Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Bez ljutnje.. Ja samo iznosim činjenice iz onoga što je rečeno... Sam si napljuvao cbn i na kraju posta rekao da kod tebe ipak sve funkcionise kako treba. Šta sad mi malo manje pametni da mislimo? Ili si ti ipak malo više pametan nego sto i sam mislis...?

Pa prvi deo gde pominje da je krš je o radu na wifi mreži.A konkretnom rečenicom konstatuje da kod njega mereno preko kabla u bilo koje doba dana ima stabilnih 120/15.
 
Stara Pazova, skoro ceo dan ovako :)

Još neko?

Inače, bi trebao da bude 90mbs (tj 120 ali pošto imam modem a ne onaj novi ruter, ne prelazi 90).

 
Poslednja izmena:
Pa prvi deo gde pominje da je krš je o radu na wifi mreži.A konkretnom rečenicom konstatuje da kod njega mereno preko kabla u bilo koje doba dana ima stabilnih 120/15.
Upravo tako.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Stara Pazova, skoro ceo dan ovako :)

Još neko?

Inače, bi trebao da bude 90mbs (tj 120 ali pošto imam modem a ne onaj novi ruter, ne prelazi 90).


E moj bajo pa meni je ovakav download svako vece, upload mi je uvek 15
Al evo trenutno sad sve radi uredu i kod mene
 
Poslednja izmena:
https://www.speedtest.net/result/8232053665
Paket Super duo sa 120/15. Ovako je konstantno vec mesec dana, mozda i vise. Zvao sam vise puta, kazu da ce doci, niko nikada nije dosao. U pocetku je radilo kako - tako, download je vecinom bio oko 115Mbps, a upload oko 11-13Mbps (nikada nisam uspeo da izvucem max). Modem je Cisco EPC3208G + poprilicno dobar ruter. Sve je preko kabla, naravno (ali i preko wifi-a mi je isti rezultat). Downstream kanali imaju uzasno los signal:
Channel 1: -11.7 dBmV 39.0 dB
Channel 2: -11.0 dBmV 38.6 dB
Channel 3: -10.3 dBmV 39.0 dB
Channel 4: -9.7 dBmV 39.0 dB
Channel 5: -9.2 dBmV 39.1 dB
Channel 6: -9.2 dBmV 38.6 dB
Channel 7: -9.1 dBmV 38.6 dB
Channel 8: -9.3 dBmV 38.6 dB

A primetio sam da i neki TV kanali ne rade, tipa FOX-ovi HD kanali.
 
Dzabe ih zoves. Moras direktno u poslovnicu da odes i da napravis haos. U nekim gradovima u poslovnicama ne gledaju uopste naloge koje im operateri proslede. A i u poslovnici ce gledati da te se otarase, al sta ces moras biti bezobrazan. E onda kad ti dodju i tu ce pokusati da te zavrnu nesto.
 
Meni je na ovoj lokaciji uglavnom radilo normalno na pčetku, od pre nekog vremena, 7, 10 dana ping je počeo nenormalno da mi skače (50 pa do oko 200) a to mi pravi problem u poslu kojim se bavim. Al sutra ću ih posetiti, bez brige.
 
Verujem da se salis, za ovo "ljubitelje muzike" i Bn music u istoj recenici !!?? :d
 
To je "lokalno" i samo za "prave ljubitelje" muzike... ;)
 
Kad ce kocke da rese, smorise vise...
 
Asus kvalitetan ruter izvlacim do 80mbit down na 5ghz iza jednog zida. Na 2.4ghz ne moze preko 50mbit cak ni sa njim. Ne znam sta vise nije jasno ovima sto se cude sto preko CBN da ne moze preko 50mbit na 2.4ghz? Dobro je da moze i toliko s obzirom da uredjaj nema spoljne antene i domet mu je inace sigurno manji.
 
Par dana dok pratio ligu sampiona, arena uzas za gledanje, prebacio na rts, isto.. Neverovatni su vise..
 
Meni kablovska radi odlicno. Nema kockanja i kocenja, ama bas nista. Al zato internet katastrofa... tj. download uvece.
 
jutros sam skenirao kanale pojavila se nova vrekfencija 554 000 tu se nalazi BN muzika ali jos nije pustena u rad verujem da ce biti jos novih kanala
 
Za ljubitelje muzike ubačen je novi tv kanal - Bn Music (pozicija 428). Pozz

Konacno! Naravno za ljubitelje prave narodne muzike jeste jedan od najboljih kanala! :)

@Alister

Ovde ne raspravljamo o muzickim ukusima, BN Music emituje pravu staru narodnu muziku bez mnogo noviteta i samo ko to ne slusa moze da kaze da kanal nije dobar...
 
O ukusima se ne raspravlja. Iskreno, ja bi češće slušao BN Music umesto Mezzo, a pri tome bi bila totalni *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*izam reći da je muzika na Mezzo bzvz, naprotiv, umetnost treba poštovati.

Nego, 72 unazad? Ima li nekih novosti?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da li je BN Music je tv iz Bijeljine?
 
Mozda ja i gresim, meni search uvek izbacuje neke krajisnike(Cana robija, baya little kninja,zare i goci...) nigde ne vidim "pravu staru narodnu muziku" !?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kvalitet slike analogni,ako misle ovako i nadalje pa onda bolje ni da nisu gasili analognu tv.
 
od danas pustena frekfencija 554 000 kanali su BN ZEMALJSKI BN MUSIC CCTV-4 RTR PLANETE RAI UNO I VH1 CLASIK to je na podrucje vranje
 
Ja sam odavno prestao da uredjujem listu, prosto sam se navikao na njihov raspored.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno