Šta je novo?

Hardver Kupovina 144hz monitora

Procesori, matične ploče, memorije, hlađenje, grafičke kartice i ostale PC komponente

Minke93

Zapažen
Učlanjen(a)
04.10.2022
Poruke
67
Poena
20
Pozdrav, cilj mi je da kupim što jeftiniji 144hz monitor za gejming (CSGO, Dota, World of Warcraft). Našao sam snižen za 22000 dinara -BENQ ZOWIE Monitor 24" XL2411P. Je l' može neko da mi kaže kakav je i da li postoji neki bolji za taj novac? I da, ova akcija traje ceo novembar, pa me zanima da li može da se nađe još neki bolji na "Crni petak" 25. novembra ili je to kod nas nemoguće? Hvala puno!
 
Kupovina TN panela u 2022-oj godini je No No.

Dodaj jos 5K dinara i uzmi: Dell 23.8" G2422HS 165Hz IPS FreeSync G Sync Gaming monitor. Cena mu je 27K.
Daleko kvalitetniji panel, sa svim gaming opcijama. Monitor se uzima na duze staze, tako da dodatnih 5K dinara mislim da vredi uloziti.
 
Kupovina TN panela u 2022-oj godini je No No.

Dodaj jos 5K dinara i uzmi: Dell 23.8" G2422HS 165Hz IPS FreeSync G Sync Gaming monitor. Cena mu je 27K.
Daleko kvalitetniji panel, sa svim gaming opcijama. Monitor se uzima na duze staze, tako da dodatnih 5K dinara mislim da vredi uloziti.
Ok, hvala. A ovo?

 
Hvala na pomoći. Nisam iz Beograda i hteo sam da lično preuzmem monitor i da izbegnem kurirske službe. Nedavno sam sklopio PC (neki delovi stigli, a neki još ne), pa će ovaj Dell morati malo da sačeka. Hvala još jednom i sve najbolje!
 
Spisak Prodavnica - ovde mozes da vidis gde ga sve ima i po kojoj ceni.
Znam za taj sajt, ali hvala. :) Evo poslednje pitanje, našao sam u BC Groupu za 17000 PHILIPS 242E1GAJ. Razumem ja da on ima mane, koliko para toliko i muzike. Da li znaš možda nešto o njemu? 17000 a 144hz i IPS, pristojno. Evo link:

Ipak je VA, greška.
 
Poslednja izmena:
Ja sam pre neki dan bas uzeo u BC Dell 23.8" G2422HS 165Hz IPS, i posle xl2411 i muke sa bojama progledao sam, preporuka za dell
 
Gigabyte G24F-EK.
Ili Iiyama GB2470HSU, recimo.
Ili HP X24ih.
Ili gorepomenuti Dell.
Ja sam pre neki dan bas uzeo u BC Dell 23.8" G2422HS 165Hz IPS, i posle xl2411 i muke sa bojama progledao sam, preporuka za dell
Spisak Prodavnica - ovde mozes da vidis gde ga sve ima i po kojoj ceni.
Hvala vam svima puno na pomoći. Sastavio sam PC i budžet mi je baš ograničen, a kako trenutno nemam nijedan monitor hteo sam da uzmem neki do maksimum 20ak hiljada i da je 144hz, jer hoću da ga koristim samo za gejming (Dota, CSGO). Znam da 5000 dinara nije ništa danas, ali čuo sam dosta dobrih stvari za ovaj BENQ i da zbog TN panela nema kašnjenja,a da su boje loše i na to sam spreman. Hvala puno još jednom!
 
Spisak Prodavnica - ovde mozes da vidis gde ga sve ima i po kojoj ceni.
Gigabyte G24F-EK.
Ili Iiyama GB2470HSU, recimo.
Ili HP X24ih.
Ili gorepomenuti Dell.
Ja sam pre neki dan bas uzeo u BC Dell 23.8" G2422HS 165Hz IPS, i posle xl2411 i muke sa bojama progledao sam, preporuka za dell
Šta mislite o ovome?

 
Druze ako ozbiljno, tj za pare igras cs i dotu, TN je jedini izbor. U svakom drugom slucaju, uzmi ips i sacuvaj vid.
 
CIsto sumnjam da igra za pare. :D Ne znam, ja ne bih uzeo TN da daju dzabe.
AOC ima problema sa panelima i kvalitet izrade je veoma los.
Druze ako ozbiljno, tj za pare igras cs i dotu, TN je jedini izbor. U svakom drugom slucaju, uzmi ips i sacuvaj vid.
Gigabyte G24F-EK.
Ili Iiyama GB2470HSU, recimo.
Ili HP X24ih.
Ili gorepomenuti Dell.
Ma ne igram za pare. :) Imam neke drugare sa TN panelom koji igraju CSGO i još neke igrice i prezadovoljni su. Kod ovog HP-a kažu da je osvetljenje loše, ali svakako mi se Gigabyte G24F-EK najviše sviđa. Sačekaću 25. novembar i "crni petak", možda tada bude nešto dodatno sniženo od ovog što ste mi preporučili. Hvala još jednom. :)
 
Nazad
Vrh Dno