Šta je novo?

Kuciste za Media Centar

testthenext

Čuven
Učlanjen(a)
02.05.2004
Poruke
874
Poena
630
Dakle, treba mi nesto poput kucista sa ovog linka...

http://www.xoxide.com/desktop-computer-cases.html

To bi trebala da bude zamena za DVD u mom Audio - video sistemu.
E sada, obzirom da je isti sastavljen od "extra" komponenti, ne ide da metnem unutra neko zglj kuciste.

Za sada sam pronasao Coolermaster Cavalier 2 ili 4 (sa ili bez "Vu metra"), ali me interesuje ima li jos nesto extravagantnije??? A i both Coolermaster & Thermaltake izgled na fotkam i uzivo nema mnogo veze jedno sa drugim, tako da me zato interesuje neka eventualna alternativa?
Da je nesto drugo, ne bi mi bilo tesko da porucim, jel me garancija na limariju ne zanima, ali ko ce da isporucuje iz USA/zapadne evrope za normalne pare kuciste od 10kg...

Hvala!
 
Možda ti odgovara ovako nešto

Antec NSK2400

Deluje dovoljno elegantna,a koliko vidim, može da se nađe kod nas...
A mislim da jedna domaća firma uvozi i silverstone kućišta, i da im stoji da na lageru (barem je tako na sajtu) imaju LASCALA seriju LC10 , SST-LC11B-M, itd...

poz
 
@ Delimir, pa ti si ga testirao za bench??? Valjda znas da li imaju ili nemaju???
Inace, kuciste je OK, samo je malo ruznjikavo, pogotovo uzivo i dolazi bez napajanja... Ali ima funkcionalnost, to stoji!

@Turbo Zalmana sam provalio ali model bez plus koji je oko 260eura.
Nije malo, ali kupis jednom i ne mislis, medjutim nema ga kod nas!

@Markoni, Antec mi se mozda i najvise svidja (obzirom na cenu), medjutim, ne dobijas daljinski i odg. software, a ono sto mi se ne dopada je sto ce, ako stavis DVD, a trebalo bi, drive biti vidljiv, tj. odudarace bojom od prednje strane!
Silverstone nisam nigde nasao, ko ga uvozi???

@Pero, ima ga WEb House za 150eura, samo opet bez napajanja, daljinski ima, sada videh... Inace super izgleda, moram priznati

Ipak, zalman mi je do sada zaista broj jedan, samo pitanje da li ga ko ima ovde... I kod zalmana je jako lepo reseno napajanje!!!

Hvala svima na komentarima!!!
 
Poslednja izmena:
@testthenext

Naleteh malopre na Asbis.
U cenovniku imaju Silverstone kućišta, a ti proveri da li su dostupna i u Srbiji.

Ili pogledaj Antec Fusion seriju. Dostupna je i kod nas, cena je relativno pristupačna. Ima napajanje, nema daljinski ali ima integrisan risiver za MCE periferije (daljinski, tastatura, miš).
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno