna (valjda slim verzija), sta se sve dobija uz konzolu, tj sta ide uz standardno pakovanje, koja je cena, i gde je najpovoljnije kupiti ovde kod nas?
Hvala :)
 
To za firmware ako hoces da je 'razbijes' i igras pirate, ali detaljnije o tome pitaj u temi za hack. Za to ti treba valjda maksimum 3.55 verzija fw-a ali ako novu uzmes verovatno su sve sa novijim od toga.. Dobijas jedan dzojstik, klasican kabl (HDMI se ja mislim ne dobija i dalje, jedino ako prodavac to ukljuci u cenu).
 
e hvala ti na odgovoru
pa citao sam bas u toj hack temi i shvatio sam da ima bas dosta komplikacija oko hakovanja konzole i svega toga, i da je xbox bolji za hakovanje. mene to ne zanima toliko, meni treba pes da igram sa drustvom, a imam i pun komsiluk klinaca koji imaju dosta originala, tako da mi nije toliko to bitno :D

znaci ako necu da je hakujem taj firmware nije bitan, svi originali ce raditi ako kupim novu? :D
 
Ne, originali ce traziti hakovanu konzolu :D :) Salim se, za neke ce ti trebati mozda noviji firmware, sto ces skinuti ili direktno preko konzole ili na usb flash pa instaliras.
 
Ako uzimas PS 3 zbog pes-a i slicnih igara, moja preporuka ti je XB 360, jer ces da ustedis na svim poljima.
 
Yep, ako ti je zao da kupujes originale (mada mogu povoljno da se kupe polovni) a ne zudis za ps3 exluzivama, razmisli i o 360-ci. Mada onda nema uncharteda, gow-a, mgs4, gt5 i sl. naslova. Proceni sam sta ti je bitnije.
 
I nema BR drajva :)
 
Meh, ni ne koristim ga kad ima tona br-ova da se nadje na netu :)
 
Nazad
Vrh Dno