Šta je novo?

Kupovina polovnog laptopa?

321321

Cenjen
Učlanjen(a)
11.03.2013
Poruke
57
Poena
160
Da li je to uposte pametno, novca ima tu do 20k dinara...

svasta nesto ima na kp-u, brdo tih sa i3 ili i5 procesorima, odakle to donose, ima li ko kakvo iskustvo sa time...premda bih voleo da ima i diskretnu graficku zbog klinaca i dota 2 igre.

ili se jos isprsiti i kupiti nesto niski level novo?

pozzz
 
Ja sam pre 2god uzeo hp probook za 200e, i nisam imao problema, osim baterije koja je crkla posle god. dana

Samo moras da pazis sta i od koga kupujes, i mozes ok da prodjes. Ovo je covek prodavao svoj licni laptop i fino je ocuvan.
 
Za te pare novo nema ništa iole ok. Sve novo ispod 32000-35000 dinara je takav šit, da je lošije od laptopova koji su pravljeni pre 2-3 godine.

Ne bi bilo loše da pratiš ovde oglase od starijih članova, naiđu sasvim korektni laptopovi do 200 eura.
 
Poslednja izmena:
Juri dobar ProBook ili EliteBook i ne brigaj. Ima dobrih primeraka u ogl. A prati i Bench oglase.
 
Haha imam ja hp elitebook laptop da prodam! Ako je gospodin zainteresovan neka se javi! Izvinite na ovakvom upadu na temu,ali mozda sam zaista nabasao u pravo vreme na prvom mestu! :)
 
Za te pare novo nema ništa iole ok. Sve novo ispod 32000-35000 dinara je takav šit, da je lošije od laptopova koji su pravljeni pre 2-3 godine.

Ne bi bilo loše da pratiš ovde oglase od starijih članova, naiđu sasvim korektni laptopovi do 200 eura.

+1

Za te pare, ja bih pre kupio laptop od nekog proveronog clana ovde, nego ove sa KP oglasa sto prodaju sverceri i preprodavci...
 
Za te pare novo nema ništa iole ok. Sve novo ispod 32000-35000 dinara je takav šit, da je lošije od laptopova koji su pravljeni pre 2-3 godine.

Ne bi bilo loše da pratiš ovde oglase od starijih članova, naiđu sasvim korektni laptopovi do 200 eura.

Tako sam i mislio, ovi novi su teski plastikaneri kao i navala ovih novih mobilnih...

znaci sve u svemu da vijam - elitebook ili probook...
 
Za te pare nema novo,pridružujem se savetu dakupis nešto od proverene raje sa foruma,ovde sam dosta godina i skoro da nije bilo slucaja da mi je neko podvalio sa necim sto je lose.
 
Nazad
Vrh Dno