Šta je novo?

Kuler za Prescotta ?!

  • Začetnik teme Začetnik teme [Miki]
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

[Miki]

Čuven
Učlanjen(a)
05.06.2001
Poruke
2,822
Poena
725
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Optički internet
Da li bilo ko zna gde ima da se kupi cooler za 478 podnozje zvao sam X firmi i niko nema/ i nece nabavljati 🙁...
Bilo kakva informacija o zalutalom primerku koji nije prodat je dobrodosla 🙂.
 
Pogledaj ovde tu sam ja kupio za moju staru masinu.
Imaju na lageru.
 
Poslednja izmena:
A u polovini maloprodajnog cenovnika stoji "Hacked by PimiNet - Kosova Hackers Group"! :d
Izem ti takvu firmu koja se nije potrudila makar sajt privremeno da postavi offline, dok ga ne srede.
 
To je sada manje bitno, vazno je da imaju cooler.
Inace i ja sam im skrenuo paznju na to 😉
 
Nazad
Vrh Dno