Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Nije problem pad brzine, ma neka je i znatan, narocito na vleikim paketima jer snacicemo sei sa 1/2 od onih 120 ili neka je 1/3 od onih 60 ali secka, prekida, neigrive online igre, pali se i gasi nekome ne cesto vec precesto e to je nepodnosljivo...
 
Taj kanal je u ponudi vec dugo vremena, samo sto ne stoji u listi "extra", a u stvari nije obican Comedy Central nego je "Comedy Central Extra". Ne znam odakle ta informacija za Supernovu, kad to vazi za mts TV?!?! Pozdrav... :wave:
 
Ljudi jel probao neko onaj novi modem Tehnikolor i jel bolji od prethodnika CBN-a? Obnovio sam ugovor pa se pitam da li da menjam modem ili ne?
 
Ljudi jel probao neko onaj novi modem Tehnikolor i jel bolji od prethodnika CBN-a? Obnovio sam ugovor pa se pitam da li da menjam modem ili ne?

Od kada je Kopernikus počeo da deli te Technicolor modeme, da to možda nije Radijus Vektor?
 
Poslednja izmena:
Ljudi jel probao neko onaj novi modem Tehnikolor i jel bolji od prethodnika CBN-a? Obnovio sam ugovor pa se pitam da li da menjam modem ili ne?

dok sam bio kod njih CBN mi je riknuo i zamenili su mi CBN za Technicolor, nista posebno, kao i CBN samo sto je dosta veci od CBN-a.ne stoji vertikalno kao CBN nego horizontalno ali potpuno isti kao i CBN,isto g*vno.
 
Poslednja izmena:
nije taj u pitanju nego ovaj:


Kod:
https://www.avanzada7.com/en/productos/networking/routers/tc7200-20
 
Poslednja izmena:
imao sam ga nekih 15-20 dana, ok mu je bio wifi signal kao i kod CBN-a, cim odes u drugu sobu vec pada signal. ja sam pored njega ubacio i mi wifi i preko njega guram wifi,signala imam i kada sidjem ispred zgrade a na 7 sam spratu idole imam 2 crte signala.Tako da je najbolje investirati u neki bolji wifi ruter koji ima signal extra. mali a kida:


 
imao sam ga nekih 15-20 dana, ok mu je bio wifi signal kao i kod CBN-a, cim odes u drugu sobu vec pada signal. ja sam pored njega ubacio i mi wifi i preko njega guram wifi,signala imam i kada sidjem ispred zgrade a na 7 sam spratu idole imam 2 crte signala.Tako da je najbolje investirati u neki bolji wifi ruter koji ima signal extra. mali a kida:



Još jedno pitanje u vezi Technicolora, ja imam CBN i iz nekog razloga na Gigaset telefonima neće da radi Caller ID, pa da li si kod njih imao i fixnu liniju i ako jesi da li ti je radio Caller ID?
 
Još jedno pitanje u vezi Technicolora, ja imam CBN i iz nekog razloga na Gigaset telefonima neće da radi Caller ID, pa da li si kod njih imao i fixnu liniju i ako jesi da li ti je radio Caller ID?

nisam imao telefonsku liniju, samo net i tv tako da ne znam da li im radi caller id.



Znaci okreni obrni zadnjica pozadi hahahaha


pa tako mu dodje,ovo sto oni daju su jeftini modem ruteri koji imaju osrednju jacinu signala, zato se mora investirati u nesto bolji ruter koji ima bas jak signal.isprobao sam ih nekoliko i ubedljivo mi je najjaci Xiaomi ruter mini,imam ga par godina i radi besprekorno.
 
Poslednja izmena:
[emoji4][emoji4][emoji4]
4a96db5a5c5677a561a6a13f08a9eff1.jpg


Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Kad već kačimo sa instagrama, evo nove poslovnice u Novom Sadu za celih 200 korisnika interneta na Klisi. Klasično rasipanje para.
3d810be436a7712f7675e696273f137d.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Znaci meni sa SuperPar sad ide 3000din posto je istekao ugovor 19.12.? Gde su oni pametnjakovici koji su pricali da se ne placa vise od 2600?

Ako produžiš ugovor cena ti ostaje ista kao ranije i dobiješ 1 mesec gratis...
 
Moze to i 6m gratis (po 1rsd) ima ih koji su za produzenje usluge, odnosno prelaska sa starog operatera na SN dobili 6m za dinar...
 
Pogledajte prilog 279228
Ovako je svako vece ... Zvao sam, slao email, zalio se... dzabe... neko ce doci i to je to. Ali dzabe da mi dolaze preko dana, kada tada nisam tu, a i tada verovatno nema zagusenja, jer ga nema ujutru u 6h dok sam jos uvek kod kuce i mogu da isprobam. Treba doci kada tog zagusenja ima, tj. uvece, a od toga nema nista. Koliko vidim, nisam jedini koji ima taj problem, a nije ni Smederevo jedini grad sa tim problemom. Ocigledno je da, kada su svi prebaceni na Supernovu, prebaceni su i na druge linkove (ili link) i to najverovatnije na neki MTS-ov slabiji, pa kada svi nagrnu, onda dobijemo ovo sto dobijemo... Signal koji modem ocitava je sasvim dobar, mozda cak i idealan, tako da nije do loseg signala. Jedino mozda ako je cvoriste zaguseno, ali ne verujem.

Smederevo i dalje ima link od Telenora, kao što je bilo i pre početka Supernove.
 
Da li se nekome desava da cesto puca konekcija kada povucete neki jaci download od 80-100gb?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Bor, Novo Selište (ex. Kopernikus)
TV radi.
Internet neupotrebljiv. SpeedTest ne nalazi server, ni LAN, ni WI-FI.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Internet stalno nesto prekida u poslednjih par dana cas ga ima cas ga nema sad merio ping 56 daunwlond 0.96 uploud oko 8 a treba 60/8 mb jedino tacno lokacija svilajnac ili je do njih ili mi otkazuje modem cbn
 
Ma do njih, juce se i meni modem sam resetovao jedno 10 puta.. Malo pre bio do druga u gradu, net baguje samo tako, merili, brzina jedva 2mb...

Meni modem sto gorela narandzasta lampica, sama se vratila na zeleno i dobio pravu brzinu, uzas!
 
Da li neko zna sta se desava sa kanalima HRT 2 i DW, teletext i EPG rade, ali kanal je zatamnjen kao da je kodiran?! Kada im postavim pitanje na FB uvek dobijem odgovor kao da je problem do mene: ''Uradite restart uredjaja i pretragu kanala" i ako i dalje nemam kanal da ostavim podatke na koga se vodi usluga. Ne razumem kako nemaju informaciju da sa kanalima nesto nije u redu?!?!:sceptic:
 
SK 1-5 su crni, bez slike ali ima naziv kanala, SK6 radi.
 
Nazad
Vrh Dno